Anasayfa    K-UZAKDOGU    QATAR HY İLE TAYLAND&VİETNAM&KAMBOÇYA 4*&5* OTEL
 • K-UZAKDOGU

 • TAYLAND VİETNAM KAMBOÇYA

 • QATAR HY İLE TAYLAND&VİETNAM&KAMBOÇYA 4*&5* OTEL

 • Kontenjan Var Vize bilgisi al
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
13.04.2020 22.04.2020 9 Gece - 10 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
1199 € 1199 € 1699 € 250 € 1199 €
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL - DOHA (Pazartesi, 13 Nisan)

Siz değerli misafirlerimiz ile Istanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Qatar Hava Yolları Kappatur kontuarı önünde saat 17.30'da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Qatar Hava Yolları'nın QR 242 sefer sayılı uçağı ile saat 20:15'te Doha'ya hareket.

2.GÜN Ι DOHA - BANGKOK (Salı, 14 Nisan)

Yerel saat 00:20'de Doha'ya varış. Varışımızın ardından Qatar Hava Yolları'nın QR 980 sefer sayılı tarifeli uçağı ile saat 02:25'te Bangkok'a hareket. Yerel saat 12:55'te Bangkok'a varış. Varışımızı takiben panoramik şehir turu. Turumuzda dünyaca meşhur 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliğiyle Yatan Budha heykeli, Oturan Budha heykeli, Stupa'lar (mezar taşları), Kraliyet Tapınağı Wat Pho ve içinde 5,5 ton ağırlığında Altın Budha heykeli bulunan Wat Traimit Tapınağı gezilecek yerler arasındadır. Çin Mahallesi, Çiçek Pazarı, Parlamento Binası ve Tayland'ın şu anki kralının Bangkok'taki malikânesi panoramik olarak görülecek yerler arasında bulunmaktadır. Şehir turundan sonra otele transfer ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehebrimizin alternatif olarak düzenleyeceği Baiyoke Sky & Patpong Gece Pazarı turuna katılabilirler. 309 Metre yüksekliği ile Baiyoke Sky Tayland'ın 85 katlı en uzun binasıdır. Binanın 77. Katında bulunan 360 derece tüm şehri görebileceğiniz restoranda müthiş manzaraya karşı açık büfe akşam yemeği. Yemeğimizin ardından dünyaca unlu Patpong gece pazarına gidiyoruz. Hemen hemen tüm ünlü markaların taklit ürünlerinin bulunduğu bu pazarda alışveriş imkânı bulacaksınız. Geceleme otelimizde. Baiyoke Sky & Patpong Gece Pazarı Turu: (35 USD) (Kişi Başı)

3.GÜN Ι BANGKOK (Çarşamba, 15 Nisan)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından alternatif olarak düzenlenecek Yüzen Çarşı turu. Bu turumuzda Bangkok'un dışına çıkarak yol üzerinde ilk önce dünyaca tanınmış Siam İkizleri'nin doğduğu Samut Songkram Kasabası'nda bir Hindistan cevizi çiftliğine uğruyoruz. Burada Tay Halkı'nın Hindistan cevizi ağacından nelerde faydalandıkları hakkında bilgi alıp, bu ağaçtan yapılmış hediyelik eşyaları görüyoruz. Ayrıca içerdeki orkide bahçesini de gezebilirsiniz. Buradan hareket edip 10 dakika civarında otobüs yolculuğfundan sonra Tay stili teknelerin kalktığı iskeleye geliyoruz. Buradan teknelere binip nefis egzotik Uzak Doğu manzaraları eşliğinde yaklaşık yarım saatlik zevkli bir yolculuktan sonra dergilere kapak, belgesellere jenerik olmuş meşhur Yüzen Çarşı'ya geliyoruz. Nehir üzerindeki kanoların içinde kurulan açık pazarı görecek ve alışveriş yapma imkânına sahip olacaksınız. Yüzen Çarşı'yı öğlen kapanana kadar geziyoruz. Dönüş yolunda ağaç oymacılığının en güzel örneklerinin bulunduğu ağaç oyma atölyesini gezecek, burada gül ve tik gibi değerli ağaçların sanatçıların elinde nasıl mükemmel biçimde şekillendiğini göreceğiz. Bangkok'a dönüş yolunda rehberinizin alacağı Tayland'ın en meşhur tropik meyvelerinin tadına bakacaksınız. Turumuz sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz, rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Bangkok kanal turuna katılabilirler. Uzak Doğu'nun Venedik'i olarak bilinen Bangkok'ta yapacağımız bu turumuz esnasında Bangkok'un tarihi kanallarında özel teknemiz ile dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz ilginç manzaraları görme fırsatı bulacaksınız. Taylıların kanallar üzerindeki yaşamını yakından tanıyacak, Tayland'ın zengin ile fakir kesiminin kaynaşmasına şahit olacaksınız. Tapınaklardan birinin önünde kutsal kedi balıklarını besleyecek ve gezimizi bitirmeden önce Bangkok'un en meşhur 3 tapınağından biri olan muazzam mimarisiyle Wat Arun'u panoramik olarak göreceğiz. Tur sonunda otelimize transfer oluyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz, rehberlerinizin düzenleyeceği yemekli alternatif Siam Niranit Gezisi'ne katılabilirler. Bangkok'un en meşhur kabare gösterisine hoş geldiniz. Şov öncesi akşam yemeğimizi açık büfe olarak aldıktan sonra gösterinin yapıldığı tiyatro kısmına geçiyoruz. Tayland kültür ve tarihini essiz koreografilerle izleyicilerinin beğenisine sunan Siam Niramit Show, Guinness Rekorlar kitabında yerini almış devasa sahnesi, 150'nin üzerindeki dansçı kadrosu ve dünya üzerindeki en son sahne teknolojisi ile izleyenlere unutulmaz bir aksam vadediyor. 4 boyutlu efektler, göz alıcı sahne kostümleri, havada bale, akrobasi, ve Tay kültürünün masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını büyülü bir atmosferde izliyoruz. Show'umuzun ardından otelimize dönüş. Geceleme otelinizde. Yüzen Çarşı Turu: (50 USD) (Ulaşım + Rehberlik) (Kişi Başı) Bangkok Kanal Turu: (40 USD) (Ulaşım + Rehberlik) (Kişi Başı) Siam Niranit Gezisi Turu: (55 USD) (Ulaşım + Giriş + Akşam Yemeği) (Kişi Başı)

4.GÜN Ι BANGKOK (Perşembe, 16 Nisan)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyecek olduğu Pattaya & Nong Nooch & Timsah Çiftliği turuna katılabilirler. Tam günlük Pattaya turumuz timsah çiftliği ile başlıyor. Burada timsahlarla yapılan tehlikeli gösteriyi izleyecek daha sonra harika şekilde düzenlenmiş bahçeyi gezeceğiz. Kaplanlar ile hatıra fotoğrafı çektirip, filleri elimizle besleyebilecek ve güzel bahçedeki çeşitli uzak doğuya has canlıları görebileceğiz. Öğlen yemeğimizi lokal bir restoranda alıyoruz. Sonrasında Tayland'da yıllarca en iyi düzenlenmiş bahçe ödülü almış olan Nong Nooch Tropik bahçesine geçiyoruz. Bu muazzam tropik bahçede çok sayıda fotoğraf çekeceğinizi garanti ediyoruz. Önce Tay kültürünü yakından tanıyacağımız bir kültürel şov izleyeceğiz. Tay dansları, Tay Boksu gösterisi, tarihi savaşların canlandırmasını izledikten sonra ikinci bolüme geçecek ve burada fillerin yaptıkları harika gösteriyi izleyeceğiz. Tayland'ın simgesi bu sevimli hayvanların marifetlerine inanamayacaksınız. Daha sonra büyüleyici bahçeyi gezecek ve envaı çeşit orkidenin bulunduğu özel bölümü göreceğiz. Tur sonunda otelimize dönüş. Pattaya & Nong Nooch & Timsah Çiftliği Turu: (80 USD)

5.GÜN Ι BANGKOK - SİEM REAP (Cuma, 17 Nisan)

Otelde alacağımız sabha kahvaltısının ardından Bangkok Havalimanı'na hareket ediyoruz. Yerel havayolu şirketinin uçuşu ile Siem Reap'e varışımızın ardından otele transfer ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyecek olduğu Tonle Sap & Yüzen Köy alternatif turuna katılabilirler. Siem Reap'in 10 kilometre uzaklığında bulunan Tonle Sap Gölü'ne varışımızın ardından teknemize binip bu gölün üzerinde kurulan hayatı yerinde gözlemleme fırsatımız olacak. Yüzen okullar, restoranlar, hastaneler ve daha nice binadan oluşan eşi benzeri bulunmayan bir yerleşim yeri olan Tonle Sap'da yapacağımız gezintinin ardından otele transfer. Geceleme otelimizde. Tonle Sap & Yüzen Köy Turu:45 USD (Kişi başı)

6.GÜN Ι SİEM REAP (Cumartesi, 18 Nisan)

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyecek olduğu Angkor Wat turuna katılabilirler. UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi'nde yer alan, dünyanın en büyük tapınağı olan Angkor Wat'ı ve Kimer başkenti Angkor Thom'u ziyaret ediyoruz. 81 hektarlık bir araziye kurulmuş olan tapınak kompleksi Pekin'deki Emperyal Palas'tan dahi daha büyüktür. Ayırt edici 5 kulesi Kamboçya Bayrağında yer almaktadır. Sanat tarihçilerine göre Khmer sanatı ve mimarisinin en iyi örneği olan bu başyapıttaki kuleler; Meru'nın 5 tepesini sembolize etmektedir. Çevreleyen duvar dünyanın sonundaki dağları, duvarın ardındaki hendek de ötesindeki okyanusları sembolize eder. Ardından bölgedeki en güzel tapınaklardan biri olan Ta Prohm'u geziyoruz. Angelina Jolie'nin oynadığı Tomb Raider filmlerinde de kullanılan tapınak, keşfedildiği zamandan beri hiçbir restorasyon geçirmemiş olmasıyla meşhur. Bu gizemli tapınak içinde büyüyen ağaçlarla eşsiz bir görsel şölen oluşturuyor. Tur bitimi otelimize transfer ve geceleme otelimizde. Angkor Wat Turu:130 USD (Kişi başı)

7.GÜN Ι SİEM REAP - SAIGON (Pazar, 19 Nisan)

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından havalimanına hareket. Havalimanına varışımızın ardından Saigon'a hareket. Saigon'a varışımızın ardından panoramik şehir turu. Turumuzda ,Savaş Müzesi, Reunification Sarayı, Notre Dame Katedrali, Fransız Posta Ofisi, Belediye Binası ve özellikle Ben Thanh Pazar'ı panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

8.GÜN Ι SAIGON (Pazartesi, 20 Nisan)

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Cu Chi Tüneller'i turuna katılabilirler. Efsanevi yeraltı savaş tünelleri ağını keşfetmek için şehir dışına Cu Chi Bölgesi'ne gidiyoruz. Neredeyse 250km uzunluğa sahip tüneller, savaşlar sırasında binlerce Vietcong gerillalarına ev sahipliği yapıyordu. Başlangıçta 1948'de Fransız hava ve kara saldırılarına karşı barınma sağlamak için kullanılan bu ağ, savaş zamanları boyunca gerillalar için iletişim yolları, depolama tesisleri, hastaneler ve yaşam alanları olarak hizmet vermeye devam etti. Tünel geçmişi hakkında daha fazla bilgi edinmek için tünellere inebilirsiniz. Otele transfer. Geceleme otelimizde. Cu Chi Tüneller'i Turu:45 USD (Kişi başı)

9.GÜN Ι SAIGON (Salı, 21 Nisan)

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Mekong Delta turuna katılabilirler. Saygon'un koşuşturmasını geride bırakıp, sularda yaşayan ve çalışan bir dünya olan Mekong Deltası'na gidiyoruz. My Tho'ya vardığınızda Mekong Nehri'ndeki hayatı görmek için tekne gezisine çıkıyoruz. Hindistan cevizinden çeşitli malzemeler ve hediyelik eşya üreten bir aile atölyesini ziyaret etmek için ada köyüne iniyoruz. Köy halkının müzik gösterisi eşliğinde taze toplanmış tropikal meyvelerin tadına bakıyoruz. Daha sonra, meyve bahçesinin gölgesinin altında biraz yürüyüş yapıp köy yolunda at arabasına biniyoruz. Nehir yaşamını daha da tecrübe etmek için Mekong Nehri'nin yan kolu olan avuç içi gölgeli bir kanala sarılmış bir tekne deneyimini yaşıyoruz. Öğle yemeği için, Fil Kulağı, Pirinç Topu, Hindistan Cevizi Salatası gibi bölgesel spesiyalitelerin tadını çıkarıyoruz. Hoş bir aradan sonra kalkış uçuşu için Saygon'a dönüyoruz. Geceleme otelimizde. Mekong Delta Turu:70 USD (Kişi başı)

10.GÜN Ι SAIGON - DOHA - ISTANBUL (Çarşamba, 22 Nisan)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Saigon Havalimanı'na transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Qatar Hava Yolları'nın QR 973 sefer sayılı tarifeli seferi ile saat 08:55'te Doha'ya hareket. Yerel saat ile 13:05'te Doha'ya varış. Ardından yine Qatar Hava Yolları'nın QR 241 sefer sayılı tarifeli seferi ile saat 14:35'te İstanbul'a hareket. Yerel saat 19:05'te varış ve turumuzun sonu.

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

- QATAR HAVA YOLLARI İLE İSTANBUL (SAW) - DOHA - BANGKOK / SAİGON - DOHA- İSTANBUL (SAW) EKONOMİ SINIFI UÇAK BİLETLERİ
- HAVALİMANI VERGİLERİ (250€)
- HAVALİMANI-OTEL-HAVALİMANI TRANSFERLERİ
- TÜM ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER
- BANGKOK PATTAYA TRANSFERİ
- 4* VE 5 * OTELLERDE 8 GECE KAHVALTI DÂHİL KONAKLAMALAR
- YEREL HAVAYOLU İLE BANGKOK - SİEM REAP ARASI UÇUŞ
- YEREL HAVAYOLU İLE SİEM REAP - SAİGON ARASI UÇUŞ
- PANAROMIK BANGKOK VE SAİGON SEHIR TURU
- PROFESYONEL TURKCE REHBERLİK HİZMETLERİ
ZORUNLU SİGORTA (30€)

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

- YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI (SADECE BANKAYA YA DA HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ÖDENİR) ( 50 TL )
- 30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (30 €) (İSTEĞE BAĞLI)
- PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR (İSTEĞE BAĞLI)
- TÜM ÖĞLE/AKŞAM YEMEKLERİ VE İÇECEKLER
- KİŞİSEL HARCAMALAR
- ŞOFOR BAHŞİŞLERİ (KİŞİ BAŞI 5 € ) (İSTEĞE BAĞLI)
- MUZE VE OREN YERLERI GIRISLERI (İSTEĞE BAĞLI)
- VİETNAM VİZE (C1) ÜCRETİ VE SERVİS BEDELİ (YEŞİL PASAPORT İÇİN C1 BELGESİ GEREKMEMEKTEDİR. BUNA İLAVE OLARAK MİSAFİRLERİMİZ KAPIDA 50 USD ÖDEME YAPARAK VİZELERİNİ ALACAKLARDIR. KAPIDA 2 ADET RESİM (ARKA FONU BEYAZ, 4X6 CM BOYUTLARINDA) GEREKMEKTEDİR. KAPI ÖDEMESİ VE FOTOĞRAF TÜM PASAPORTLAR İÇİN GEREKLİDİR. KAPI VİZE ÜCRETLERİ ÜLKE KARARI İLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR.)
- KAMBOÇYA VİZESİ (MİSAFİRLERİMİZ KAPIDA 2 ADET VESİKALIK (ARKA FONU BEYAZ, 4X6CM BOYUTLARINDA) VE 30 USD ÖDEME YAPARAK VİZELERİNİ ALABİLECEKLERDİR. TÜM PASAPORTLAR İÇİN VİZE GEREKMEKTEDİR. YENİ, ÇİPLİ PASAPORT GEREKMEKTEDİR. KAPI VİZE ÜCRETLERİ ÜLKE KARARI İLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR.)
- ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI)(60 €) (İSTEĞE BAĞLI)(KAPPA TUR GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 7 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ)

***

INDIRIM FIRSATLARINI KACIRMAYIN !
2. turunu alana + % 5 indirim , 3. Turunu alana + % 10 indirim
(2020 yılı içerisinde 2. ve 3. Turu alan misafirlerimize sadece paket tur fiyatı üzerinden + indirim sağlar)
Arkadaşını getirene + % 5 indirim.
(2020 yılı içerisinde arkadaşını getirerek aynı tura kayıt yaptıran misafirlere aynı yıl içerisinde katılacakları 2. Turda sadece paket tur fiyatı üzerinden+ %5 indirim sağlar.***İndirimler alan vergisi hariç fiyattan hesaplanır.***

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

- QATAR HAVA YOLLARI İLE İSTANBUL (SAW) - DOHA - BANGKOK / SAİGON - DOHA- İSTANBUL (SAW) EKONOMİ SINIFI UÇAK BİLETLERİ
- HAVALİMANI VERGİLERİ (250€)
- HAVALİMANI-OTEL-HAVALİMANI TRANSFERLERİ
- TÜM ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER
- BANGKOK PATTAYA TRANSFERİ
- 4* VE 5 * OTELLERDE 8 GECE KAHVALTI DÂHİL KONAKLAMALAR
- YEREL HAVAYOLU İLE BANGKOK - SİEM REAP ARASI UÇUŞ
- YEREL HAVAYOLU İLE SİEM REAP - SAİGON ARASI UÇUŞ
- PANAROMIK BANGKOK VE SAİGON SEHIR TURU
- PROFESYONEL TURKCE REHBERLİK HİZMETLERİ
ZORUNLU SİGORTA (30€)

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

- YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI (SADECE BANKAYA YA DA HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ÖDENİR) ( 50 TL )
- 30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (30 €) (İSTEĞE BAĞLI)
- PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR (İSTEĞE BAĞLI)
- TÜM ÖĞLE/AKŞAM YEMEKLERİ VE İÇECEKLER
- KİŞİSEL HARCAMALAR
- ŞOFOR BAHŞİŞLERİ (KİŞİ BAŞI 5 € ) (İSTEĞE BAĞLI)
- MUZE VE OREN YERLERI GIRISLERI (İSTEĞE BAĞLI)
- VİETNAM VİZE (C1) ÜCRETİ VE SERVİS BEDELİ (YEŞİL PASAPORT İÇİN C1 BELGESİ GEREKMEMEKTEDİR. BUNA İLAVE OLARAK MİSAFİRLERİMİZ KAPIDA 50 USD ÖDEME YAPARAK VİZELERİNİ ALACAKLARDIR. KAPIDA 2 ADET RESİM (ARKA FONU BEYAZ, 4X6 CM BOYUTLARINDA) GEREKMEKTEDİR. KAPI ÖDEMESİ VE FOTOĞRAF TÜM PASAPORTLAR İÇİN GEREKLİDİR. KAPI VİZE ÜCRETLERİ ÜLKE KARARI İLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR.)
- KAMBOÇYA VİZESİ (MİSAFİRLERİMİZ KAPIDA 2 ADET VESİKALIK (ARKA FONU BEYAZ, 4X6CM BOYUTLARINDA) VE 30 USD ÖDEME YAPARAK VİZELERİNİ ALABİLECEKLERDİR. TÜM PASAPORTLAR İÇİN VİZE GEREKMEKTEDİR. YENİ, ÇİPLİ PASAPORT GEREKMEKTEDİR. KAPI VİZE ÜCRETLERİ ÜLKE KARARI İLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR.)
- ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI)(60 €) (İSTEĞE BAĞLI)(KAPPA TUR GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 7 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ)

2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 4.075,40 2.743,31
Toplam Tutar : 8.150,80 8.229,94
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 4.075,40 2.743,31
Toplam Tutar : 8.150,80 8.229,94
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 4.075,40 2.743,31
Toplam Tutar : 8.150,80 8.229,94
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 4.075,40 2.743,31
Toplam Tutar : 8.150,80 8.229,94
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 4.075,40 2.743,31
Toplam Tutar : 8.150,80 8.229,94
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • ADNAN USLUPAT /Atina gezisi

  18 Aralık 22 Aralık Tarihleri arası Yunanistan turuna katıldık, Tur gerçekten çok iyi bir şekilde organize edilmiş ve uygulanmıştır. Bu organizasyonun kahramanı Rehberimiz MARİZA HANIM dır. Güleryüzü, samimiyeti, bizleri memnun etmek için olağanüstü çabası ve çok önemlisi, muazzam bilgi birikimi ve güzel Türkçesi ile çok ZOR bir görevi mükemmel bir şekilde gerçekleştirmiştir. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Bu arada sıcakkanlı ve sabırlı duruşu ve başarılı sürüşü ile Kaptanımız İSMAİL kardeşimiz de gezimize ayrı bir güzellik kattı. Sonuç olarak keyifle yürüttüğümüz Mutlu bir şekilde sonuçlandırdığımız gezimizde tüm emeği geçenlere ve katılımcılara teşekkür ediyoruz. Berrin / Adnan USLUPAT

 • Nevin çelik /Cem önder

  Baştan başa ispanya turu rehberimiz cem önder sayesinde olağanüstü güzel geçti bu kadarmı duyarlı nazik kibar bilgi donanımlı olunur herkes le ayrı ayrı ilgilendi ben 70 yaşındayım öz evladım gibi davrandı yemeğimizi bile bölüştük defalarca yurdışına çıktım fakat böyle bir rehbere rastlamadım yolu açık turları bol olsun sevgi ve selamlarimla

 • adalet bakanay/berlın varşova gezısı

  tur rehberı can lımoncu..... teşekkurler donanımlı tur rehberımız çok memnun olduk yıne gezılerde buluşmak uzere berlın ve varşoyı çok ıyı tanıttı hava çok soğuktu ama rehberımızın sıcaklığı bızı mutlu ettı kappatur yıllardır gıttığımız bır turdur

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir