Anasayfa    UZAKDOGU (VİZESİZ)    ÖZEL HAVAYOLU ile BANGKOK(2) - PATTAYA(1) - PHUKET(3) 3*4* OTEL
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
24.11.2024 01.12.2024 7 Gece - 8 Gün Son 6 Kişi Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
1299 € 1299 € 1549 € 250 € 1299 €
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι ISTANBUL - SHARJAH – PHUKET (Pazar, 24 Kasım)

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Özel Hava Yolları kontuarı önünde uçuştan 3 saat önce buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Özel Hava Yollarının G9322 sefer sayılı uçuşu ile saat 14.35’de Sharjah Havalimanına hareket. Yerel saat ile 20.00’da varışımızın ardından uçak değiştirerek Özel Hava Yollarının G9687 sefer sayılı uçuşu ile 22.15’de Phuket’e hareket.

2.GÜN Ι PHUKET (Pazartesi, 25 Kasım)

Yerel saat ile 07.55'de Phuket'e varışımızın ardından alanda bizleri bekleyen aracımız ile otelimize transfer.Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Açık Büfe Yemekli Fantasea Show turu katılabilirler. 60 dönümlük bir alanda kurulu bu Tayland kültürel tema parkında öncelikle akşam yemeğimizi yiyeceğiz. Yemeğin ardından parkı gezip,1600 koltuk kapasiteli dev şov alanında 270 derecelik açı ile hazırlanmış olan harika bir program izleyeceğiz. Bu güzel gecenin ardından otelimize transferimiz gerçekleşecek. Geceleme otelimizde.

Açık Büfe Yemekli Fantasea Show Turu: 75 Euro

3.GÜN Ι PHUKET (Salı, 26 Kasım)

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Sürat Teknesi ile Öğle Yemekli James Bond Adası turuna katılabilirler.Sürat teknesi ile James Bond Adasına yapacağımız yolculuğumuz esnasında dünyanın en güzel jeolojik yapılarından olan kaya adacıklarını görme fırsatına sahip olacağız. Adaya varışımızı takiben ''James Bond Altın Tabancalı Adam'' filminin çekildiği sette fotoğraf çektirebilecek ve local pazarda alışveriş yapma imkânını da bulacağız. Kanolar ile dış dünya ile bağlantımızı keserek filmlerde görebildiğimiz doğal vaha oluşumlarını fotoğraflayacağız. Dönüş esnasında adanın lokal restoranında öğle yemeği yiyeceğiz. Güzel bir yemeğin ardından otelimize transfer. Geceleme otelde.


Sürat Teknesi ile Öğle Yemekli James Bond Adası Turu: 80 Euro

4.GÜN Ι PHUKET (Çarşamba, 27 Kasım)

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Sürat Teknesi ile Öğle Yemekli Phi Phi adası turuna katılabilir. Phi Phi Don ve Phi Phi Leh adlarındaki 2 komşu adadan oluşan bu adalar kombinesi Leonardo Di Caprio'nun kumsal filmi ile ünlenmiştir. Bu ünlü kumsalın beyaz kumlu açık mavi sularında Şnorkel deneyimi yasayacağız. Yumurta koyu, Maymun koyu ve Korsan mağarası ayrıca görülecek kumsallardan bazılarıdır. Turumuzun ardından adanın otantik restoranlarından birinde öğle yemeği alacağız. Güzel bir yemeğin ardından otelimize transfer. Geceleme otelde.


Sürat Teknesi ile Öğle Yemekli Phi Phi Adası Turu:85 Euro

5.GÜN Ι PHUKET-PATTAYA (Perşembe, 28 Kasım)

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından bizleri bekleyen özel aracımız ile havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. .55 dakika süreli kısa uçuşun ardından Bangkok hava alanında bizleri bekleyen özel aracımız ile Pattaya'ya hareket. Varışımıza istinaden Mücevher Müzesinde kısa bir mola verilmesinin ardından dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Milyon Yıllık Taş Park, Timsah Çiftliği ve Fil Safari turumuza katılabilirler.Turumuzda ilk durağımız Milyon Yıllık Taş Park olacaktır. Çevresinin tamamı orijinal volkanik taşlar ve dev Bonzai ağaçları ile donatılmış bu taş parkı gezdikten sonraki durağımız Timsah çiftliği olacaktır. Timsahlar ile yapılacak tehlikeli gösterileri izleyecek, daha sonra içinde birçok hayvanı barından Uzakdoğu'ya has hayvanat bahçesini gezecek ve kaplanlarla hatıra fotoğrafı çektireceğiz. Turumuzun ardından Fillerle ilgili kısa bir bilgi aldıktan sonra Fillere binerek, doğal köy ve orman ortamında keyifli bir safari yapacağız. Turumuzun ardından otelimize transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Alcazar Kabare Şov turuna katılabilirler. Asya'nın gelmiş geçmiş en meşhur kabare şovlarından biri olan ve birbirinden ilginç sahne ve kostümlerin sürekli değiştiği keyifli bir program izlemeye hazır olun. Sahne sonrası sizleri sürprizler bekliyor olacak. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelde.


Milyon Yıllık Taş Park, Timsah Çiftliği ve Fil Safari Turu: 60 Euro
Alcazar Kabare Şov Turu: 30 Euro

6.GÜN Ι PATTAYA-BANGKOK (Cuma, 29 Kasım)

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından bizleri bekleyen özel aracımız ile Bangkok'a hareket. Varışımızı takiben panoramik şehir turu. Altın Buda Tapınağı, Çiçek Pazarı, Çin Mahallesi, Parlemento Binası ve Demokrasi Anıtı, Tayland'ın yeni en yüksek binası görülecek yerlerden bazılarıdır. Bu turumuz esnasında hem Bangkok'un egzotik ama modern güzelliğini hem de Tayland'ı derinden etkileyen Budizmi daha yakından tanıma fırsatımız olacaktır. Turumuzun ardından otelimize transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Asiatique River Front Gece Pazarı turuna katılabilirler. Bangkok'un tarihindeki ilk ticari liman yerleşimi olan bu dev panayır alanında Asya kültürüne özgü sayısız minik dükkânlarda alışveriş yapabilecek ve nehir kenarındaki Thai kafelerinde keyif molası verebileceksiniz.Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelde.
Asiatique River Front Gece Pazarı Turu: 15 Euro

7.GÜN Ι BANGKOK (Cumartesi, 30 Kasım)

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Yüzen Çarşı turuna katılabilirler. Dünyaca ünlenmiş ve CNN televizyonunun jeneriklerine dahi girmiş olan otantik yüzen çarşı gezisinde Hindistan cevizi çiftliği, meşhur Tik ağacı atölyesi ve dar kanalların içinde yerel köylülerin el emeklerinin satıldığı yerlerden alışveriş yapma imkânı bulabileceksiniz. Şehre dönüş yolculuğu esnasında taze tropikal meyveler, Hindistan cevizi ve pankek ikramlarımız da olacaktır. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Kanallar turuna katılabilirler.Şehri modern ve egzotik anlamda ikiye bölen Chaophraya nehrinin meşhur su kanalları üzerinde yapacağınız tekne gezintisi unutulmaz anılara sahip olmanızı sağlayacaktır. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelde.


Yüzen Çarşı Turu: 50 Euro
Kanallar Turu: 30 Euro

8.GÜN Ι BANGKOK - İSTANBUL (Pazar, 1 Aralık)

Otelden çıkış işlemlerinin ardından havalimanına hareket. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Özel Hava Yollarının G9822 sefer sayılı uçuşu ile 08.10'da Sharjah'a hareket. Yerel saat ile 12.10'da Sharjah'a varımızın ardından uçak değiştirerek Özel Hava Yollarının G9287 sefer sayılı uçuşu ile 13.50'de İstanbul Havalimanına hareket. Yerel saat ile 17.50'de varış ve turumuzun sonu.

İNDİRİM FIRSATINI KAÇIRMAYIN !

2. turunu alana + % 5 indirim, 3. Turunu alana + % 10 indirim
(2024 yılı içerisinde 2. ve 3. turu alan misafirlerimize sadece paket tur fiyatı üzerinden + indirim sağlar)

Arkadaşını getirene + % 5 indirim
(2024 yılı içerisinde arkadaşını getirerek aynı tura kayıt yaptıran misafirlere aynı yıl içerisinde katılacakları 2. Turda sadece paket tur fiyatı üzerinden+ %5 indirim sağlar) ***indirimler alan vergisi hariç fiyattan hesaplanır.***

PAKET TUR BROŞÜR NOTLARI

1. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.
2. Kappatur, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
3. Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Kappatur sorumlu değildir.
4. Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.
5. Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Kappatur sorumlu tutulamaz.
6. Kappatur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
7. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün / günler gerçekleştirilebilir.
8. Kappatur, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
9. Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.
10. Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
11. Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.
12. Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.
13. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün / günler dışında başka bir gün yapılabilir.
14. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Kappatur sorumlu tutulamaz.
15. Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dahil değildir.
16. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / veya ilave açılan-kapanan ek yataktır.
17. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.
18. Kappatur konsoloslukla misafirlerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin herhangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Kappatur dan tazminat hakkı yoktur.
19. Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından Kappatur kesinlikle sorumlu değildir.
20. Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı, reçel, kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.
21. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden en az 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

ÜCRETE DAHİL OLAN SERVİSLER

-ÖZEL HAVAYOLLARI İLE İSTANBUL (IST) - SHARJAH -PHUKET // BANGKOK - SHARJAH - İSTANBUL (IST) ARASI UÇAK BİLETİ (BAGAJ HAKKI - 10 KG KABİN İÇİ + 20 KG CHECK-İN )
-PHUKET- BANGKOK İÇ HAT UÇAK BİLETİ
-HAVALİMANI VERGİLERİ(250 EURO)
-ALAN - OTEL - ALAN TRANSFERLERİ VE ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER
-PANORAMİK BANGKOK ŞEHİR TURU
-4* OTELLERDE 6 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMA
-PROFESYONEL TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETİ

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

-YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI (150 TL)
-SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (30 EURO)
-PAKET FİYATINA DÂHİL OLDUĞU AÇIKÇA BELİRTİLMEMİŞ HER TÜRLÜ HİZMET
-MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ
-EKSTRA TURLAR VE KİŞİSEL HARCAMALAR
-İSTEĞE BAĞLI ŞOFÖR VE REHBER BAHŞİŞLERİ

4* OTELLER
-PHUKET - ANDAKIRA PATONG HOTEL 4* VB.
-PATTAYA - HEATON CONCEPT HOTEL 4* VB.
-BANGKOK - A-ONE HOTEL 4* VB.

Uzak Doğu, eşsiz kültürleri, tarihi zenginlikleri ve doğal güzellikleri ile ünlü bir tatil destinasyonu olarak popülerdir. Uzak Doğu tatili düşünüyorsanız, aşağıda bazı popüler Uzak Doğu destinasyonları ve tatil fikirleri bulunmaktadır:

Tayland: Tayland, muhteşem plajları, tapınakları, egzotik adaları ve lezzetli mutfağı ile ünlüdür. Bangkok, Ayutthaya, Chiang Mai ve Phuket gibi yerleri ziyaret edebilirsiniz.

Bali, Endonezya: Bali, tropikal plajları, pirinç terasları, tapınakları ve yoga merkezleri ile ünlüdür. Ubud, Seminyak, Kuta ve Uluwatu gibi bölgeler popüler turistik yerlerdir.

Japonya: Japonya, geleneksel ve modern kültürün harika bir karışımına sahiptir. Tokyo, Kyoto, Osaka ve Hiroshima gibi şehirleri ziyaret edebilirsiniz.

Vietnam: Vietnam, tarihi siteleri, nefes kesen manzaraları ve lezzetli sokak yemekleri ile dikkat çeker. Hanoi, Ho Chi Minh Şehri, Hoi An ve Halong Körfezi gibi bölgeleri ziyaret edebilirsiniz.

Güney Kore: Güney Kore, tarihi mirası, doğal güzellikleri ve modern şehirleri ile ünlüdür. Seul, Busan, Gyeongju ve Jeju Adası gibi yerleri keşfedebilirsiniz.

Singapur: Singapur, modern şehir manzaraları, lezzetli yemekleri ve eğlence olanakları ile ünlüdür. Marina Bay Sands, Sentosa Adası ve Gardens by the Bay gibi yerlere ziyaret edebilirsiniz.

Çin: Çin, Büyük Çin Seddi, Yasak Şehir, Şangay ve Xi'an gibi önemli turistik bölgelere ev sahipliği yapmaktadır. Tarihi ve kültürel zenginlikleri keşfedebilirsiniz.

Filipinler: Filipinler, beyaz kumlu plajları, dalış olanakları ve doğal güzellikleri ile tanınır. Palawan, Boracay, Cebu ve Manila gibi yerlere seyahat edebilirsiniz.

Kamboçya: Angkor Wat tapınağı ile ünlü Kamboçya, tarihi ve kültürel zenginlikleri ile dikkat çeker. Siem Reap, Phnom Penh ve Sihanoukville gibi bölgeleri ziyaret edebilirsiniz.

Maldivler: Maldivler, lüks tatil köyleri, su bungalovları ve berrak denizleriyle mükemmel bir plaj tatili destinasyonudur.

Tayland turlarımız için vize gerekmemektedir.

Toplam: 1299 EUR Kalan Ödemeler
Valdeler Peşinat 1. Taksit 2. Taksit 3. Taksit
1 Taksit 99,00 EUR 1.200,00 EUR
23.08.2024
2 Taksit 99,00 EUR 600,00 EUR
23.08.2024
600,00 EUR
22.09.2024
3 Taksit 99,00 EUR 400,00 EUR
23.08.2024
400,00 EUR
22.09.2024
400,00 EUR
22.10.2024
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Kübra Sırsaklar/Yunanistan Turu

  Kappatur ile ilk kez seyahat ettik, tur rehberimiz Mehmet Taylan Bey'in engin bilgisi ve güzel dili ile tarihte yolculuk ettik,nazik ve profesyonellerdi,olumsuz hava şartlarina rağmen çocuklarımızla katılmış olduğumuz turdan rehberimiz ve kaptanlarimiz sayesinde güzel anılar ile döndük, Selanikte konakladığımız otel ve müzik ziyafeti şahaneydi... Tekrar görüşmek dileğiyle..

 • Aylin A./Italya Turu

  Eylül 10-17 tarihleri arasında Napoli, Roma,Floransa ve Venedik'i kapsayan İtalya turuna katıldık. Özellikle bazı yorumlarda gördüğünüz olumsuz otel değerlendirmelerine aldırmayın. Oteller şehir merkezine o kadar uzak değil, tertemiz ve yeterli konnfora sahipler. 8 gün boyunca güneyden kuzeye dolu dolu bir tur programımız vardı ve olağanüstü güzel zaman geçirdik. Burada müthiş rehberimiz Hakan Güngör 'e ayrı bir paragraf açmadan geçemeyiz. Öncelikle iş disiplini, işine saygısı, bir tarihçi gibi İtalya'nın geçmiş ve güncel bilgilerinin tamamına sahip olması ve bunları bize aktarma konusundaki olağanüstü başarısı,turdaki herkese eşit yaklaşımı ve kendimizi gerçekten müşteri değil misafiri olarak hissettirmesi ile tur rehberliği kavramının zirvesinde yer aldığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Kappa Tur Sn.Hakan Güngör ile kesinlikle fark yaratıyor. Kendisine ve Kappa Tur'a bize böyle harika bir tur deneyimi yaşattığı için bir kez daha teşekkür ediyoruz. Sonraki turlarda görüşmek üzere..

 • Oguz Akcelik/Ispanya Turu

  Her şey mükemmeldi. Rehberimiz Mehmet Bey'e nezaketi ve değerli bilgileri için özellikle teşekkür ederim. Kappa turunu herkese tavsiye ederim...

 • Iremsu Albay/Italya Turu

  10 eylül italya turuna annemle katıldık, harikaydı mükemmeldi , her şey kusursuzdu ve tabiki rehberimiz Hakan Bey kendisi tam bir bilgi küpü hayran kaldık her şey için teşekkürler

 • Op.Dr. Sertan AKSU/Italya Turu

  10 Eylul 2023 7 gunluk italya turumuzda rehberimiz Hakan Gungor sayesinde italyanin hem bugünü hem de gecmisi hakkinda oldukca bilgilendik, turumuzda olmayan ekstra yerleri de gorduk ucretsiz tadimlar yaptik, bizim icin cok guzel bir deneyim oldu tavsiye ederiz (Aksu Ailesi)

 • Erdinç Murat Aktürk/Balkanlar Turu

  Tur gerçekten her şeyiyle harika idi.Kappa tura ve özellikle Anıl beye çok teşekkür ederim.bir sonraki turda ilk sorum Anıl beyin kafilede olup olmadığı olacaktır.teşekkürler

 • Hüseyin Avcı/Orta Avrupa Turu

  Orta Avrupa turu için Kappatur seçimimiz bizi yanıltmadı. Emrah Meto rehberliğinde dolu dolu bir hafta yaşadık. Şirketin tecrübesine Emrah Beyin tecrübesi, bilgisi ve sıcak yaklaşımı eklenince güzel hatıralarımıza yeni 8 gün eklendi. Başta Emrah Bey olmak üzere emeği olan herkese teşekkürler.

 • Betül Can/Orta Avrupa Turu

  kappatur ile ilk kez yaptığımız yolculuğumuzdan çok memnun kaldık rehperimiz Emrah bey sayesinde harika deneyim ve bilgiler edindik biz çok keyif aldık herkese tavsiye ediyorum bundan sonra geziler Emrah bey ve Kappatur

 • Ayşe T/Orta Avrupa Turu

  5 Yıldız rehberimiz Emrah METO için kendisi aşırı bilgili birisi her gittiğimiz yerde bize tüm ayrıntısı ile anlattı yardımcı oldu eğlendik muhabbetli sohbetli birisi tüm sorduklarımıza keyifle cevap verdi yardımcı oldu .. keyifli geçti gezimiz beklentilerimin üstünde idi grubumuz da keyifli insanlar idi ama Emrah bey gerçekten tarih bilgisi ile şaşırttı yaldızlar ona kappaya böyle başarılı rehberleri olduğu için teşekkür ederim

 • ÇAĞ OTOMASYON/Orta Avrupa Turu

  Meto beye ilgileri için ve kappa tura meto bey gibi bir rehbere bizi denk getirdiği için çok teşekkür ederiz. Sağolsun kendisi herkesle çok igilendi. İlk kappa tur seyahatimizden çok memnun kaldık.

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir