Anasayfa    AMERİKA    THY ile 17 GÜN BAŞTAN BAŞA AMERİKA 3* 4* OTELLER
 • AMERİKA

 • BAŞTAN BAŞA AMERİKA

 • THY ile 17 GÜN BAŞTAN BAŞA AMERİKA 3* 4* OTELLER

 • Kontenjan Var Vize bilgisi al
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
17.09.2022 03.10.2022 16 Gece - 17 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-1 Yaş Çocuk 2-12 Yaş Çocuk
3299 $ 3299 $ 4299 $ 590 $ 3099 $
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL - SAN FRANCİSCO (Cumartesi, 17 Eylül)

Siz değerli misafirlerimizle İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Kappatur kontuarında saat 05:30'da buluşma. Pasaport, check-in ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın TK289 seferi ile saat 08:40'da Amerika'nın teknoloji merkezi San Francisco'ya hareket. Yerel saat ile saat 10:40'da varış. Havalimanında sizleri bekleyen rehberiniz ile buluşmanın ardından otelimize transfer. Odaların alımı saat 15:00'den sonra olacağı için dilerseniz otelimizin lobby'sinde dinlenebilir ya da rehberlerimizin alternatif olarak düzenleyeceği San Francisco şehir turu, Sausalito ve Tekne ile Alcatraz turuna katılabilirsiniz. Turumuzda bu güzel şehri tanıtan bir tur yapacağız. Civic Center, Golden Gate Bridge, Balıkçı Rıhtımı ve Çin mahallesi, Twin Peaks, Hippilerin yerleştiği Haight and Ashbury, güzel sanatlar sanayi, Lombard Street göreceğimiz yerlerden bazıları. Tur sonrası özel aracımızla San Francisco'nun eskiden yüksek rütbeli memurlarının ve simdi ise en zenginlerinin oturduğu Sausolito'ya hareket ediyoruz. Yaklaşık 15 dakikalık bir otobüs yolculuğu ile çok şirin bir kasaba olan Sausalito'ya gideceğiz. Kordon boyunda yürüyüş yaparken birbirinden güzel evleri görecek kahvenizi deniz kenarındaki Cafe'lerde San Francisco manzarasına karşı yudumlayacaksınız. Ardından tekne ile San Francisco'ya geri dönerken bir zamanlar dünyanın kaçılması imkansız tek hapishanesi olarak bilinen Alcatraz'ı fotoğraflama şansını bulacaksınız. Aynı zamanda San Francisco şehrinin muhteşem manzarasına tanık olacaksınız. Tur bitiminde meşhur San Francisco sokaklarını filmlerden de çok iyi bildiğimiz Cable Car (kırmızı tramvaylar) ile Union Square'e keyifli bir yolculuk. San Francisco'nun en hareketli bölgesinde Fashion District (moda bölgesi) ve Çin mahallesi sizleri bekliyor. Akşam yemeği için vereceğimiz serbest zamanın ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
San Francisco Şehir Turu, Sausalito ve Tekne ile Alcatraz Turu: 180 $
Not: Uçaktan veya gümrükten dolayı gecikme olur ve turumuzda yetişmeyen bir bölüm olursa tur ertesi gün yapılacaktır.

2.GÜN Ι SAN FRANCİSCO (Pazar, 18 Eylül)

Sabah serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberlerinin alternatif olarak düzenleyeceği Napa Vadisi ve Castello Di Amorosa turu'na katılabilirler. Bu turda 300'den fazla üzüm bağının bulunduğu ABD'nin en unlu şarap bölgesi Napa Valley vadisinde bulunan Castello Di Amorosa, İtalyan zengin iş adamı Darion Sattui'nin hobisi uğruna 40 milyon dolar harcayarak, ABD ve Avrupa'daki eski binalardan toplanan tuğla ve kiremitlerden oluşturulmuş bir yapıdır. Şatonun 14. yüzyıl motifleriyle oluşturulmuş bahçesi Arnold Schwarzenegger, Jerry Rice, Nancy Pelosi, Chef Rachel Ray, Clint Black, Sir James Galway and Frederica Von Stade gibi isimleri konuk etmiştir. Şatoya girişimizle şatonun özel rehberleri ile bir saatlik bir tur yapacağız, bu tur boyunca İtalyan artistlerin çizimleriyle dekore edilen odaları, 16. ve 17. yüzyılda kullanılan işkence aletlerinin bulunduğu farklı temalara sahip odalara tanıklık edebilirsiniz. Turumuzun sonunda arzu edenler şatonun mahzenlerinde yıllanan ve dışarıda satışı olmayan California şaraplarını, Wine Tasting (şarap tadım) turunda tadabilirler. Turdan dönüşte ister Union Square'de vakit geçirebilir ister otelinizde dinlenebilirsiniz. Geceleme otelimizde.
Napa Vadisi ve Castello Di Amorosa Turu: 140 $

3.GÜN Ι SAN FRANCİSCO - LAS VEGAS (Pazartesi, 19 Eylül)

Sabah otelimizden ayrılıyor ve özel aracımız ile Nevada eyaletinin en önemli turistik merkezi olan, dünyanın en büyük otellerine de ev sahipliği yapan, gecelerin şehri Las Vegas'a doğru yola çıkıyoruz. Akşamüstü varacağımız bu baş döndürücü şehre girer girmez meşhur Las Vegas Bulvarını ve otelleri anlatan bir panoramik turu yapıyoruz. Otele yerleşmenin ardından dileyen misafirlerimiz rehberlerimizin alternatif olarak düzenleyeceği Premium North Outlet turuna katılabilirler. Bu turumuzda 190'dan fazla mağazası, Cheesecake Factory'nin de içinde bulunduğu güzel restoranlarıyla sizlere alışveriş ve yemek imkanı sunan Premium Outlet'i ziyaret etmeden Vegas'tan ayrılmayın. Tur sonrası otele transfer. Akşam Las Vegas'ın dünyaca ünlü şovları ve şansınız denemek için binlerce masa ve slot sizleri bekliyor. Geceleme otelimizde.
Premium North Outlet Turu: 40 $

4.GÜN Ι LAS VEGAS (Salı, 20 Eylül)

Sabah serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberlerimizin alternatif olarak düzenleyeceği Grand Canyon turuna katılabilirler. Bu turumuzda sabah otelimizden özel aracımız ile Las Vegas'tan Arizona Eyaletinde bulunan Grand Canyon'a doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 2 saatlik bir yolculuktan sonra Grand Canyon'a varıyoruz. Varışımızı takiben helikopterleri organize eden görevliler bizleri helikopterlere götürüyor. 5-6 kişilik helikopterler Canyon'un en altında bulunan Colorado Nehrine doğru inerken muhteşem Canyon manzarasıyla büyüleneceksiniz. Aşağıda bizi bekleyen teknelerle nehir üzerinde bir tur yapıyoruz. Daha sonra helikopterler bizleri yukarıya çıkarırken yine muhteşem manzaralara tanık oluyoruz. Dönüşte bizlere çevreyi gezdirecek otobüslere biniyoruz. Son nokta olan Eagle Point'te (Kartal Noktası) Canyon'un muhteşem fotoğraflarını 800 metrelik uçurumun hemen yanından çekme imkanı buluyoruz. Yine burada Hualapai Kızılderililerin çadırlarını fotoğraflama imkanımız oluyor. Buradan tekrar otobüse binerek Guano Point'e gidiyoruz. Hualapai Kızılderililerin hazırladığı yemekleri yerken yine başka bir muhteşem manzaraya tanık oluyoruz. Yemekten sonra Terminale geri dönüp aracımıza binerek Las Vegas'a doğru yola çıkıyoruz. Hayatta bir kez mutlaka görülmesi gereken ve Dünya'nın 7 doğal harikasından biri olan bu muhteşem Canyon'un sahibi olan Hualapai Kızılderilileriyle tanışma fırsatı olan bu turu kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Geceleme otelimizde.
Grand Canyon Turu: 450 $ - Helikopter ile
Not: Yaz aylarında tur baslangıç saati Gran Canyon'un ögle saatlerinde çok sıcak olmasından dolayı erken saatte olacaktır.

5.GÜN Ι GÜN LAS VEGAS - LOS ANGELES (Çarşamba, 21 Eylül)

Sabah otelimizden ayrılıyor ve Los Angeles'e doğru yola çıkıyoruz. Yolda vereceğimiz kahvaltı molasından sonra Los Angeles'e varış. Dileyen misafirlerimiz rehberlerimizin alternatif olarak düzenleyeceği Los Angeles şehir turuna katılabilirler. İlk durağımız filmlerden anımsayacağınız Hollywood Bulvarı. Burada Oscar törenlerinin yapıldığı Kodak tiyatrosu (Yeni adıyla "Dolby Theater"), ünlü filmlerin galalarının yapıldığı Çin tiyatrosu, sinema ve müzik sanatçılarının el ve ayak izleri, ayrıca Şöhretler Yolu göreceğimiz yerler arasındadır. Ayrıca bu bölgeden şehrin simgesi olan Dev Harflerle yazılı ünlü Hollywood yazısını fotoğraflama şansını bulacaksınız. Daha sonra ünlü Sunset Strip bulvarından Santa Monica bulvarına geçerek Beverly Hills'e ulaşıyoruz. Burada Beverly Hills'in meşhur sembolünü göreceğiz. Daha sonra ''Pretty Woman'' filminin çekildiği, dünyanın en lüks mağazalarının yer aldığı, meşhur Rodeo Drive'da kısa bir yürüyüş yapıp, Elvis Presley ve John Lennon gibi yıldızların senelerce ikamet adresi olan "Beverly Willshire Otel''ini göreceğiz. Rodeo Drive'dan ayrıldıktan sonra yemek yemek ve alışveriş yapmak için rehberiniz sizi meşhur Farmers Market ve The Grove'a götürecek. Tur sonrası otelimize geri dönüş. Geceleme otelimizde.
Los Angeles Şehir Turu: 80 $

6.GÜN Ι LOS ANGELES (Perşembe, 22 Eylül)

Sabah serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberlerimizin alternatif olarak düzenleyeceği Universal Studios turuna katılabilirler. Bu turumuzda ilk durak Universal olacak. Dünya'nın en büyük parklarından biri olan bu parkta Amerikan rüyasının oluşmasında etkili olan filmlerin nasıl çekildiğini ve kahramanlarını yakından görme imkânı bulacaksınız. Dünyaca ünlü yönetmen Steven Spielberg'in yaratıcı danışmanlığını yaptığı Universal Studios'un neden dünyanın 1 numaralı stüdyosu ve eğlence parkı olduğunu çok daha iyi anlayacaksınız. Fakat bu park sadece bir eğlence değil dünya sinema tarihinin ve teknolojisinin yüzyıla varan deneyiminin de bir ürünüdür. 40'ın üzerinde şov, film seti ve eğlence sizleri kendi içine çekip eğlendirmekle kalmayıp, nefeslerinizi keserek filmlerin içinde hissi yaşatacaktır.
Turdan sonra akşam dileyen misafirlerimiz rehberlerimizin alternatif olarak düzenleyeceği Santa Monica turuna katılabilirler. Sokak sanatçılarının gösterileriyle dolu ışıl ışıl Santa Monica'da bulunan şık kafelerde bir şeyler içerek yorgunluğunuzu atabilir, akşam yemeğinizi bu güzel yerde bulunan restoranlardan birinde alabilirsiniz. Geceleme otelimizde.
Universal Studios Turu: 200 $
Santa Monica Turu: 50 $

7.GÜN Ι LOS ANGELES (Cuma, 23 Eylül)

Sabah serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberlerimizin alternatif olarak düzenleyeceği San Diego turuna katılabilirler. Yıllardır Amerika'nın en güzel şehri seçilen San Diego da ilk durağımız La Jolla. Fok plajı ve sahilleriyle ünlü La Jolla' da doğanın ve lüks evlerin uyumunu görecek ve bol bol fotoğraf çekeceksiniz. La Jolla dan ayrılıp 2. durağımız olan Old Town'a gidiyoruz. California'nın doğum yeri olan Old Town da kendinizi adeta Meksika da hissedeceğiniz bir atmosfer sizleri bekliyor. Old Town sonrasında Sea Port Village, Midway uçak gemisi, II. Dünya Savaşının simgesel görseli olan Unconditional Surrender Statue heykeli, ziyaret edeceğimiz yerler arasındadır. Bunun yanı sıra Amerikan Deniz kuvvetlerini üssünün bulunduğu ve aynı zamanda Amerika'nın en büyük ahşap binası olan ve “Bazıları Sıcak Sever” filminin de çekildiği tarihi Hotel Del Coronado'nun bulunduğu Coronado adasını da ziyaret edeceğiz.
Turdan sonra otele dönüş ve geceleme otelimizde.
San Diego Turu: 150 $
Not: Midway uçak gemisi ziyareti sadece dışarıdan fotoğraflama olarak yapılacaktır.

8.GÜN Ι LOS ANGELES - NEW YORK (Cumartesi, 24 Eylül)

Sabah odalarımızı boşaltıyoruz çevreyi gezmek ve dinlenmek için serbest olacağız. Dileyen misafirlerimiz rehberlerimiz tarafından alternatif olarak düzenlenecek olan Sahil Kentleri turuna katılabilirler. Amerika turları içinde kesinlikle kaçırılmaması gereken bu programda, Amerika'nın en yoğun ikinci limanı olan Long Beach'de, ünlü Queen Mary gemisini, Formula 1 yarışlarının yapıldığı pisti göreceğiz (Grand Prix of Long Beach). Pasifik Okyanusu kıyısından güneye doğru inerek; Seal Beach, Huntington Beach, Newport Beach, Corona del Mar, Laguna Beach sahillerini görme fırsatı yakalayacağız. Turdan sonra hava alanına transfer ve Amerikan iç hatları ile gece New York'a hareket. Geceleme uçakta.
Sahil Kentleri Turu: 120 $

9.GÜN Ι NEW YORK (Pazar, 25 Eylül)

Sabah erken saatte New York'a varış. Havalimanında sizleri bekleyen rehberimiz tarafından karşılanma ve özel aracımız ile ilk önce kahvaltımızı alacağımız restorana geçiyoruz. Kahvaltı sonrası otelimize transfer olmadan önce Manhattan Bölgesini tanıtan panoramik bir tur yapacağız. Bu tur esnasında Manhattan, Birleşmiş Milletler Binası, Madison Square, Central Park, Rockfeller Center, Dünya Ticaret Merkezi, Times Meydanı göreceğimiz yerlerden bazılarıdır. Tur sonrası otelimize geçiş ve odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.
Not: Odaların hazır olması saat 15:00 civarı olacaktır.

10.GÜN Ι NEW YORK (Pazartesi, 26 Eylül)

Sabah serbest vakit. Dileyen misafirlerimiz rehberlerimizin alternatif olarak düzenleyeceği New York Simgeleri turuna katılabilirler. Metro ile yapacağımız bu tur sırasında ilk önce dünyanın en yüksek binalarından biri olan Empire State Building binasına çıkmak için bu muhteşem yapıya geleceğiz. Yüksek hızlı asansörleri ile binanın 320 metre yüksekliğinde bulunan 86.kattaki ısıtma ve soğutma sistemine sahip terastan muhteşem bir New York manzarası seyredeceğiz. Daha sonra tekne ile Özgürlük Heykelinin bulunduğu Liberty Island'a gideceğiz. Burada Osmanlı'nın Süveyş kanalı projesi icin yaptırdığı fakat hiç kullanmayıp geri gönderdiği, daha sonra Fransızlar tarafından değişiklik yapılarak Amerika Birleşik Devletlerine hediye edilen Özgürlük Heykelinin ve Manhattan'ın en güzel fotoğraflarını çekecek, New York'un ve New Jersey Eyaletlerinin bir arada seyrine doyamayacaksınız. Daha sonra Tekne ile New York'a dönecek ve Brooklyn Köprüsünde yürüyüş yapacağız. Brooklyn Köprüsündeki yürüyüşün ardından metro ile Central Park'a geçiş. Central Park'ta da keyifli bir yürüyüşten sonra dinlenmek için bir cafeye oturuyoruz. Dinlenmeden sonra yürüyüşümüze devam edeceğiz. Sırasıyla Rockefeller Center, Times Square, Grand Central Station ve Bryant Park'ı ziyaret ettikten sonra otele dönüş. Geceleme otelimizde.
New York Simgeleri Turu: 180 $
Not: Empire State binası New York'a geliş akşamı gün batımı ve akşam saati yapılabilir.

11.GÜN Ι NEW YORK - ORLANDO (Salı, 27 Eylül)

Sabah New York Havalimanına transferimiz olacak. Check-in ve uçuş işlemlerinden sonra Amerikan iç Hat Havayolları ile Orlando'ya hareket ediyoruz. Orlando'ya varışta rehberimiz tarafından karşılanma ve otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek ve şehri keşfetmek için serbest zamanımız olacak. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Premium Outlets & Disney Springs Gece turuna katılabilirler. İlk önce gideceğimiz alışveriş merkezinde bölgenin en ucuz alışveriş imkanını bulacaksınız. Daha sonra gideceğimiz Disney Downtown, içinde bir sürü bar ve restoranın bulunduğu bu eğlence ve zevk diyarı olarak tanımlanıyor. Burada senenin 365 günü eğlenceler düzenlenmektedir. Orlando'da gece hayatına meraklı olanlar ve eğlenmek isteyenler için ideal bir yer. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Premium Outlets & Disney Springs Gece Turu: 80 $
Not: Orlando'ya varışımız öğlen 16:00'dan önce olursa otel check in işlemleri Outlet'ten sonra yapılacaktır.

12.GÜN Ι ORLANDO (Çarşamba, 28 Eylül)

Sabahtan serbest yapılacak kahvaltıdan sonra dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberlerimiz tarafından alternatif olarak düzenlenecek olan Sea World turuna katılarak, Dünyanın en büyük su parklarından biri olan bu parkta çeşitli hayvanlar ile yapılan şovları ve gösterileri izleyebilir, yunuslar ile yüzmenin keyfine varabilir, kendinizi binlerce değişik rengin ve tropikal balıkların ortasında bulmanın zevkini yaşayabilir, ayrıca Roller Coaster ve simülatörlere binebilirsiniz. Rehberimiz arzu eden misafirlerimiz için akşam yemeği programı yapacaktır. Geceleme otelimizde.
Sea World Turu: 160 $

13.GÜN Ι ORLANDO (Perşembe, 29 Eylül)

Sabah serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberlerimiz tarafından alternatif olarak düzenlenecek ve Orlando'yu sizlere çok farklı bir şekilde tanıtacak olan Winter Park & Tarihi Orlando & Millenia turuna katılabilirler. Bu gezimizde birbirlerine kanallarla bağlı Virginia, Osceola ve Mizell göllerini geziyoruz. Amerika ve Kanada'daki zenginlerin göl kenarındaki yazlık evlerini, ünlü Rollins Üniversitesini ve bölgenin doğal güzellikleriyle göl hayatını göreceğiz. Ayırca butik restoranlar, cafeler ve dükkanları ile ünlü Park Avenue'da serbest vaktimiz olacak. Winter Parktan ayrıldıktan sonra Orlandonun eski koloni döneminden kalma yerleşimlerin bulunduğu bölgeden geçerek Orlando sehir merkezindeki ünlü kilise caddesi, Orlando Magic basketbol takımının sahası ve Amway Stadyumunu gördükten sonra Eola gölünde fotoğraf molası vereceğiz. Bu turumuzun son durağı Orlando'nun en lüks alışveriş merkezi olan ve içinde Cheesecake Factory, Apple Store gibi sevdiğimiz markaların da yer aldığı The Mall at Millenia olacak. Turu takiben otele dönüş ve geceleme otelimizde.
Winter Park & Tarihi Orlando & Millenia Turu: 80 $

14.GÜN Ι ORLANDO - MİAMİ (Cuma, 30 Eylül)

Sabah odalarımızı boşaltıp Miami'ye doğru yola çıkacağız. Miami'de bulunan otelimize transfer olmadan önce Dileyen misafirlerimiz rehberlerimiz tarafından alternatif olarak düzenlenecek ve Miami şehrini daha yakından tanımamızı sağlayacak olan yarım günlük Miami panoramik şehir turuna katılabilirler. Bu tur esnasında Coconut Grove, günümüzde belediye binası olarak kullanılan eski Panamerikan havayollarının deniz uçağı terminalini gördükten sonra Marina da fotoğraf molası vereceğiz. Birbirinden güzel evlerden oluşan Coral Gables, eskiden Mercan madeni olan ve şu an halka açık havuza dönüştürülen meşhur Mercan havuzu, Tarihi Biltmore Oteli, Bay Side, Miami Beach, Lincoln road, önünde fotoğraf çekeceğimiz Miami Beach'in sembollerinden biri olan Versace'nin malikanesi, zenginlerin mahallesi, Kübalı göçmenlerin oturduğu büyük bir mahalle olan Little Havana, şehrin eski harabe bölgelerinden olan ve şu an tüm dünyadan ünlü sokak boyama sanatçılarıyla beraber dev bir projeyle devasa sanat eserine çevrilen Wynwood bölgesi göreceğimiz yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.
Miami Panoramik Şehir Turu: 80 $

15.GÜN Ι MİAMİ (Cumartesi, 1 Ekim)

Sabah kahvaltıdan sonra alışveriş yapmak, dinlenmek, denize girmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberlerimizin alternatif olarak düzenleyeceği, Kuzey Amerika Kıtasının en uç noktası konumunda olan ve ayrıca Küba'ya en yakın ABD şehri olan Key West şehir turuna katılabilirler. ABD'nin doğu kıyısındaki en güney kasabası olan Key West 'e yapacağımız bu tam günlük turda özel aracımızla sabah erken Miami'den ayrılacağız. Yaklaşık 2,5 saat sürecek keyifli yolculuğumuz esnasında Florida Keys olarak adlandırılan irili ufaklı birçok adacıktan geçecek bunları birbirine bağlayan kilometrelerce uzunluktaki köprülerden okyanusun muhteşem rengini fotoğraflama şansına sahip olacaksınız. Yolda vereceğimiz molada boyları 1,5 metreye varan Tarpon Balıklarını besleyecegiz. Key West'e varışımızda burayı tanıtan kısa bir panoramik şehir turu yapacağız. Bu turumuz esnasında Southernmost point, ünlü yazar Ernest Hemingway'in evi, eski başkanlardan Harry S. Truman'ın kışlık evi, Key West marinası üzerinde birçok bar ve restoranın bulunduğu Duval caddesi göreceğimiz yerler arasında. Akşam günbatımını seyretmek üzere Isla Morada'ya yola cıkıyoruz. Meşaleler ve canlı müzik eşliğinde gün batımını seyrederken içkilerimizi yudumluyoruz. Bu muhteşem molanın ardından otele dönüş. Geceleme otelimizde.
Key West Şehir Turu: 150 $

16.GÜN Ι MİAMİ - İSTANBUL (Pazar, 2 Ekim)

Sabah kahvaltıdan sonra odaları boşaltma ve uçak saatine kadar serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberlerimizin alternatif olarak düzenleyeceği Yıldızlar Adası & Everglades turuna katılabilirler. Florida bölgesinin en büyük doğal parkı olan Everglades'de Hovercraft'lar ile yapacağımız tur sırasında Florida'nın doğal faunası hakkında bilgi sahibi olacağız. Daha sonra uğrayacağımız timsah çiftliğinde bölgeye özgü timsahları ve yapacakları şovu seyredeceğiz. Tur sonrası tekne ile Miami şehrinin en elit kısmında yer alan yıldızlar adasına gidiyoruz. Sinema ve müzik dünyasının en meşhur kişilerinin evlerini yakından görme fırsatını bulacaksınız. Gloria Estefan, Julio Igleases, Madonna, Frank Sinatra ve daha birçok ünlünün evi bu adada yer alıyor. Akşam Miami havalimanına transferimiz olacak. Check-in, pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra rehberimiz ile vedalaşıp, Türk Hava Yolları'nın TK78 seferi ile saat 22:15'de İstanbul'a uçuyoruz. Geceleme uçakta.
Yıldızlar Adası Tekne Turu: 40 $
Everglades Milli Parkı Turu: 80 $

17.GÜN Ι İSTANBUL (Pazartesi, 3 Ekim)

Yerel saat ile 17:15'de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

İNDİRİM FIRSATINI KAÇIRMAYIN!

2. turunu alana + % 5 indirim, 3. Turunu alana + % 10 indirim
(2022 yılı içerisinde 2. ve 3. turu alan misafirlerimize sadece paket tur fiyatı üzerinden + indirim sağlar)
Arkadaşını getirene + % 5 indirim
(2022 yılı içerisinde arkadaşını getirerek aynı tura kayıt yaptıran misafirlere aynı yıl içerisinde katılacakları 2. turda sadece paket tur fiyatı üzerinden + %5 indirim sağlar)
***indirimler alan vergisi hariç fiyattan hesaplanır.***

PAKET TUR BROŞÜR NOTLARI

1. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.
2. Kappatur, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
3. Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Kappatur sorumlu değildir.
4. Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.
5. Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Kappatur sorumlu tutulamaz.
6. Kappatur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
7. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün / günler gerçekleştirilebilir.
8. Kappatur, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
9. Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.
10. Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
11. Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.
12. Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu takdirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.
13. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir.
14. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Kappatur sorumlu tutulamaz.
15. Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dahil değildir.
16. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / veya ilave açılan-kapanan ek yataktır.
17. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.
18. Kappatur konsoloslukla misafirlerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin herhangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Kappatur'dan tazminat hakkı yoktur.
19. Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından Kappatur kesinlikle sorumlu değildir.
20. Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı, reçel, kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.
21. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden en az 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

-TÜRK HAVA YOLLARI İLE İSTANBUL - SAN FRANCİSCO / MİAMİ - İSTANBUL ARASI EKONOMİ SINIF UÇAK BİLETİ
-SAN FRANCİSCO - LAS VEGAS / LOS ANGELES - NEW YORK - ORLANDO ARASI EKONOMİ SINIF UÇAK BİLETLERİ
-HAVALİMANI VERGİLERİ VE UÇUŞ SİGORTALARI
-SAN FRANCİSCO’DA 2 GECE ODA BAZINDA KONAKLAMA
-LAS VEGAS’TA 2 GECE ODA BAZINDA KONAKLAMA
-LOS ANGELES’DA 3 GECE ODA BAZINDA KONAKLAMA
-NEW YORK’TA 2 GECE ODA BAZINDA KONAKLAMA
-ORLANDO'DA 3 GECE ODA BAZINDA KONAKLAMA
-MİAMİ'DE 2 GECE ODA BAZINDA KONAKLAMA
-NEW YORK ŞEHİR TURU VE İLK GÜN KAHVALTISI
-RESORT FEE VE ŞEHİR AYAK BASTI ÜCRETLERİ
-TÜM TRANSFERLER VE BELİRTİLEN ŞEHİR TURLARI
-TECRÜBELİ TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETİ.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

-AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ VİZESİ (210 $)
-YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI BEDELİ 150 TL (SADECE BANKAYA VEYA HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ÖDENİR)
-BELİRTİLMEYEN SABAH KAHVALTILARI
-ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ
-KİŞİSEL HARCAMALAR
-REHBER VE ŞOFÖR BAHŞİŞLERİ (AMERİKA'DA GÜNLÜK KİŞİ BAŞI 5 $ ÖNERİLİR)
-AMERİKA İÇ HAT BAGAJ ÜCRETLERİ. (KİŞİ BAŞI 1. BAGAJ İÇİN 35 $, 2. BAGAJ İÇİN 45 $) AYRICA KİLO SINIRLAMASI BULUNMAKTADIR.
-PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR
-50.000 $ TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (30 $) (İSTEĞE BAĞLI)
-COVİD-19 SİGORTA (30 $)

2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 28.882,75 19.442,11
Toplam Tutar : 57.765,49 58.326,32
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 28.882,75 19.442,11
Toplam Tutar : 57.765,49 58.326,32
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 28.882,75 19.442,11
Toplam Tutar : 57.765,49 58.326,32
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 28.882,75 19.442,11
Toplam Tutar : 57.765,49 58.326,32
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Betül Yıldırır/6 Ekim Yunanistan Turu

  Her şey çok güzel ve keyifliydi. Teşekkürler.

 • Çiğdem Akbaş Ilgaz/6 Ekim Yunanistan Turu

  Tur rehberimiz Mehmet Taylan Bey Yunanistan'ın tamamına hakim, çok bilgili, hoşgörülü ve profesyonel bir rehberdi. Fiyat performans açısından son derece başarılı bir tatil oldu.

 • Sibel Yıldırım/6 Ekim Yunanistan Turu

  Çok eğlenip güzel yemekler yiyerek ilgili ve güler yüzlü rehberimiz Mehmet Bey'in sayesinde bilgilendik. Teşekkürler.

 • Şevket Bozkurt/6 Ekim Yunanistan Turu

  Kazasız, belasız, sağlıklı ve güzel bir seyahat geçirdik. Çok teşekkür ederim.

 • Tolga Teoman Ünal/6 Ekim Yunanistan Turu

  Tur rehberimiz oldukça bilgili ve yardımseverdi. Ziyaret edilen yerler tamamen harikaydı.

 • İlhan Sülün/28 Ekim Yunanistan Turu

  Gayet dolu dolu bir tur oldu. Çok memnun kaldım. Ayrıca otobüs şoförümüz de çok dikkatli araç kullandı, sabrı için de kendisine teşekkür ediyoruz.

 • Diğdem Ongan/28 Ekim Yunanistan Turu

  Çok güzel bir seyahat geçirdim. Harika arkadaşlar tanıdım.

 • Hatice Kader Çalık/28 Ekim Yunanistan Turu

  Muhteşem, teşekkürler.

 • Hatice Özkan/28 Ekim Yunanistan Turu

  Güzel keyifliydi. Teşekkürler.

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir