Anasayfa    AMERİKA    THY ile 12 GÜN BATI AMERİKA - PASİFİK KIYILARI 3* 4* OTELLER
 • AMERİKA

 • BATI AMERİKA - PASİFİK KIYILARI

 • THY ile 12 GÜN BATI AMERİKA - PASİFİK KIYILARI 3* 4* OTELLER

 • Kontenjan Var Vize bilgisi al
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
10.09.2022 21.09.2022 11 Gece - 12 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-1 Yaş Çocuk 2-12 Yaş Çocuk
3099 $ 3099 $ 3849 $ 590 $ 2999 $
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL - SAN FRANCİSCO (Cumartesi, 10 Eylül)

Siz değerli misafirlerimizle İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Kappatur kontuarında saat 10:00'da buluşma. Pasaport, check-in ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın TK079 seferi ile saat 13:05'de Amerika'nın teknoloji merkezi San Francisco'ya hareket. Yerel saat ile saat 16:25'de varış. Havalimanında sizleri bekleyen rehberimiz ile buluşmanın ardından otelimize transfer. Odaların dağılımı ve kısa bir dinlenmenin ardından San Francisco Merkezine geri gidip şehri keşfedecek ve gece turu yapacağız. Akşam yemeğinin ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

2.GÜN Ι SAN FRANCİSCO (Pazar, 11 Eylül)

Sabah kahvaltısının ardından bu güzel şehri tanıtan yarım günlük San Francisco panoramik şehir turu yapacağız. Bu turumuz esnasında Civic Center, Golden Gate Bridge, Balıkçı Rıhtımı ve Çin mahallesi göreceğimiz yerlerden bazılarıdır. Şehir turundan sonra Sausalito ve Tekne ile Alcatraz turunu yapacağız. Bu turumuzda Golden Gate köprüsünün üzerinden geçerek San Francisco'ya yaklaşık 30 dakika mesafede bulunan çok şirin bir kasaba olan Sausalito'ya gideceğiz. Kordon boyunda yürüyüş yaparken birbirinden güzel evleri göreceksiniz. Ardından tekne ile San Francisco'ya geri dönüşte bir zamanlar dünyanın kaçılması imkansız tek hapishanesi olarak bilinen Alkatraz'ı fotoğraflama şansı elde edeceksiniz. Aynı zamanda San Francisco şehrinin muhteşem manzarasına tanık olacaksınız. Tur bitiminde meşhur San Francisco sokaklarındaki filmlerden de çok iyi bildiğimiz kırmızı tramvaya bineceğiz ve tramvaydan Çin mahallesinde inerek bölgeyi yürüyerek geçeceğiz. Turumuz Çin Mahallesinin öbür ucu olan Union Square'de bitmektedir. Turu takiben otelimize dönüş. Rehberimiz akşam yemeği için sizlere önerilerde bulunacak. Geceleme otelimizde.

3.GÜN Ι SAN FRANCİSCO - LOS ANGELES (Pazartesi, 12 Eylül)

Sabah kahvaltımızın ardından yola çıkacağız. İlk durağımız California'nın en güzel sahil kentlerinden birisi olan Monterey'e varışımızı takiben Monterey rıhtımında kısa bir mola sonrası buradan ayrılıp yolumuza devam edeceğiz. San Francisco'nun güneyinde yer alan Pasifik okyanusu kıyısında, California'nın mutlaka görülmesi gereken sahil kasabalarından biri olan; George Clooney, Paul Newman gibi birçok ünlünün de tatillerini geçirmek için tercih ettiği Carmel'e varıyoruz. Bu şirin sahil şehrini gördükten sonra Amerika'nın tüm batı sahilinin en keyifli ve en güzel sürüş yolu unvanına sahip Big Sur sahil şeridine geçeceğiz. Muhteşem manzaralar eşliğinde ilerleyeceğimiz Big Sur sahil şeridinde kısa fotoğraf molaları vererek Morro Bay'e varmadan ağırlıkları 2,5 tonu bulan Elephant Seals'i (Deniz Fillerini) fotoğraflama şansı bulacağız. Dev volkanik kaya “Morro Rock” bölgesinde öğlen yemeği molası sonrasında Santa Barbara'ya varışımızı takiben kısa bir panoramik tur yaptıktan sonra fotoğraf çekmek ve çevreyi tanımak için kısa bir serbest zamanımız olacak. Akşam yemeği molamızın ardından Los
Angeles'a geçiş ve otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Not: "Bugünkü yolculuğumuz yaklaşık 11 saat sürecek olup, Dünya'nın en çok rağbet gören yollarından biri ve birçok filme, müziğe konu olmuş olan Pacific Coast Highway 1 gerçekleşecektir."

4.GÜN Ι LOS ANGELES (Salı, 13 Eylül)

Sabah otelde alacağımız kahvaltıdan sonra otelden ayrılarak Amerika'nın Melekler Şehri olarak bilinen ve 2. büyük şehri olan Los Angeles'ı tanıtan bir tur yapacağız. İlk durağımız filmlerden anımsayacağınız Hollywood Bulvarı. Burada Oscar törenlerinin yapıldığı Kodak tiyatrosu (Yeni adıyla "Dolby Theater"), ünlü filmlerin galalarının yapıldığı Çin tiyatrosu, sinema ve müzik sanatçılarının el ve ayak izleri, ayrıca Şöhretler Yolu göreceğimiz yerler arasındadır. Ayrıca burada şehrin simgesi olan Dev Harflerle yazılı ünlü Hollywood yazısını fotoğraflama şansını bulacaksınız. Daha sonra ünlü Sunset Strip bulvarından Santa Monica bulvarına geçerek Beverly Hills'e ulaşacağız. Burada Beverly Hills'in meşhur sembolünü göreceğiz. Daha sonra ''Pretty Woman'' filminin çekildiği, dünyanın en lüks mağazalarının yer aldığı, meşhur Rodeo Drive'da kısa bir yürüyüş yapıp, Elvis Presley ve John Lennon gibi yıldızların senelerce ikamet adresi olan "Beverly Willshire Otel"ini göreceğiz. Rodeo Drive'dan ayrıldıktan sonra Los Angeles şehrinin merkezi olarak bilinen Downtown'a gideceğiz. Burada göreceğimiz yerler Olivera caddesi, Los Angeles şehrinin siluetini oluşturan gökdelenler ve şehrin ilk kurulduğunda oluşan tarihi merkezlerdir. Turumuzdan sonra akşam yemeği icin Santa Monica'ya gideceğiz. Sokak sanatçılarının gösterileriyle dolu ışıl ışıl Santa Monica'da bulunan şık kafelerde bir şeyler içerek yorgunluğunuzu atabilir, akşam yemeğinizi bu güzel yerde bulunan restoranlardan birinde alabilirsiniz. Geceleme Los Angeles'taki otelimizde.
Not: Bugünkü programa arzu edilirse "Universal Studios" turunu ekleme imkanımız olacaktır. Dünyanın en teknolojik parklarından biri olan ve aynı zamanda Hollywood filmlerinin çekildiği "Universal Studios Hollywood" deneyimi yaşayabilirsiniz. Universal Studios Turu: 200 $ (Tur Pakedine Dahil Değildir)

5.GÜN Ι LOS ANGELES (Çarşamba, 14 Eylül)

Sabah kahvaltıdan sonra Los Angeles'taki üçüncü günümüzde serbest zamanımız olacak. Rehberimiz günlük programınızı yaparken sizlere yardımcı olacaktır. Dileyen misafirlerimiz mesafe dolayısı ile alternatif olarak düzenlenecek olan San Diago turuna katılabilirler. Yıllardır Amerika'nin en güzel şehri seçilen San Diego da ilk durağımız La Jolla. Fok plajı ve sahilleriyle ünlü La Jolla' da doğanın ve lüks evlerin uyumunu görecek ve bol bol fotoğraf çekeceksiniz. La Jolla dan ayrılıp 2. durağımız olan Old Town'a gidiyoruz. California'nın doğum yeri olan Old Town da kendinizi adeta Meksika da hissedeceğiniz bir atmosfer sizleri bekliyor. Old Town dan çıkarak sırasıyla Sea Port Village, Midway uçak gemisi, meşhur KISS heykeli ve Amerikan Deniz kuvvetlerini üssünün bulunduğu ve aynı zamanda Amerika'nın en büyük ahşap binası olan ve “Bazıları Sıcak Sever” filminin de çekildiği tarihi Hotel Del Coronado'nunda bulunduğu Coronado adası ziyaret edeceğimiz yerler arasındadır. Turdan sonra Otele dönüş ve geceleme otelimizde.
San Diago Turu: 150 $ (Tur Pakedine Dahil Değildir)
Not: Midway uçak gemisi ziyareti sadece dışarıdan fotoğraflama olarak yapılacaktır

6.GÜN Ι LOS ANGELES - LAS VEGAS (Perşembe, 15 Eylül)

Sabah otelde alacağımız kahvaltıdan sonra otelden ayrılarak Nevada eyaletinin en önemli turistik merkezi olan, dünyanın en büyük otellerine de ev sahipliği yapan, gecelerin şehri Las Vegas'a hareket edeceğiz. Baş döndürücü şehre girer girmez meşhur Las Vegas bulvarını ve otelleri anlatan bir panoramik şehir turu yapacağız. Panoramik şehir turumuzu takiben otele yerleşme ve ardından otel oryantasyonu gerçekleştireceğiz. Akşam Las Vegas Strip'te yürüyüş yapacak ve otellerin görsel açık hava şovlarını izleme imkanı elde edeceğiz. Las Vegas'ın dünyaca ünlü şovlarına gitmek isteyen misafirlerimizin transferlerini yapacağız. Akşam şansınızı denemek için binlerce masa ve slot sizleri bekliyor. Geceleme otelimizde.

7.GÜN Ι LAS VEGAS (Cuma, 16 Eylül)

Sabah kahvaltıdan sonra Las Vegas'ta serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberlerimizin alternatif olarak düzenleyeceği Grand Canyon turuna katılabilirler. Özel aracımızla sabah Las Vegas'tan Arizona Eyaletinde bulunan Grand Canyon'a doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 2 saatlik bir yolculuktan sonra Grand Canyon'a varıyoruz. Varışımızı takiben helikopterleri organize eden görevliler bizleri helikopterlere götürüyor. 5-6 kişilik helikopterler Canyon'un en altında bulunan Colorado Nehrine doğru inerken muhteşem Canyon manzarasıyla büyüleneceksiniz. Aşağıda bizi bekleyen teknelerle nehir üzerinde bir tur yapıyoruz. Daha Sonra Helikopterler bizleri yukarıya çıkarırken yine muhteşem manzaralara tanık oluyoruz. Dönüşte bizlere çevreyi gezdirecek otobüslere biniyoruz. Son nokta olan Eagle Point'te (Kartal Noktası) Canyon'un muhteşem fotoğraflarını 800 metrelik uçurumun hemen yanından çekme imkanı buluyoruz. Yine burada Hualapai Kızılderelilerin çadırlarını fotoğraflama imkanımız oluyor. Buradan tekrar otobüse binerek Guana Point'e gidiyoruz. Hualapai Kızılderililerin hazırladığı yemekleri yerken yine başka bir muhteşem manzaraya tanık oluyoruz. Yemekten sonra Terminale geri dönüp aracımıza binerek Las Vegas'a doğru yola çıkıyoruz. Hayatta bir kez mutlaka görülmesi gereken ve Dünya'nın 7 doğal harikasından biri olan bu muhteşem Canyon'un sahibi olan Hualapai Kızılderilileriyle tanışma fırsatı olan bu turu kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Geceleme otelimizde.
Grand Canyon Turu: 450 $ (Tur Pakedine Dahil Değildir)

8.GÜN Ι LAS VEGAS - NEW YORK (Cumartesi, 17 Eylül)

Sabah kahvaltıdan sonra Grand Canyon'u andıran, her yıl bir milyondan fazla ziyaretçi ağırlayan, oluşumu 180 milyon yıl öncesine dayanan Red Rock Canyon'u panoramik bir şekilde gezeceğiz. Burada dolaşmak ve fotoğraf çekmek için serbest zamanımız olacak. Canyon'dan ayrıldıktan sonra Premium Outlet'e geçiyoruz. Burada vereceğimiz alışveriş molasından sonra turumuz sona erecek. Tur sonrası otele transfer. Akşam Las Vegas Havalimanına transfer ve saat 23:00 gibi bineceğimiz Amerikan iç hat yolculuğu ile New York'a hareket. Geceleme uçakta.

9.GÜN Ι NEW YORK (Pazar, 18 Eylül)

Sabah saat 07:00 gibi New York'a varış. Havalimanında sizleri bekleyen rehberimiz tarafından karşılanacak ve özel aracımız ile ilk önce kahvaltımızı alacağımız restorana geçeceğiz. Kahvaltı sonrası otelimize transfer olmadan önce Manhattan Bölgesini tanıtan panoramik bir şehir turu yapacağız. Bu tur esnasında Manhattan, Birleşmiş Milletler Binası, Madison Square, Central Park, Rockfeller Center, Dünya Ticaret Merkezi, Times Meydanı göreceğimiz yerlerden bazılarıdır. Tur sonrası otelimize transfer ve odaların dağılımından ardından dinlenmek için serbest zamanınız olacak. Rehberimiz akşam yemeği için sizlere restoran önerilerinde bulunacak. Geceleme otelimizde.

10.GÜN Ι NEW YORK (Pazartesi, 19 Eylül)

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra rehberimiz ile lobide buluşma. Bugün günümüzü New York'un en önemli simgelerini gezerek değerlendireceğiz. Metro ile yapacağımız bu tur sırasında ilk önce dünyanın en yüksek binalarından biri olan Empire State Building binasına çıkmak için bu muhteşem yapıya geleceğiz. Yüksek hızlı asansörleri ile binanın 320 metre yüksekliğinde bulunan 86.kattaki ısıtma ve soğutma sistemine sahip terastan muhteşem bir New York manzarası seyredeceğiz. Daha sonra tekne ile 1 saat sürecek muhteşem bir tur yapacağız. New York - New Jersey arasında yer alan Hudson Nehrinden hareket ederek New York'un tüm simgelerini görme şansına erişeceğiz. Brooklyn Köprüsü, Dünya Ticaret Merkezi, Özgürlük Heykelinin bulunduğu Liberty Island ve 1892-1954 yılları arasında göçmenlerin kontrol noktası olan Ellis Adaları görülecek yerlerden bazılarıdır. Tur sonrası Manhattan Adasına dönüş ve otelimize transfer. Alışveriş yapmak ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

11.GÜN Ι NEW YORK - İSTANBUL (Salı, 20 Eylül)

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra gününüzü Manhattan bölgesinde gezerek veya alışveriş yaparak geçirebilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz mesafe dolayısı ile alternatif olarak düzenlenecek olan Philadelphia & Mall turuna katılabilirler. Bu turumuzda Pennsylvania Eyaletinin en önemli şehri olan Philadelphia'yı ziyaret edeceğiz. Amerika Birleşik Devletleri'nin bağımsızlık bildirgesinin imzalanıp ABD Anayasasının yürürlüğe sokulduğu bağımsızlık binasını ziyaret edeceğiz. Tur sırasında ayrıca Benjamin Franklin köprüsü, Özgürlük Çanı, Benjamin Frankli'nin mezarı, Philadelphia'nın en güzel binası olan belediye binası, Güzel Sanatlar Akademisi, Kütüphane, Rodin Müzesi, Tarihi Eyalet Hapishanesi, Rocky filmine sahne olan merdivenleriyle meşhur Philadelphia Sanat Müzesi ve Delaware nehri görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zamanda çok ilginizi çekeceğini düşündüğümüz içinde 100'den fazla restoran ve şarküteri bulunan tarihi Reading Terminal Markette vakit geçirip Meşhur Phili's Cheesesteak'lerin tadına bakabilirsiniz. Tur sonrası New York'a dönerken uğrayacağımız Mall'da son eksikleri tamamlıyoruz. Akşamüstü New York Havalimanına transfer ve Türk Hava Yolları'nın TK012 seferi ile saat 23:55'de İstanbul'a hareket. Geceleme uçakta.
Philadelphia & Mall Turu: 140 $ (Tur Pakedine Dahil Değildir)

12.GÜN Ι İSTANBUL (Çarşamba, 21 Eylül)

Yerel saat ile 16:45'de İstanbul Havalimanına varış ve Kappatur hizmetlerinin sonu.

İNDİRİM FIRSATINI KAÇIRMAYIN!

2. turunu alana + % 5 indirim, 3. turunu alana + % 10 indirim
(2022 yılı içerisinde 2. ve 3. turu alan misafirlerimize sadece paket tur fiyatı üzerinden + indirim sağlar)
Arkadaşını getirene + % 5 indirim
(2022 yılı içerisinde arkadaşını getirerek aynı tura kayıt yaptıran misafirlere aynı yıl içerisinde katılacakları 2. turda sadece paket tur fiyatı üzerinden + %5 indirim sağlar)
***indirimler alan vergisi hariç fiyattan hesaplanır.***

PAKET TUR BROŞÜR NOTLARI

1. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.
2. Kappatur, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
3. Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Kappatur sorumlu değildir.
4. Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.
5. Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Kappatur sorumlu tutulamaz.
6. Kappatur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
7. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün / günler gerçekleştirilebilir.
8. Kappatur, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
9. Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.
10. Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
11. Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.
12. Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu takdirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.
13. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir.
14. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Kappatur sorumlu tutulamaz.
15. Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dahil değildir.
16. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / veya ilave açılan-kapanan ek yataktır.
17. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.
18. Kappatur konsoloslukla misafirlerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin herhangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Kappatur'dan tazminat hakkı yoktur.
19. Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından Kappatur kesinlikle sorumlu değildir.
20. Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı, reçel, kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.
21. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden en az 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

-TÜRK HAVA YOLLARI İLE İSTANBUL - SAN FRANCİSCO / NEW YORK - İSTANBUL ARASI EKONOMİ SINIF UÇAK BİLETİ
-LAS VEGAS - NEW YORK ARASI EKONOMİ SINIF UÇAK BİLETİ
-HAVALİMANI VERGİLERİ VE UÇUŞ SİGORTALARI
-SAN FRANCİSCO’DA 2 GECE ODA BAZINDA KONAKLAMA
-LOS ANGELES’DA 3 GECE ODA BAZINDA KONAKLAMA
-LAS VEGAS’DA 2 GECE ODA BAZINDA KONAKLAMA
-NEW YORK’TA 2 GECE ODA BAZINDA KONAKLAMA
-OTELDE VEYA DIŞARDA ALINACAK SABAH KAHVALTILARI
-SAN FRANCİSCO'DA HAVALİMANI - OTEL TRANSFERİ
-SAN FRANCİSCO ŞEHİR TURU, SAUSALİTO VE TEKNE TURU
-SAN FRANCİSCO - LOS ANGELES ARASINDAKİ ROUTE 1 TURU
-LOS ANGELES'TA ÇOK DETAYLI ŞEHİR TURU, SANTA MONİCA TURU
-LOS ANGELES OTEL - LAS VEGAS OTEL - LAS VEGAS HAVALİMANI TRANSFERLERİ
-LAS VEGAS PANORAMİK ŞEHİR TURU
-LAS VEGAS'TA YÜRÜYEREK YAPILAN OTELLER TURU
-LAS VEGAS'TA YAPILACAK RED CANYON & BEST BUY ALIŞVERİŞ TURU
-NEW YORK'DA HAVALİMANI - OTEL - HAVALİMANI TRANSFERLERİ
-NEW YORK ŞEHİR TURU
-NEW YORK SİMGELERİ TURU VE TURDAKİ GİRİŞ ÜCRETLERİ (EMPİRE STATES, TEKNE VE GİRİŞ ÜCRETLERİ)
-TECRÜBELİ TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETİ

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

-AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ VİZESİ (210 $)
-YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI BEDELİ 150 TL (SADECE BANKAYA VEYA HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ÖDENİR)
-ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ
-KİŞİSEL HARCAMALAR
-REHBER VE ŞOFÖR BAHŞİŞLERİ (AMERİKA'DA GÜNLÜK KİŞİ BAŞI 5 $ ÖNERİLİR)
-AMERİKA İÇ HAT BAGAJ ÜCRETLERİ. (KİŞİ BAŞI 1. BAGAJ İÇİN 35 $, 2. BAGAJ İÇİN 45 $) AYRICA KİLO SINIRLAMASI BULUNMAKTADIR.
-PROGRAMDA DAHİL OLDUĞU BELİRTİLMEYEN ALTERNATİF TURLAR
-50.000 $ TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (30 $) (İSTEĞE BAĞLI)
-COVİD-19 SİGORTA (30 $)

2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 26.333,76 17.726,28
Toplam Tutar : 52.667,51 53.178,84
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 26.333,76 17.726,28
Toplam Tutar : 52.667,51 53.178,84
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 26.333,76 17.726,28
Toplam Tutar : 52.667,51 53.178,84
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 26.333,76 17.726,28
Toplam Tutar : 52.667,51 53.178,84
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Betül Yıldırır/6 Ekim Yunanistan Turu

  Her şey çok güzel ve keyifliydi. Teşekkürler.

 • Çiğdem Akbaş Ilgaz/6 Ekim Yunanistan Turu

  Tur rehberimiz Mehmet Taylan Bey Yunanistan'ın tamamına hakim, çok bilgili, hoşgörülü ve profesyonel bir rehberdi. Fiyat performans açısından son derece başarılı bir tatil oldu.

 • Sibel Yıldırım/6 Ekim Yunanistan Turu

  Çok eğlenip güzel yemekler yiyerek ilgili ve güler yüzlü rehberimiz Mehmet Bey'in sayesinde bilgilendik. Teşekkürler.

 • Şevket Bozkurt/6 Ekim Yunanistan Turu

  Kazasız, belasız, sağlıklı ve güzel bir seyahat geçirdik. Çok teşekkür ederim.

 • Tolga Teoman Ünal/6 Ekim Yunanistan Turu

  Tur rehberimiz oldukça bilgili ve yardımseverdi. Ziyaret edilen yerler tamamen harikaydı.

 • İlhan Sülün/28 Ekim Yunanistan Turu

  Gayet dolu dolu bir tur oldu. Çok memnun kaldım. Ayrıca otobüs şoförümüz de çok dikkatli araç kullandı, sabrı için de kendisine teşekkür ediyoruz.

 • Diğdem Ongan/28 Ekim Yunanistan Turu

  Çok güzel bir seyahat geçirdim. Harika arkadaşlar tanıdım.

 • Hatice Kader Çalık/28 Ekim Yunanistan Turu

  Muhteşem, teşekkürler.

 • Hatice Özkan/28 Ekim Yunanistan Turu

  Güzel keyifliydi. Teşekkürler.

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir