Anasayfa    K-ITALYA    THY ILE ROMA(3)-FLORANSA(2)-VENEDİK(1)-MİLANO(1) 3*4* OTELLER
 • K-ITALYA

 • BAŞTAN BAŞA İTALYA

 • THY ILE ROMA(3)-FLORANSA(2)-VENEDİK(1)-MİLANO(1) 3*4* OTELLER

 • Kontenjan Var Vize bilgisi al
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
14.08.2021 21.08.2021 7 Gece - 8 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
449 € 449 € 649 € 150 € 449 €
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL - ROMA (Cumartesi, 14 Ağustos)

Siz değerli misafirlerimiz ile Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali kappatur kontuarı önünde 09:05de buluşma.Türk Havayollarının TK1837 nolu tarifeli seferi ile saat 11:05de Romaya hareket ediyoruz.Yerel saat ile 12:45de Romaya varışımızın ardından bizleri bekleyen özel otobüslerimiz ve rehberimiz eşliğinde panoramik şehir turu. Dünya tarihinin ve Italyanın başkenti olan bu güzel şehirdeki turumuz esnasında Colleseum, Piazza Venezia, Piazza Republica, Roma şehri ve tarihinin doğduğu Forum Meydanı, Forum Meydanının en meşhur caddesi olan ve Mussolininin kendine özel olarak açtırmasıyla ünlü Via Fori dei Imperiali, Romanın kudret simgesi Colosseo Amfi tiyatrosu panoramik olarak görülecektir. Tur bitiminde dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Roma Şaheserleri Turuna katılabilirler. Roma Şaheserleri turumuzda taş taş üstünde bırakmadan, 4 saat boyunca yürüyerek her adım başı Romanın bir başka şaheserini görme imkanı bulabilirsiniz. Bu turumuzda ilk önce Venezia Meydanını ardından ünlü mağazaların bulunduğu sokaklara açılan İspanyol Merdivenlerini ve İspanyol Meydanını görüyoruz. Daha sonra Fontana di Treviyi (Aşk Çeşmesi) görmeye gidiyoruz. Yemek için verilecek serbest zamanın ardından, Romadaki en ilginç merkezlerden olan Pantheon ve heykel ve çeşmeleriyle ünlü meşhur Navona Meydanına kadar yürüyoruz. Ardından Vatikana gidiyoruz. Burada, dünyanın en büyük kilisesi olan San Pietroda Rönesansın dev sanatçıları Leonardo Da Vinci ve Michelangelo nun şaheserlerini gördükten sonra San Pietro meydanını görüyoruz. Tur bitimi otele transfer ve geceleme otelimizde. Roma Şaheserleri Turu: 25 €(Kişi Başı)

2.GÜN Ι ROMA (Pazar, 15 Ağustos)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde düzenlenecek olan Castel Romano Outlet Center ve Castel Gondolfo Turuna katılabilirler. Bu turumuzda Romanın en büyük Outlet centterlarından Castel Romanoda alışveriş yapma imkanı bulup,Castel Gondolfoda Papanın yazlık sarayını, muhteşem ortaçağ mimarisini ve göl manzarasını görme imkanı bulacaksınız. Tur bitiminde Romaya otelimize transfer ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak Grande Romantica gece turumuza katılabiliriler. Bu turumuzda 7 tepe üzerine kurulu Roma nın en romantik ve en güzel tepelerinden biri olan Giannicolo tepesine cıkıyoruz, burada eşsiz Roma manzarasını izledikten sonra otobüsümüzle Romanın en tarihi semtlerinden biri olan birbirinden farklı ve güzel restorantlarının olduğu trastevere bölgesine gecerek burada akşam yemeği için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası buluşma ve bir kahve molası icin ışılar içinde Romayı ve tiber ırmağını seyrederek Navona meydanına hareket varışımızın ardıondan rehberimizin belirleyeceği saatte otelimize hareket. Geceleme otelimizde. Castel Romano Outlet Center ve Castel Gondolfo Turu: 50 € (Kişi Başı) Grande Romantica Gece Turu : 25 € (Kişi Başı)

3.GÜN Ι ROMA (Pazartesi, 16 Ağustos)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Napoli-Pompei alternatif turuna katilabilirler. Tarihi Pompei efsanesi. M.S 79 da Vezüv yanardağından çıkan dumanları gören halk gemilere doluşarak bir daha dönmemek üzere kaçmaya çalıştılar. 20 dakika süren sarsıntıdan sonra kabaran deniz, gemileri kızgın lavların arasına attı ve yok etti. Şehirde kalan insanlar evlere kaçtılar, volkandan çıkan ölümcül gazlar bir anda boğulmalarına sebep oluyordu.Sonra ardı ardına volkandan çıkan küller şehri örttü ve Pompei 20.000 yaşayanı ile yok oldu.Yaklaşık 2.000 yıl o görkemli evler,villalar freskler , heykeller, duvar resimleri küllere gömülü kaldı. Arkeologlar kenti keşfettiklerinde pişmiş ekmekleri fırında ve ölüme yakalananları, o anda ne yapıyorlarsa taşlaşmış şekilde buldular. Agorası, tiyatrosu ve tapınakları ile Pompei, yok olan bir kentin kazılarda ortaya çıkan müthiş kurulumu, İtalyanların EFES kenti. İtalyan ve Türk rehber eşliğinde bu taşlaşmış insanları görmek o günlerdeki yaşamı öğrenmek için en önemli kültür gezisi. Tabi ki yerine kurulan Napoli liman kenti, sizi Sophia Lorenin şehrine davet ediyor. Yılda yaklaşık 20 milyon turisti ağırlayan Pompei ve Napoli,uzun yıllar hafızalarınızdan çıkmayacak bir görüntü. Tur sonrası Pompeide için öğle yemeği molası, Ve ardından Napoliye Via Nuova Marina Liman yolunu takiben varıyoruz.Şehrin en eski Katedrali Chiesa dellaPieta dei Turchini gezisi ardından Şehrin merkez alışveriş caddesi Via Medina da alışveriş yapabilme için serbest zaman. Tur bitimi Piazza Mercato da buluşma ve Roma otelimize dönüş Geceleme otelimizde. Napoli-Pompei Turu : 90 €(Kişi Başı)

4.GÜN Ι ROMA- FLORANSA (Salı, 17 Ağustos)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Floransaya hareket.Romadan Floransaya geçerken dileyen misafirlerimiz yol üzerinde alternatif olarak düzenlenecek Orvieto turuna katılabilirler. ORVİETO Dünyanın en önemli Ortaçağ miraslarından biridir. Beyaz ve siyah mermerlerle gotik ve barok sanatının güneşi.Teleferikle şahin tepesi adı verilen şehre varışımızın ardından şarap mahzenleri ve otantik görüntüsü ile Orvieto 1290 yılların kokusunu tüm sokaklarında soluyacak,keşke 1 gece burada konaklasaydık diyeceksiniz.Turumuz sonrası Floransa yolculugumuza devam ediyoruz. Floransaya varışta panoramik şehir tanıtım turumuz başlıyor. Bu turumuzda Ponte Vecchio Floransanın yerini gösteren bir işaret taşı gibidir. 14. Yüzyıla tarihlenen üzeri kapalı köprünün eşi ve benzeri yoktur. Köprünün üzerinden diğer tarafa geçilen yolun her iki tarafında, 16. yüzyıldan beri burada olan kuyumcu mağazaları bulunmaktadır. Mağazaların üzerinde bulunan koridor Pitti sarayı ile Uffiziyi birbirine bağlamaktadır. Signoria Meydanı, Signoria meydanında bulunan heykeller, meydanı bir açık hava müzesi haline getirmiştir. Solda, atın üzerindeki büyük heykel, Giovanni da Bologna tarafından yapılan Küçük Cosimo (Medici)ya aittir. Neptun (Poseidon) Çeşmesi (1576)nin hemen yanındaki bronz levhada rahip Savonarolanın burada yakıldığını işaret etmektedir. Palazzo Vecchionun ön tarafında şanlı Marzocco, ya da Floransanın Aslanı, ünlü Judith ve Holophernes in Donatello tarafından yapılan heykelleri ve Michelangelo tarafından yapılan Davide ve Hecules heykellerinin birer kopyasi bulunmaktadır. Duomo Katedrali, San Giovanni Battista Vaftizhanesi, Uffizi Galerisi, Palazzo Vecchio görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde. Orvieto Turu :25 €(Kişi Başı)

5.GÜN Ι FLORANSA (Çarşamba, 18 Ağustos)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek Pisa - Siena-San Gimignano Turuna katılabilirler. Siena İtalyanın en yoğun sanat çalışmalarının yapıldığı ve en pahalı antika dükkanlarının bulunduğu bir kent olarak bilinmektedir. Sienada göreceğimiz yerler arasında, Duomo Katedrali, Piazza del Campo, La Ragnosa Kulesi, şimdilerde Belediye Binası olarak kullanılan ünlü Palazzo del Popolo ve geçmişin tüm izlerini halen yansıtan dar sokakları bulunmaktadır. Siena gezisi ardından Pisaya hareket Pisa Kulesi, Katedral ile Vaftizhane nin bulunduğu Miracolo meydanı gezileri ardından serbest zaman.San Gimignano çok iyi korunmuş olan bir Ortaçağ kasabasısır.Etrafı surlarla çevrilidir.12.ve 13. Yüzyıldan kalan kuleleri,dar sokakları hediyelik eşya dükkanları ve muhteşem üzüm bağları ile unutulmayacak bir kasabadır.Turumuzun ardından otelinize dönüş Geceleme otelimizde. Pisa - Siena- San Gimignano Turu : 100€ (Kişi Başı)

6.GÜN Ι FLORANSA-VENEDIK (Perşembe, 19 Ağustos)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın otobüsümüz ile Venedik Tronchetto meydanına varıyoruz.Varışımızın ardından panaromik şehir turumuz için San Marco Meydanında buluşma.Ünlü kafelere ve şık mağazalara ev sahipliği yapan San Marco üzeri kapalı galerilerle çevrili büyük bir mermer salon şeklinde olan bu meydandaki Üzerinde San Marconun Aslanı ve San Teodoronun heykelleri bulunan granit sütunlar, İstanbuldan getirilmiştir. Ardında Cumhuriyetin Devlet kilisesi olan Bazilikayı görüyoruz. On iki havariden birisi olan San Marconun kemiklerini muhafaza etmek amacı ile 1063 ve 1073 yılları arasında,Avrupa ve Bizans karışımı bir tarzda inşa edilmiştir.Daha sonra Dükler Sarayını görüyoruz. Venedikin bir güç ve şöhret sembolü olan saray, aynı zamanda hem Dükanın ikamet yeri, hem de hükümetin bulunduğu yer idi . Beyaz ve pembe mermerin oluşturduğu sevimli geometrik şekillerin düzeni ön cepheye büyüleyici bir ifade kazandırmaktadır. Büyük Kanal. Yaklaşık 2 km. uzunluğunda olan kanalda,Patricilerin yaşamış olduğu 200 adet 12. - 18. yüzyıla ait mermer saraylar yan yana sıralanmıştır.Çan Kulesi , Saat Kulesi, Son nefes köprüsü görülecek yerler arasında. Dileyen misafirlerimiz misafirlerimiz rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde alternatif olarak ya düzenlenecek olan Gondol turuna ve Murano & Burano Turumuza alternatif olarak katılabilirler Venedikin hemen yanında bulunan Murano ve Burano adalarında ünlü Murano cam işlemeciliğinin inceliklerini ve Burano nun kendine has evlerini görme imkanı bulacağız. Turumuz sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde. Gondol Turu: 25 € (Kişi Başı) Murano & Burano Turu: 40 €(Kişi Başı)

7.GÜN Ι VENEDIK (Cuma, 20 Ağustos)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Milanoya hareket.Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde rehberimiz eşliğinde alternatif olarak Verona & Garda Gölü turuna katılabilirler. Bu turumuzda tarihin en büyük aşk hikayesine konu olmuş Romeo ve Jülyetin evinin de bulunduğu, Romadaki Colosseumdan sonra İtalyadaki en büyük arenaya sahipliği yapan kuzey İtalyanın dükler şehri Veronayı görüyoruz. Daha sonra kuzey İtalyadaki göller bölgesinin en büyük örneklerinden olan Garda Gölü ve Sirmione Köyü göreceğimiz yerler arasında. Turumuzun ardından akşam üstü Milanoya transfer Varışımızın ardından Milano ponaromik şehir turu. İtalyanın en büyük şehri Milanoda duomo katedrali, Fortezza kalesi , ortaçağın en büyük alışveriş merkezi La galeriayı görüyoruz. Ayrıca moda ve sanatın başkenti Milano nun birbirinden ünlü mağazalarına ev sahipliği yapan bu şehrin dünyaca ünlü cadde ve sokaklarında gezme imkanı bulacaksınız. Tur bitimi Milano otelimize transfer Geceleme otelimizde. Verona & Garda Turu: 60 € (Kişi Başı) (Tura Kayıt esnasında ödenir ise indirimli 40€)

8.GÜN Ι MİLANO - ISTANBUL (Cumartesi, 21 Ağustos)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından odaları boşaltma ve rehberimizin belirleyeceği saatte Milano havalimanına transfer. Check in işlemleri ardından Türk Hava Yollarının TK1902 tarifeli seferi ile saat 12:45de İstanbula hareket.Türkiye saati ile 16:30da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı na varış ve kappatur hizmetlerinin sonu.

INDIRIM FIRSATLARI

INDIRIM FIRSATLARINI KACIRMAYIN ! 2. turunu alana + % 5 indirim , 3. Turunu alana + % 10 indirim (2021 yılı içerisinde 2. ve 3. Turu alan misafirlerimize sadece paket tur fiyatı üzerinden + indirim sağlar) Arkadaşını getirene + % 5 indirim. (2021 yılı içerisinde arkadaşını getirerek aynı tura kayıt yaptıran misafirlere aynı yıl içerisinde katılacakları 2. Turda sadece paket tur fiyatı üzerinden+ %5 indirim sağlar.***İndirimler alan vergisi hariç fiyattan hesaplanır.***
PROGRAMDA Kİ 9 TURU ALMAK İSTEYEN MİSAFİRLERİMİZ TURA KAYIT ESNASINDA 9 TURU %25 İNDİRİMLİ ALABİLİRLER.440 € YERİNE 330 €. 1. Napoli-Pompei turu kişi başı: 90 € 2. Roma Şaheserleri Turu Kişi Başı : 25 3. Castel Romano Outlet Center ve Castel Gondolfo Turu kişi başı: 50 € 4. Grande Romantica Gece Turu kişi başı : 25 € 5. Orvieto Turu Kişi Başı (Teleferik dahil) : 25 € 6. Pisa - Siena- San Gimignano turu : 100€ ( Kişi başı ) 7. Gondol Turu Kişi Başı : 25 € 8. Murano & Burano Turu Kişi Başı: 40 € 9. Verona & Garda Turu Kişi Başı : 60 € PAKET ALMAK İSTEMEYEN MİSAFİRLERİMİZ KAYIT ESNASINDA NAPOLİ POMPEİ TURUNU VEYA VERONA GARDA TURUNU İNDİRİMLİ OLARAK ALABİLİRLER 1. Napoli-Pompei turu : 90 € ( Kişi başı) ( Kayıt esnasında ödenir ise indirimli 70 € ) 2. Verona & Garda Turu : 60 € ( Kişi Başı )(Kişi Başı )(Tura Kayıt esnasında ödenir ise indirimli 40€)

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

-SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANIN’DAN TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE İSTANBUL- ROMA//MİLANO - İSTANBUL UÇAK BİLETİ -HAVALİMANI VERGİLERİ, ( 150 EUR ) -ZORUNLU SIGORTA(15 EUR) (İptal ve değişikliklerde iadesi yoktur.) -SEÇİLEN OTELLERDE 7 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMA, -ALAN/OTEL/ALAN TRANSFERLERI VE ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER -ROMA,FLORANSA,VENEDİK,MİLANO PANORAMİK ŞEHİR TURLARI, -PROFESYONEL KAPPATUR REHBERLİK HİZMETLERİ

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

-SCHENGEN VİZE UCRETI VE HİZMET BEDELI 140 €(ISTEGE BAGLI) -YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI BEDELİ 50 TL (SADECE BANKAYA VEYA HAVALİMANI VERGI OFISINE ODENIR) -PROGRAMDA BELİRTİLMEYEN TÜM GEZİ VE TURLAR, -ŞAHSİ HARCAMALAR -VAPORETTO ÜCRETİ 15 €(VENEDIK DE VAPUR KULLANMAK ISTEYEN MISAFIRLERIMIZ ICIN İSTEGE BAGLI) -ŞÖFÖR BAHŞİŞLERİ(KİŞİ BAŞI 5 €) (ISTEGE BAGLI) -PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR (ISTEGE BAGLI) -MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ (ISTEGE BAGLI) -YEREL OTERITELER TARAFINDAN ALINAN KONAKLAMA VERGILERI GECELIK 2,4,6 EURO (SADECE GEREKLI OLAN OTELLERDE PASAPORT IBRAZI ILE DIREK OTELE ODENIR) -ANKARA-İZMİR İÇ HAT BAĞLANTI 100 € DİGER İLLER 100 €,KIBRIS 100€ (İSTEGE BAGLI) -30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SIGORTASI ( 15 EUR ) (ISTEGE BAGLI) -ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI) (ISTEGE BAGLI)(30 €)(KAPPA TUR GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ.

2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 2.242,98 1.509,84
Toplam Tutar : 4.485,96 4.529,51
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 2.242,98 1.509,84
Toplam Tutar : 4.485,96 4.529,51
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 2.242,98 1.509,84
Toplam Tutar : 4.485,96 4.529,51
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 2.242,98 1.509,84
Toplam Tutar : 4.485,96 4.529,51
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Dilek karadağ/Memnuniyet

  Almış olduğum 4–11 Nisan 2020 tarihleri arasındaki İspanya turu covit 19 nedeniyle iptal edilince ücretimizi iade ettiğiniz için teşekkürler.Başka turlarda görüşmek üzere

 • Erdoğan KONCA /İTALYA TURU

  KOVİD 19 virüs yüzünden iptal ettiğim İTALYA turu tüm ödeme miktarımı sorunsuz, kesintisiz ve kısa sürede yaptığınız için teşekkürlerimi sunarım. Dünya bu beladan kurtulduğu zaman turumu özellikle şirketiniz tarafından yapacağımı bildirim. Saygılarımla.

 • SİR ALBERT/Baştan Başa Yunanistan

  Yunanistan turumuzda harika vakitler geçirdik. Hele bir Mariza Hanım var aman Tanrım rehber değil kaşif gibi donanımlı eğitimli alçak gönüllü çok bilgili. ALPER diye bir çocuk var bizi güldü geçirdi harika vakitler geçirdik. Kaptan Tahir Bey de çok donanımlı ve kültürlü biriydi.

 • Bülent Bingöl/Teşekkür

  22.01-26.01/2019 Baştan başa yunanistan turunuza katıldım. Rehberimiz Mariza hanım. Ören yerleri ve şehirlerin ekonomik sosyal kültürel ve tarihi olarak fazlası ile bizleri bilgilendirdi. Güler yüzlü ve candan davranışı için kendilerine teşekkür etmek isterim. Ayrıca kaptanımız Tahir beyin yol bilgisi dikkati ve sağ salim yunanistana götürüp getirdiği, tüm yorgunluğuna rağmen valizlerimizin taşınmasına dahi yardım etti. Rehberimiz ve kaptanımıza teşekkerlerimi iletiyorum. Kappa tur’da rezervasyondan itibaren arayan bilgilendiren personelinize teşekkerlerimi sunarım. Sadece ufak bir eleştirim olucak Atina daki otel seçimi daha iyi olabilirdi. Teşekkürler

 • Eren Kayar/BÜYÜK İSPANYA TURU

  29 Aralık 2019- 5 Ocak 2020 tarihli Büyük İspanya Endülüs turuna eşimle katıldık. Çok uzun bir tur. Ama rehberimiz Cem Önder sayesinde hiç yorulmadan her tür güçlüğü aştık. Kendisine, kaptanlara ve KAPPA tura teşekkür ediyoruz.

 • Ruhi B./İspanya TuruTeşekkür

  Kappa Turun 29 aralık 2019 ile 05.ocak 2020 tarihleri arasında ki İspanya turuna eşim ile birlikte katıldık.Geziye başlamadan önce duyduğumuz tedirginlik daha Sabiha Gökçen havalimanında rehberimiz Cem Önder bey ile tanışmamız ile sona erdi.Kappa Tur'a teşekkür ederiz. Çok güzel dopdolu bir hafta geçirdik. Rehberimiz Cem beyin tarih bölümü mezunu olması,tüm gezi boyunca bıkmadan usanmadan sorularımıza cevap vermesi,gezdiğimiz her yerin tarihini,en ince ayrıntısına kadar anlatması,her birimiz ile ayrı ayrı ilgilenmesi gezimizi çok güzelleştirdi. Durduğumuz her bir bölgede en ucuz ama en kaliteli restaurantlara,en ucuz alışveriş noktalarına bizleri götürdü.Yolculuk sırasında göreceğimiz her yerin tarihini en detaylı şekilde anlattı.Rehberliğin ötesinde tüm tura katılanlar ile çok güzel bir dostluk kurdu. Kappa Tur böyle bir rehbere sahip olduğu için çok şanslı. Ayrıca bizi hiç tedirgin etmeden,Tur otobüsümüz kullanan Mehmet bey'e ve Hüseyin bey'e çok teşekkür ederim.Her zaman çok dakik,ve hep olmaları gereken yerlerde bizi beklediler. Tüm İspanya'yı GPS kullanmadan sokak sokak bilmeleri inanılmazdı. Rehberimiz Cem Önder'in olacağı turlara kesinlikle yine katılacağız. Çok teşekkürler hepinize

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir