Anasayfa    K-BENELUX-PARIS    PGS HY İLE BENELÜX PARİS TURU CRL CRL 3*4* OTELLER
 • K-BENELUX-PARIS

 • BENELUX-PARIS

 • PGS HY İLE BENELÜX PARİS TURU CRL CRL 3*4* OTELLER

 • Kontenjan Var Vize bilgisi al
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
16.10.2020 23.10.2020 7 Gece - 8 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
499 € 499 € 699 € 150 € 499 €
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL - BRÜKSEL - AMSTERDAM (Cuma, 16 Ekim)

Siz değerli misafirlerimiz ile Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Pegasus Hava Yolları kontuarı önünde saat 07:00'da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yollarının PC 921 sefer sayılı uçuşu ile 09:55’te Brüksel’e uçuş. Saat 12:30’da varışımıza istinaden havalimanında bizi bekleyen özel otobüsümüzle Amsterdam’a hareket. Amsterdam’a varış sonrası panoramik şehir turu. Turumuzda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Ulusal Anıt, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı, Merkez İstasyon görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.

2.GÜN Ι AMSTERDAM (Cumartesi, 17 Ekim)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyecek olduğu Muhteşem Hollanda turuna katılabilirler. Marken ve Volendam kasabaları, Zaanse Schans, tekne ile Amsterdam kanallarını ve Mücevher fabrikası görülecek yerler arasındadır. Kanal turumuzda kuzeyin Venedik’i olarak adlandırılan Amsterdam’da manzara eşliğinde kanal ve köprüleri göreceğiz ardından dünyaca ünlü elmas fabrikasını gezeceğiz. “Hollanda’nın gerçek güzelliğini görmek isteyen Volendam’a gitmeli” şarkısına ilham veren eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Marken kasabasını ziyaretimizde ise balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını izleyebilir ayrıca ucuza hediyelik eşya alma fırsatını yakalayabilirsiniz. Yel değirmenleri ile büyülü bir kasaba olan Zaanse Schans’ı görme fırsatı yakalıyoruz ve tur sonrası otele transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelimizde. Muhteşem Hollanda Turu 85€ (Kişi başı)

3.GÜN Ι AMSTERDAM - ROTTERDAM - LÜKSEMBURG (Pazar, 18 Ekim)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Lüksemburg’a hareket. Güzergahımız üzerinde Rotterdam panoramik şehir turu. Güzergahımız üzerinde rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Remich ve Schengen katılma imkanı. Bu turumuzda 3 ülkenin (Lüksemburg-Almanya-Fransa) sınırlarının bir araya geldiği Remich Kasabası ve Mosel Vadisi’ndeki şirin köyler görülecek olup sonrasında Schengen antlaşmasının yapıldığı bina ve anıt önünde fotoğraf molası vereceğiz). Turumuz sonrası Lüksemburg’a devam ediyoruz. Varışımızın ardından panoramik Lüksemburg şehir turu. Turumuzda Petrus nehri vadisi, UNESCO dünya kültür mirası kabul edilen eski şehir merkezi, Vedar sokakları, Anayasa Meydanı, şehir katedrali, Dükler Sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele hareket ve serbest zaman. Geceleme otelimizde. Remich ve Schengen Turu:35€ (Kişi başı)

4.GÜN Ι LÜKSEMBURG (Pazartesi, 19 Ekim)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Strasbourg & Colmar turuna katılabilirler. Turumuza ilk olarak Alsace Bölgesi‘nin karakteristik özelliklerini taşıyan masalsı şehir Colmar ile başlıyoruz. Le Petit Venise (Küçük Venedik) olarak bilinen bu şehir ayrıca Bir resim tablosu andıran Nehir kenarına dizilmiş rengârenk evleri ile ünlü. Bu gezimizin ardından Strasboug’a hareket. Avrupa Birliğinin Brüksel’den sonra en önemli ikinci şehri olan Strasbourg’ta yoğun Alman ve Fransız kültürüne tanıklık edeceğiz. Yapacağımız panoramik şehir turunda Kleber Meydanı, Avrupa Parlamentosu, Avrupa Konseyi, İnsan Hakları Mahkemesi, Rohan Sarayı, Alsaz Müzesi ve ardından Strasbourg Notre Dame Katedralini görüyoruz. Gotik mimarinin en güzel eserlerinden biri olarak kabul edilen bu Katolik Katedralinin yapımına 1015 yılında başlanıp 1439’da tamamlanmıştır. Günümüzde dünyanın en yüksek altıncı kilisesidir. Turumuzun ardından otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde. Strasbourg & Colmar Turu 85€ (Kişi başı)

5.GÜN Ι LÜKSEMBURG - METZ - PARİS (Salı, 20 Ekim)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Paris’e hareket ediyoruz. Güzergahımız üzerinde Metz şehrine varıyoruz. Varışımıza istinaden panoramik şehir turu yapıyoruz. Şehir turunun ardından Paris’e hareket ediyoruz. Turumuzda Eyfel Kulesi, Champs Elysees, Da Vinci şifresine konu olmuş Louvre Müzesi ve piramit, D’orsay Müzesi, Zafer Takı, Etoile Meydanı, Napolyon’un mezarı, Meclis binası, 3. Aleksandr köprüsü, 1990 yılı sanayi fuarı amaçlı yapılmış Grand Palace ve Petite Palace, 1789 Fransız devrimine konu olmuş Concorde Giyotin Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.

6.GÜN Ι PARİS (Çarşamba, 21 Ekim)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Eiffel Kulesi, Seine Nehri tekne gezisi + Montmarte ressamlar tepesi + Sacre Coeur Bazilikası + Notre Dame Katedrali veya Disneyland turuna katılabilirler. Turumuzda Eiffel Kulesinin 2. Katına çıkarak bu büyülü kenti yukarıdan keşfetme şansına sahip olacaksınız. Sonrasında Seine nehri üzerinde 1 saatlik tekne gezisi ile adalar etrafında tur atıp Paris’i ve köprülerini nehirden görmenin keyfini çıkaracaksınız. Daha sonra Paris’in en eski ve en yüksek tepesi olan Montmarte’a teleferik ile çıkıyoruz, Sacre ve yanındaki ressamlarıyla ünlü, bohem yaşam tarzını soluyacağınız Tertre Meydanındaki alışveriş veya portrenizi yapacağınız serbest zamanımızın ardından romanlara, şarkılara ve filmlere konu olmuş meşhur Notre Dame katedralini ziyarete gidiyoruz. Katedral gezisi sonrasında Paris’in sıfır noktasında vereceğimiz resim molasının ardından otelimize dönüyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Paris by night turuna katılabilirler. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde. Paris By Night Turu: 30€ (Kişi Başı) Seine Nehri Tekne Gezisi + Montmarte Ressamlar Tepesi + Sacre Coeur Bazilikası + Notre Dame Katedrali Turu: 85€ (Kişi Başı) Disneyland Turu: 110€ (Kişi Başı)

7.GÜN Ι PARİS - BRÜKSEL (Perşembe, 22 Ekim)

Sabah kahvaltısının ardından. Güzergah üzerinde dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği tablo gibi kanalları, eski köprüleri, UNESCO koruması altındaki yapıları ve çikolatası ile ünlü Brugges kenti turuna katılabilirler. Brüksel’e varış sonrası panoramik şehir turu. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place (şehir meydanı), Borsa Binası, Atomium anıtı, Heysel stadyumu ve Mannequin Pis (işeyen bebek heykeli) görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde. Brugges Kenti Turu: 35€ (Kişi başı)

8.GÜN Ι BRÜKSEL - İSTANBUL (Cuma, 23 Ekim)

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Pegasus Hava Yollarının PC 922 sayılı tarifeli seferi ile saat 13:20’de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 17:50’de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

***

INDIRIM FIRSATLARINI KACIRMAYIN !
2. turunu alana + % 5 indirim , 3. Turunu alana + % 10 indirim
(2020 yılı içerisinde 2. ve 3. Turu alan misafirlerimize sadece paket tur fiyatı üzerinden + indirim sağlar)
Arkadaşını getirene + % 5 indirim.
(2020 yılı içerisinde arkadaşını getirerek aynı tura kayıt yaptıran misafirlere aynı yıl içerisinde katılacakları 2. Turda sadece paket tur fiyatı üzerinden+ %5 indirim sağlar.***İndirimler alan vergisi hariç fiyattan hesaplanır.***

PAKET TUR BROSÜRÜ NOTLAR

- Yurtdisi gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olmasi mecburidir. 10 yildan eski pasaportlar yurtdisina yapilan seyahatlerde geçerli degildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.
- KAPPATUR, havayolu ile yolcu arasinda araci konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçus öncesinde saatler degisebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafindan merkez ofis aranarak yazili teyit edilmesi gerekmektedir.
- Uçus saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat baglanti uçus ulasimlarinda yasanan degisikliklerden Kappa tur sorumlu degildir.
- Tur programinda belirtilen tur güzergâhi örnek güzergâh olup tur parkurunda degisiklik olabilir.
- Uçagin inecegi sehir farklilik gösterebilir. Havayolu sirketleri tarafindan yapilabilecek saat degisiklikleri ve olabilecek rötarlardan Kappa tur sorumlu tutulamaz.
- Kappa tur, gerekli gördügü durumlarda, tur güzergâhini içerigi ayni kalmak kosuluyla degistirme hakkini sakli tutar.
- Sehir tanitim turlari sehre varis saatine göre bir sonraki gün/günler gerçeklestirilebilir.
- Kappa tur, yildiz kategorisi ayni kalmak kaydiyla otel isimlerini degistirme hakkini sakli tutar.
- Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yildiz kategorisi ve mesafe olarak örnek teskil etmek için yazilmistir. Belirtilen isimli otelde konaklama yapilacagi anlamina gelmez.
- Bu paket turda minimum katilimci sayisi her otel kategorisi için 40 kisidir. Paket tura katilacak kisi sayisinin yeterli olmamasi durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
- Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.
- Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kisinin katilimi oldugu taktirde gerçeklesir. Katilmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.
- Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayi belirtilen gün/ günler disinda baska bir gün yapilabilir.
- Yerel otoriteler tarafindan gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapilmaz. Alternatif turlar minimum 20 kisilik katilim oldugu takdirde gerçeklestirilebilir, daha az katilim oldugu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar degistirilerek gerçeklestirilebilir. Bu gezi ya da turlarin yapilamamasindan KAPPATUR sorumlu tutulamaz.
- Müze ve ören yerleri girisleri ücreti fiyatlara dâhil degildir.
- 3 kisilik odalarda ilave yatak uygulamasi olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acilan kapanan ek yataktir.
- Çocuk indirimi sadece 2 yetiskin yaninda kalan belirli yas grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.
- Kappa Tur konsoloslukla müsterilerimiz arasinda sadece araci konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmamasi, yetismemesi ve / veya vizede yanlisliklar olusmasi halinde hiçbir sorumlulugu olmayip yolcunun hiçbir sekilde Kappa tur dan tazminat hakki yoktur.
- Vizenin gidilecek tura ilk giris yapilan ülkeden veya en fazla konaklama yapilacak ülkeden alinmasi gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giris yaptirmamasindan kappatur kesinlikle sorumlu degildir.
- Otellerde alinan kahvalti standardi Continental kahvalti olup tereyagi reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltilari otellerde ayri salonlarda alinip münferit yolcu kahvaltilarindan farklidir.
- Vize basvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceginiz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazili onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.
TUR BROSÜRÜNÜ VE NOTLAR PAKET TUR SÖZLESMESININ AYRILMAZ BIR EKIDIR. PAKET TUR SÖZLESMESINDE IMZASI BULUNAN KISI VE KISILER ADINA TESLIM ALINMISTIR.
ISIM SOYISIM IMZA:

ÜCRETE DAHIL SERVISLER

-PEGASUS HAVA YOLLARI TARIFELI SEFERI ILE ISTANBUL (SAW) – BRÜKSEL (BRU) – ISTANBUL (SAW) ARASI EKONOMI SINIFI UÇAK BILETLERI
-TÜM HAVALIMANI VERGILERI (150 €)
-3*4* OTELLERDE 7 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMA
-ALAN/OTEL/ALAN TRANSFERLERI VE SEHIRLERARASI TRANSFERLER
-PANORAMIK PARIS, BRÜKSEL, ROTTERDAM, AMSTERDAM, METZ, ROTTERDAM VE LÜKSEMBURG SEHIR TURLARI
-PROFESYONEL KAPPATUR REHBERLIK HIZMETLERI
-ZORUNLU SIGORTA(15€)
-SEHIR VERGILERI (25 EURO)

ÜCRETE DAHIL OLMAYAN SERVISLER

-SCHENGEN VIZE ÜCRETI VE HIZMET BEDELI (ISTEGE BAGLI) (140€ )
-YURTDISI ÇIKIS HARCI (SADECE BANKAYA YA DA HAVALIMANI VERGI OFISINE ÖDENIR) ( 50TL )
-30.000 € TEMINATLI SEYAHAT SAGLIK SIGORTASI (15 €) (ISTEGE BAGLI)
-PROGRAMDA BELIRTILEN ALTERNATIF TURLAR (ISTEGE BAGLI)
-KISISEL HARCAMALAR
-SOFOR BAHSISLERI (KISI BASI 5 € ) (ISTEGE BAGLI)
-YEREL OTERITELER TARAFINDAN ALINAN KONAKLAMA VERGILERI GECELIK 3,4 EURO(SADECE GEREKLI OLAN OTELLERDE PASAPORT IBRAZI ILE SAHSI VERGI MAKBUZU ALINARAK DIREK OTELE ODENIR)
-MUZE VE OREN YERLERI GIRISLERI (ISTEGE BAGLI)
-ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI)
-(30 €) (ISTEGE BAGLI)(KAPPA TUR GUVENCESI ALTINDA TUR HAREKETINE 15 GÜN KALAYA KADAR KOSULSUZ SARTSIZ TURU IPTAL ETME IMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAGLIK SIGORTASI VE ERIS ÜCRETI IADE EDILMEZ)

2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 2.302,59 1.549,96
Toplam Tutar : 4.605,17 4.649,88
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 2.302,59 1.549,96
Toplam Tutar : 4.605,17 4.649,88
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 2.302,59 1.549,96
Toplam Tutar : 4.605,17 4.649,88
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 2.302,59 1.549,96
Toplam Tutar : 4.605,17 4.649,88
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 2.302,59 1.549,96
Toplam Tutar : 4.605,17 4.649,88
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Erdoğan KONCA /İTALYA TURU

  KOVİD 19 virüs yüzünden iptal ettiğim İTALYA turu tüm ödeme miktarımı sorunsuz, kesintisiz ve kısa sürede yaptığınız için teşekkürlerimi sunarım. Dünya bu beladan kurtulduğu zaman turumu özellikle şirketiniz tarafından yapacağımı bildirim. Saygılarımla.

 • SİR ALBERT/Baştan Başa Yunanistan

  Yunanistan turumuzda harika vakitler geçirdik. Hele bir Mariza Hanım var aman Tanrım rehber değil kaşif gibi donanımlı eğitimli alçak gönüllü çok bilgili. ALPER diye bir çocuk var bizi güldü geçirdi harika vakitler geçirdik. Kaptan Tahir Bey de çok donanımlı ve kültürlü biriydi.

 • Bülent Bingöl/Teşekkür

  22.01-26.01/2019 Baştan başa yunanistan turunuza katıldım. Rehberimiz Mariza hanım. Ören yerleri ve şehirlerin ekonomik sosyal kültürel ve tarihi olarak fazlası ile bizleri bilgilendirdi. Güler yüzlü ve candan davranışı için kendilerine teşekkür etmek isterim. Ayrıca kaptanımız Tahir beyin yol bilgisi dikkati ve sağ salim yunanistana götürüp getirdiği, tüm yorgunluğuna rağmen valizlerimizin taşınmasına dahi yardım etti. Rehberimiz ve kaptanımıza teşekkerlerimi iletiyorum. Kappa tur’da rezervasyondan itibaren arayan bilgilendiren personelinize teşekkerlerimi sunarım. Sadece ufak bir eleştirim olucak Atina daki otel seçimi daha iyi olabilirdi. Teşekkürler

 • Eren Kayar/BÜYÜK İSPANYA TURU

  29 Aralık 2019- 5 Ocak 2020 tarihli Büyük İspanya Endülüs turuna eşimle katıldık. Çok uzun bir tur. Ama rehberimiz Cem Önder sayesinde hiç yorulmadan her tür güçlüğü aştık. Kendisine, kaptanlara ve KAPPA tura teşekkür ediyoruz.

 • Ruhi B./İspanya TuruTeşekkür

  Kappa Turun 29 aralık 2019 ile 05.ocak 2020 tarihleri arasında ki İspanya turuna eşim ile birlikte katıldık.Geziye başlamadan önce duyduğumuz tedirginlik daha Sabiha Gökçen havalimanında rehberimiz Cem Önder bey ile tanışmamız ile sona erdi.Kappa Tur'a teşekkür ederiz. Çok güzel dopdolu bir hafta geçirdik. Rehberimiz Cem beyin tarih bölümü mezunu olması,tüm gezi boyunca bıkmadan usanmadan sorularımıza cevap vermesi,gezdiğimiz her yerin tarihini,en ince ayrıntısına kadar anlatması,her birimiz ile ayrı ayrı ilgilenmesi gezimizi çok güzelleştirdi. Durduğumuz her bir bölgede en ucuz ama en kaliteli restaurantlara,en ucuz alışveriş noktalarına bizleri götürdü.Yolculuk sırasında göreceğimiz her yerin tarihini en detaylı şekilde anlattı.Rehberliğin ötesinde tüm tura katılanlar ile çok güzel bir dostluk kurdu. Kappa Tur böyle bir rehbere sahip olduğu için çok şanslı. Ayrıca bizi hiç tedirgin etmeden,Tur otobüsümüz kullanan Mehmet bey'e ve Hüseyin bey'e çok teşekkür ederim.Her zaman çok dakik,ve hep olmaları gereken yerlerde bizi beklediler. Tüm İspanya'yı GPS kullanmadan sokak sokak bilmeleri inanılmazdı. Rehberimiz Cem Önder'in olacağı turlara kesinlikle yine katılacağız. Çok teşekkürler hepinize

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir