Anasayfa    K-BALKANLAR    TÜRK HAVAYOLLARI İLE YILBAŞI BELGRAD 4* OTELLER 3 GECE 4 GÜN
 • K-BALKANLAR

 • BELGRAD

 • TÜRK HAVAYOLLARI İLE YILBAŞI BELGRAD 4* OTELLER 3 GECE 4 GÜN

 • Kontenjan Var Vize bilgisi al
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
30.12.2020 02.01.2021 3 Gece - 4 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
349 € 349 € 529 € 150 € 349 €
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL - BELGRAD (Çarşamba, 30 Aralık)

Siz değerli misafirlerimizle İstanbul Havalimanı Dışhatlar Gidiş Terminali önünde saat 06:00'da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini takiben Türk Havayolları TK1081 nolu sefer sayılı uçuşu ile saat 08:15'de Belgrad'a hareket. Yerel saatle saat 08:05'de varış. Pasaport , bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından özel otobüslerimizle birlikte yapacağımız panoramik Belgrad turumuzda, Kale Meydanı, Askeri Müze, İstanbul Kapı, Saat Kulesi, Damat Ali Paşa Türbesi, Zindan Kapı, Leopoldov Kapı, Sokullu Mehmet Paşa Çeşmesi, Stefan Lazerevic Anıtı, Nebojsa Kulesi, Sborna Kilisesi, Cumhuriyet Meydanı, Terazi Meydanı ve Taş Meydan görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

2.GÜN Ι BELGRAD (Perşembe, 31 Aralık)

Otelimizden alacağımız sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan öğle yemekli Zemun ve Tito’nun mezarı, Sava ve Tuna gemi turuna katılabilirler. Bu turumuzda ilk olarak Zemun'a gidiyoruz. Zemun’da Avusturya-Macaristan dönemine ait köşkler, çarşı, meyhaneler sokağı, eski tiyatro, Zemun parkını görüyoruz. Ardından II. Yugoslavya’nin kurucusu Hirvat asilli, Marasel Tito’nun anit mezarini ziyaret edeceğiz.13 Ocak 1953'te Yugoslavya Devlet Baskanliğina seçilen ve Yugoslavya'yi Sosyalist Federal Cumhuriyet haline getiren 1974 yilinda ömür boyu devlet başkanliğina getirilen ve 1980 yilinda ölen ama saibesi hala süren ziyaretimizin ardından Sava ve Tuna gemi turuna çıkıyoruz.Turumuzun bitimi ile birlikte otelimize transfer ve dinlenme.Geceleme otelimizde.DİLEYEN MİSAFİRLERİMİZ REHBERİMİZİ ALTERNATİF OLARAK DÜZENLEYECEĞİ YILBAŞI ORGANİZASYONUNA KATILABİLİR.
Zemun ve Tito'nun Mezarı , Sava ve Tuna gemi turu (öğle yemekli): 40 €

3.GÜN Ι BELGRAD (YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN ) (Cuma, 1 Ocak)

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan tam günlük öğle yemekli Voyvodina, Novi Sad, Subotica, Palic Gölü Turuna katılabilirler. Bu turumuzda Sırbistan'ın en kuzey sınırında yer alan Voyvodina'da eyaletin başkenti Novi Sad ilk durağımız. Burada yapacağımız yürüyüş turu sırasında Özgürlük Meydanı, Svetozar Miletiç Heykeli, Katolik Katedrali, Ortodoks Aya Yorgi Katedrali, Aya Nikola Kilisesi ve Sinagog panaromik olarak görülecek yerler arasında. Öğle yemeğini aldıktan sonra buradaki turumuzun bitimiyle mimari yapılarının güzelliğiyle ün salmış Subotica'ya gidiyoruz. Binaların görsel güzelliğiyle sizleri büyüleyecek olan Subotica'da yapacağımız panaromik gezi sırasında Granska Kanca, Fransiskan Kilisesi ve Sinagog görülecek yerlerden sadece bazıları. Son durağımız göl kenarında bir keyif noktası olan Palic. Subotica'ya 8 kilometre olan Palic, Sırbistan'ın kayak merkezlerinden sonra önemli turistik ve tatil merkezlerinden biri.Tur sonrası otele transfer ve geceleme otelimizde. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak gerçekleştirilecek olan Sırp Müziği Gecesi Akşam Yemeği'ne katılabilirler. Bu turumuzda Belgrad'ın eğlence merkezlerinden biri olan özel bir mekanda, yöresel canlı Sırp müziği eşliğinde yemek yiyeceğimiz unutulmayacak bir geceyi yaşayacağız geceleme otelimizde. Turumuzun ardından otelimize transfer geceleme otelimizde
Voyvodina, Novi Sad, Subotica, Palic Gölü Turu : 65 €
Sırp Müziği Gecesi Akşam Yemeği : 35 €

4.GÜN Ι BELGRAD - İSTANBUL (Cumartesi, 2 Ocak)

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve serbest zaman.Rehberimizin belirleyeceği saatte buluşma ve havalimanına transfer. Türk Hava Yollarının TK1084 nolu tarifreli seferi ile saat 20:25'de İstanbul'a hareket.Yerel saat ile 00:10'da İstanbul'a varış. Kappatur hizmetlerinin sonu

***

INDIRIM FIRSATLARINI KACIRMAYIN !
2. turunu alana + % 5 indirim , 3. Turunu alana + % 10 indirim
(2020 yılı içerisinde 2. ve 3. Turu alan misafirlerimize sadece paket tur fiyatı üzerinden + indirim sağlar)
Arkadaşını getirene + % 5 indirim.
(2020 yılı içerisinde arkadaşını getirerek aynı tura kayıt yaptıran misafirlere aynı yıl içerisinde katılacakları 2. Turda sadece paket tur fiyatı üzerinden+ %5 indirim sağlar.***İndirimler alan vergisi hariç fiyattan hesaplanır.***

Notlar

- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.
- KAPPATUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
- Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Kappa tur sorumlu değildir.
- Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.
- Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Kappa tur sorumlu tutulamaz.
- Kappa tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
- Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler  gerçekleştirilebilir.
- Kappa tur, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
- Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.
- Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
- Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.
- Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.
- Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından KAPPATUR sorumlu tutulamaz.
- Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.
- 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.
- Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.
- Kappa Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Kappa tur dan tazminat hakkı yoktur.
- Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından kappatur kesinlikle sorumlu değildir.
- Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.
- Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

ÜCRETE DAHIL SERVISLER

İSTANBUL HAVALİMANIN'DAN TÜRK HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE İSTANBUL-BELGRAD - İSTANBUL UÇAK BİLETİ,
4* OTELLERDE 3 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMA
HAVALİMANI VERGİLERİ (150 €)
ZORUNLU SİGORTA (15 €)
ALAN / OTEL / ALAN TRANSFERLERİ,
OTELLERDE ALINACAK SABAH KAHVALTILARI
PANOROMİK ŞEHİR TURLARI
TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ

ÜCRETE DAHIL OLMAYAN SERVISLER

-YURTDISI ÇIKIS HARCI (SADECE BANKAYA YA DA HAVALIMANI VERGI OFISINE ÖDENIR) ( 50 TL )
-30.000 € TEMINATLI SAGLIK SIGORTASI (15 €) (ISTEGE BAGLI)
-PROGRAMDA BELIRTILEN ALTERNATIF TURLAR (ISTEGE BAGLI)
-KISISEL HARCAMALAR
-MUZE VE OREN YERLERI GIRISLERI (ISTEGE BAGLI)
-ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI)
(30 €) (ISTEGE BAGLI)(KAPPA TUR GUVENCESI ALTINDA TUR HAREKETINE 15 GÜN KALAYA KADAR KOSULSUZ SARTSIZ TURU IPTAL ETME IMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAGLIK SIGORTASI VE ERIS ÜCRETI IADE EDILMEZ)

2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 1.698,50 1.143,32
Toplam Tutar : 3.396,99 3.429,97
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 1.698,50 1.143,32
Toplam Tutar : 3.396,99 3.429,97
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 1.698,50 1.143,32
Toplam Tutar : 3.396,99 3.429,97
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 1.698,50 1.143,32
Toplam Tutar : 3.396,99 3.429,97
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Dilek karadağ/Memnuniyet

  Almış olduğum 4–11 Nisan 2020 tarihleri arasındaki İspanya turu covit 19 nedeniyle iptal edilince ücretimizi iade ettiğiniz için teşekkürler.Başka turlarda görüşmek üzere

 • Erdoğan KONCA /İTALYA TURU

  KOVİD 19 virüs yüzünden iptal ettiğim İTALYA turu tüm ödeme miktarımı sorunsuz, kesintisiz ve kısa sürede yaptığınız için teşekkürlerimi sunarım. Dünya bu beladan kurtulduğu zaman turumu özellikle şirketiniz tarafından yapacağımı bildirim. Saygılarımla.

 • SİR ALBERT/Baştan Başa Yunanistan

  Yunanistan turumuzda harika vakitler geçirdik. Hele bir Mariza Hanım var aman Tanrım rehber değil kaşif gibi donanımlı eğitimli alçak gönüllü çok bilgili. ALPER diye bir çocuk var bizi güldü geçirdi harika vakitler geçirdik. Kaptan Tahir Bey de çok donanımlı ve kültürlü biriydi.

 • Bülent Bingöl/Teşekkür

  22.01-26.01/2019 Baştan başa yunanistan turunuza katıldım. Rehberimiz Mariza hanım. Ören yerleri ve şehirlerin ekonomik sosyal kültürel ve tarihi olarak fazlası ile bizleri bilgilendirdi. Güler yüzlü ve candan davranışı için kendilerine teşekkür etmek isterim. Ayrıca kaptanımız Tahir beyin yol bilgisi dikkati ve sağ salim yunanistana götürüp getirdiği, tüm yorgunluğuna rağmen valizlerimizin taşınmasına dahi yardım etti. Rehberimiz ve kaptanımıza teşekkerlerimi iletiyorum. Kappa tur’da rezervasyondan itibaren arayan bilgilendiren personelinize teşekkerlerimi sunarım. Sadece ufak bir eleştirim olucak Atina daki otel seçimi daha iyi olabilirdi. Teşekkürler

 • Eren Kayar/BÜYÜK İSPANYA TURU

  29 Aralık 2019- 5 Ocak 2020 tarihli Büyük İspanya Endülüs turuna eşimle katıldık. Çok uzun bir tur. Ama rehberimiz Cem Önder sayesinde hiç yorulmadan her tür güçlüğü aştık. Kendisine, kaptanlara ve KAPPA tura teşekkür ediyoruz.

 • Ruhi B./İspanya TuruTeşekkür

  Kappa Turun 29 aralık 2019 ile 05.ocak 2020 tarihleri arasında ki İspanya turuna eşim ile birlikte katıldık.Geziye başlamadan önce duyduğumuz tedirginlik daha Sabiha Gökçen havalimanında rehberimiz Cem Önder bey ile tanışmamız ile sona erdi.Kappa Tur'a teşekkür ederiz. Çok güzel dopdolu bir hafta geçirdik. Rehberimiz Cem beyin tarih bölümü mezunu olması,tüm gezi boyunca bıkmadan usanmadan sorularımıza cevap vermesi,gezdiğimiz her yerin tarihini,en ince ayrıntısına kadar anlatması,her birimiz ile ayrı ayrı ilgilenmesi gezimizi çok güzelleştirdi. Durduğumuz her bir bölgede en ucuz ama en kaliteli restaurantlara,en ucuz alışveriş noktalarına bizleri götürdü.Yolculuk sırasında göreceğimiz her yerin tarihini en detaylı şekilde anlattı.Rehberliğin ötesinde tüm tura katılanlar ile çok güzel bir dostluk kurdu. Kappa Tur böyle bir rehbere sahip olduğu için çok şanslı. Ayrıca bizi hiç tedirgin etmeden,Tur otobüsümüz kullanan Mehmet bey'e ve Hüseyin bey'e çok teşekkür ederim.Her zaman çok dakik,ve hep olmaları gereken yerlerde bizi beklediler. Tüm İspanya'yı GPS kullanmadan sokak sokak bilmeleri inanılmazdı. Rehberimiz Cem Önder'in olacağı turlara kesinlikle yine katılacağız. Çok teşekkürler hepinize

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir