Anasayfa    K-ALMANYA    TÜRK HAVA YOLLARI İLE BERLIN 3 GECE 4 GÜN 3* OTEL
 • K-ALMANYA

 • BERLIN

 • TÜRK HAVA YOLLARI İLE BERLIN 3 GECE 4 GÜN 3* OTEL

 • Kontenjan Var Vize bilgisi al
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
22.04.2021 25.04.2021 3 Gece - 4 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
299 € 299 € 479 € 150 € 299 €
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL - BERLİN (Perşembe, 22 Nisan)

Siz değerli misafirlerimiz ile İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde Kappatur kontuarında saat 05:50de buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra TürkHavayolları TK1721 nolu tarifeli seferi ile saat 07:50de Berline hareket,yaklaşık 2 saat uçuşumuzun ardından 09:45de varış. İnişimizi takiben bizi bekleyen özel otobüsümüzle panaromik şehir turu için havalimanından hareket.Görülecek yerler arasında Batı Berlinde; Zoo İstasyonu, Kurfürstendamm, Gedachtniss Kirche, Tiergarten, Reichstag, Checkpoint Charlie, Bradenburg Kapısı, Postdamer Platz, Gemaldegalerie, Neue Nationalgalerie, Berlin Filarmoni Orkestrası, Kreuzberg, Schöneberg, Charlottenburg, Berlin Olimpiyat Stadyumu, Doğu Berlin de; Unter den Linden, East Side Galerie, Alexanderplatz, Nikolaiviertel, Gendermenmarkt, Karl Marx Allee ve şehrin en görkemli yerleri bulunmaktadır.Turumuz sonrası otele transfer.Geceleme otelimizde.

2.GÜN Ι BERLİN (Cuma, 23 Nisan)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Gemi,Antik Bit Pazarı Müzeler Adası Turu na katılabilirler.Sabah gemi turumuz için yola çıkıyoruz.Yaklaşık 1.3 saat süren gemi turumuzun ardından Alexanderplatz Fernsehrturm geziyoruz. Sonrasında Antik Bit pazarında dolaştıktan sonra Müzeler adasına gideceğiz. Ordan sonra Brandenbuurfer Tor kapısını ardından hava koşullarına göre bisiklet turu ile turumuzu sonlandıracağız.Geceleme otelimizde. Gemi, Antik Bit Pazarı Müzeler Adası Turu : 70 € (Kişi Başı)

3.GÜN Ι BERLİN (Cumartesi, 24 Nisan)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Dresden Turuna katılabilirler.Elbe nehrinin kenarına kurulan Barok mimarisi ile muhteşem şehir merkezini,Fraunkircheyi, Dresdenin en önemli yapılarından biri olan adının anlamı iki sur arasındaki yer olan, içinde havuzlar, geniş galeriler, galerileri birbirine bağlayan köşkler (pavillon) ve dünyanın ikinci büyük porselen müzesi bulunan Zwinger sarayını, Brulshl terası, kral yolu, elbe nehri, yolda yıldırım çarpma tehlikesiyle karşılaşınca keşiş olmaya karar veren ve defalarca kilise tarafından yargılanmasına sebep olan sayısız eseri bulunan Martin Luther heykeli, Hof kilisesi, II. Dünya Savaşı öncesindeki yıllarda Richard Straussun pek çok eserinin prömiyerlerine ev sahipliği yapmış olan Semper operası ve eski şehir meydanını görülecek yerler arasındadır.Turumuzun ardından Berline hareket.Alternatif tur sonrası akşam dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Berlin By Night turuna katılabilirler. Bu turumuzda Berlini batıdan doğuya doğru akarak geçen Spree Nehri nde, şehri farklı bir açıdan görerek keşfetme imkanı bulacağız. Turumuz sonrasında otele transfer. Geceleme otelimizde. Dresden Turu (Yemeksiz):65 € (Kişi Başı) Berlin By Night Turu:50 € (Kişi Başı)

4.GÜN Ι BERLİN - İSTANBUL (Pazar, 25 Nisan)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılmasının ardından serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Potsdam turuna katılabilirler. 1990 yılında UNESCO, kültürel bir dokuya sahip olan Potsdamın büyük bölümünü dünya mirası listesine aldı. Berlinin güneydoğusunda yer alan Potsdamın listeye giren yerleri arasında Sanssoucci Tarihi Parkı, Yeni Bahçe (Neuer Garten), Babelsberg ve çok sayıda mimari yapı bulunuyor.Potsdam şehri şüphesiz Almanyanın en güzel şehirleri arasında yer alıyor, gezmek için önerilecek yerlerin sayısı da hayli fazla. Örneğin, eşsiz bir tabiata sahip Nestling çekici bir seçenek olabilir. 1000 yıla dayanan tarihiyle Potsdam, Almanya tarihinin gözbebeği olmayı sürdürüyor. Potsdam aynı zamanda Prusya Krallarına ev sahipliği yapmış bir garnizon bölgesidir. Bununla birlikte bölge mahkeme, askeri şehir ve hükümetin konumlandığı yer niteliğindeydi. Rehberinizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer. Türk Havayolları TK 1724 nolu tarifeli seferi ile saat 20:05de İstanbula hareket ve yaklaşık 3 saatlik uçuşumuzun ardından saat 23:15 de varış ve Kappatur hizmetlerinin sonu. Potsdam Turu:65 € (Kişi Başı)

***

INDIRIM FIRSATLARINI KACIRMAYIN ! 2. turunu alana + % 5 indirim , 3. Turunu alana + % 10 indirim (2021 yılı içerisinde 2. ve 3. Turu alan misafirlerimize sadece paket tur fiyatı üzerinden + indirim sağlar) Arkadaşını getirene + % 5 indirim. (2021 yılı içerisinde arkadaşını getirerek aynı tura kayıt yaptıran misafirlere aynı yıl içerisinde katılacakları 2. Turda sadece paket tur fiyatı üzerinden+ %5 indirim sağlar)***İndirimler alan vergisi hariç fiyattan hesaplanır.*** KAYIT ESNASINDA 4 EKSTRA TUR %20 İNDİRİMLİ PROGRAMDA Kİ 4 TURU ALMAK İSTEYEN MİSAFİRLERİMİZ KAYIT ESNASINDA %20 İNDİRİMLİ ALABİLİRLER. 250 € YERİNE 200 €. 1. Gemi, Antik Bit Pazarı Müzeler Adası Turu : 70 € (Kişi Başı) 2. Dresden Turu (Yemeksiz):65 € (Kişi Başı) 3. Berlin By Night Turu:50 € (Kişi Başı) 4. Potsdam Turu:65 € (Kişi Başı)

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

-TÜRK HAVA YOLLARI TARİFEŞİ SEFERİ İLE İSTANBUL- BERLİN - İSTANBUL UÇAK BİLETİ -HAVALİMANI VERGİLERİ (150 € ) -ZORUNLU SİGORTA (15 € )( İPTAL VEYA DEĞİŞİKLİKTE, İPTAL İADESİ YOKTUR.) -SEÇİLEN OTEL KATEGORİSİNDE 3 GECE KAHVALTI DAHİL KONAKLAMA -HAVALİMANI-OTEL-HAVALİMANI TRANSFERLERİ -PANORAMİK PRAG ŞEHİR TURU -PROFESYONEL TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

-ALMANYA SCHENGEN VİZE UCRETI VE HIZMET BEDELI (140 €) (ISTEGE BAGLI) -YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI(SADECE BANKAYA VEYA HAVALIMANI VERGI OFISINE ODENIR) 50 TL -PROGRAMDA BELİRTİLMEYEN TÜM GEZİ VE TURLAR,(ISTEGE BAGLI) -ŞAHSİ HARCAMALAR - (ISTEGE BAGLI) -YEREL OTERITELER TARAFINDAN ALINAN KONAKLAMA VERGILERI GECELIK 3,4 EURO(SADECE GEREKLI OLAN OTELLERDE PASAPORT IBRAZI ILE SAHSI VERGI MAKBUZU ALINARAK DIREK OTELE ODENIR) -ŞOFÖR BAHŞİŞLERİ KİŞİ BAŞI (5 €)- (ISTEGE BAGLI) -MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ -(ISTEGE BAGLI) -ALTERNATİF TURLAR- (ISTEGE BAGLI) -SAĞLIK SIGORTASI 30000€ TEMINATLI ( 15 EUR )-(ISTEGE BAGLI) -ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI)- (ISTEGE BAGLI)(30 €)(KAPPA TUR GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ) _(ISTEGE BAGLI) -İÇ HAT BAĞLANTI ANTALYA ANKARA VE İZMİR 100 € / DİĞER ŞEHİRLER 130 € / KIBRIS 130 € KİŞİBAŞI DIR- (ISTEGE BAGLI)

2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 1.396,65 940,14
Toplam Tutar : 2.793,29 2.820,41
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 1.396,65 940,14
Toplam Tutar : 2.793,29 2.820,41
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 1.396,65 940,14
Toplam Tutar : 2.793,29 2.820,41
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 1.396,65 940,14
Toplam Tutar : 2.793,29 2.820,41
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Dilek karadağ/Memnuniyet

  Almış olduğum 4–11 Nisan 2020 tarihleri arasındaki İspanya turu covit 19 nedeniyle iptal edilince ücretimizi iade ettiğiniz için teşekkürler.Başka turlarda görüşmek üzere

 • Erdoğan KONCA /İTALYA TURU

  KOVİD 19 virüs yüzünden iptal ettiğim İTALYA turu tüm ödeme miktarımı sorunsuz, kesintisiz ve kısa sürede yaptığınız için teşekkürlerimi sunarım. Dünya bu beladan kurtulduğu zaman turumu özellikle şirketiniz tarafından yapacağımı bildirim. Saygılarımla.

 • SİR ALBERT/Baştan Başa Yunanistan

  Yunanistan turumuzda harika vakitler geçirdik. Hele bir Mariza Hanım var aman Tanrım rehber değil kaşif gibi donanımlı eğitimli alçak gönüllü çok bilgili. ALPER diye bir çocuk var bizi güldü geçirdi harika vakitler geçirdik. Kaptan Tahir Bey de çok donanımlı ve kültürlü biriydi.

 • Bülent Bingöl/Teşekkür

  22.01-26.01/2019 Baştan başa yunanistan turunuza katıldım. Rehberimiz Mariza hanım. Ören yerleri ve şehirlerin ekonomik sosyal kültürel ve tarihi olarak fazlası ile bizleri bilgilendirdi. Güler yüzlü ve candan davranışı için kendilerine teşekkür etmek isterim. Ayrıca kaptanımız Tahir beyin yol bilgisi dikkati ve sağ salim yunanistana götürüp getirdiği, tüm yorgunluğuna rağmen valizlerimizin taşınmasına dahi yardım etti. Rehberimiz ve kaptanımıza teşekkerlerimi iletiyorum. Kappa tur’da rezervasyondan itibaren arayan bilgilendiren personelinize teşekkerlerimi sunarım. Sadece ufak bir eleştirim olucak Atina daki otel seçimi daha iyi olabilirdi. Teşekkürler

 • Eren Kayar/BÜYÜK İSPANYA TURU

  29 Aralık 2019- 5 Ocak 2020 tarihli Büyük İspanya Endülüs turuna eşimle katıldık. Çok uzun bir tur. Ama rehberimiz Cem Önder sayesinde hiç yorulmadan her tür güçlüğü aştık. Kendisine, kaptanlara ve KAPPA tura teşekkür ediyoruz.

 • Ruhi B./İspanya TuruTeşekkür

  Kappa Turun 29 aralık 2019 ile 05.ocak 2020 tarihleri arasında ki İspanya turuna eşim ile birlikte katıldık.Geziye başlamadan önce duyduğumuz tedirginlik daha Sabiha Gökçen havalimanında rehberimiz Cem Önder bey ile tanışmamız ile sona erdi.Kappa Tur'a teşekkür ederiz. Çok güzel dopdolu bir hafta geçirdik. Rehberimiz Cem beyin tarih bölümü mezunu olması,tüm gezi boyunca bıkmadan usanmadan sorularımıza cevap vermesi,gezdiğimiz her yerin tarihini,en ince ayrıntısına kadar anlatması,her birimiz ile ayrı ayrı ilgilenmesi gezimizi çok güzelleştirdi. Durduğumuz her bir bölgede en ucuz ama en kaliteli restaurantlara,en ucuz alışveriş noktalarına bizleri götürdü.Yolculuk sırasında göreceğimiz her yerin tarihini en detaylı şekilde anlattı.Rehberliğin ötesinde tüm tura katılanlar ile çok güzel bir dostluk kurdu. Kappa Tur böyle bir rehbere sahip olduğu için çok şanslı. Ayrıca bizi hiç tedirgin etmeden,Tur otobüsümüz kullanan Mehmet bey'e ve Hüseyin bey'e çok teşekkür ederim.Her zaman çok dakik,ve hep olmaları gereken yerlerde bizi beklediler. Tüm İspanya'yı GPS kullanmadan sokak sokak bilmeleri inanılmazdı. Rehberimiz Cem Önder'in olacağı turlara kesinlikle yine katılacağız. Çok teşekkürler hepinize

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir