Anasayfa    UZAKDOGU (VİZESİZ)    ÖZEL HAVA YOLLARI İLE 5 GECE KONAKLAMALI BALİ TURU 4*OTELLER
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
02.09.2024 07.09.2024 5 Gece - 8 Gün Son 5 Kişi Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
1599 € 1599 € 1845 € 250 € 1599 €
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL-SİNGAPUR-BALİ (Pazartesi, 2 Eylül)

Siz değerli misafirlerimiz ile İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Özel Hava Yolları kontuarı önünde uçuştan 3 saat önce buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Özel Hava Yollarının SQ391 sefer sayılı uçuşu ile saat 13:30' da Singapur'a hareket. Yerel saat ile 05.00'da Singapur'a varış.Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Singapur Hava Yollarının SQ398 sefer sayılı uçuşu ile saat 06.55' de Bali'ye hareket. Yerel saat ile 09.40'da Bali'ye varış. Varış. Bali'ye varışımızın ardından alanda bizleri bekleyen aracımız ile otele transfer. Otele check-in yapacağımız saate kadar, lokal rehberimizin önereceği yerde Bali masajı yaptırabilir veya çevreyi keşfederek zaman geçirebilirsiniz. Geceleme otelimizde.

2.GÜN Ι BALİ (Salı, 3 Eylül)

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Denizin, kumun ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz ya da otellerin aktivitelerinden yararlanabilirsiniz.Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Uluwatu Tapınağını ziyaret edeceğiz. Geceleme otelde.

3.GÜN Ι BALİ (Çarşamba, 4 Eylül)

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Denizin, kumun ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz ya da otellerin aktivitelerinden yararlanabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Nusa Penida Ada Turu ve Öğle Yemeği turuna katılabilirler.. Geceleme otelde.

4.GÜN Ι BALİ (Perşembe, 5 Eylül)

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Denizin, kumun ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz ya da otellerin aktivitelerinden yararlanabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Ubud Kombinesi ve Öğle Yemeği (Pirinç Terasları, Kutsal Su Tapınakları, Kintamanı Volkanı ve Öğle Yemeği) turmuza katılabilrler. Geceleme otelde.

5.GÜN Ι BALİ (Cuma, 6 Eylül)

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Denizin, kumun ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz ya da otellerin aktivitelerinden yararlanabilirsiniz. Geceleme otelde.

6.GÜN Ι BALİ-SİNGAPUR (Cumartesi, 7 Eylül)

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte bizleri bekleyen özel aracımız ile havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Özel Hava Yollarının SQ947 tarifeli seferi ile 21.45'de Singapur'a hareket. Yerel saat ile 00.20'de Singapur'a varış.

7.GÜN Ι SİNGAPUR-İSTANBUL (Pazar, 8 Eylül)

Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Özel Hava Yollarının SQ392 tarifeli seferi ile 01.45'de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 07.45'de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

EKSTRA TUR PAKETİ

AVANTAJLI EKSTRA TUR PAKETİ: 299 €

1.Uluwatu Tapınağı
2.Nusa Penida Ada Turu ve Öğle Yemeği
3.Ubud Tur Kombinesi ve Öğle Yemeği

EKSTRA TURLARIN PAKET HARİCİNDE TEKLİ OLARAK SATIŞI YOKTUR!!

PAKET TUR BROŞÜR NOTLARI

1. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.
2. Kappatur, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce
misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
3. Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Kappatur sorumlu değildir.
4. Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.
5. Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Kappatur sorumlu tutulamaz.
6. Kappatur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
7. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün / günler gerçekleştirilebilir.
8. Kappatur, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
9. Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.
10. Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
11. Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.
12. Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.
13. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün / günler dışında başka bir gün yapılabilir.
14. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir,
daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Kappatur sorumlu tutulamaz.
15. Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dahil değildir.
16. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / veya ilave açılan-kapanan ek yataktır.
17. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.
18. Kappatur konsoloslukla misafirlerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin herhangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir
sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Kappatur dan tazminat hakkı yoktur.
19. Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından Kappatur
kesinlikle sorumlu değildir.
20. Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı, reçel, kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.
21. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden en az 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

TUR BROŞÜRÜNÜ ŞAHSIM VE BERABERİMDEKİ TÜM KATILIMCILAR ADINA OKUDUM, ANLADIM,
TESLİM ALDIM.
İSİM, SOYİSİM, İMZA :

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

-ÖZEL HAVAYOLLARI İLE İSTANBUL - SİNGAPUR- BALİ // BALİ- SİNGAPUR- İSTANBUL ARASI EKONOMİ SINIFI UÇAK BİLETİ,
-5 GECE SEÇİLEN OTELDE ODA & KAHVALTI KONAKLAMA,
-HAVALİMANI VERGİLERİ (250 €)
-ALAN - OTEL - ALAN TRANSFERLERİ VE ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER,
-PROFESYONEL İNGİLİZCE REHBERLİK HİZMETİ,

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

-YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI (150 TL)
-SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (30 EURO)
-PAKET FİYATINA DÂHİL OLDUĞU AÇIKÇA BELİRTİLMEMİŞ HER TÜRLÜ HİZMET
-MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ,
-EKSTRA TURLAR VE KİŞİSEL HARCAMALAR,
-İSTEĞE BAĞLI ŞOFÖR VE REHBER BAHŞİŞLERİ,

Uzak Doğu, eşsiz kültürleri, tarihi zenginlikleri ve doğal güzellikleri ile ünlü bir tatil destinasyonu olarak popülerdir. Uzak Doğu tatili düşünüyorsanız, aşağıda bazı popüler Uzak Doğu destinasyonları ve tatil fikirleri bulunmaktadır:

Tayland: Tayland, muhteşem plajları, tapınakları, egzotik adaları ve lezzetli mutfağı ile ünlüdür. Bangkok, Ayutthaya, Chiang Mai ve Phuket gibi yerleri ziyaret edebilirsiniz.

Bali, Endonezya: Bali, tropikal plajları, pirinç terasları, tapınakları ve yoga merkezleri ile ünlüdür. Ubud, Seminyak, Kuta ve Uluwatu gibi bölgeler popüler turistik yerlerdir.

Japonya: Japonya, geleneksel ve modern kültürün harika bir karışımına sahiptir. Tokyo, Kyoto, Osaka ve Hiroshima gibi şehirleri ziyaret edebilirsiniz.

Vietnam: Vietnam, tarihi siteleri, nefes kesen manzaraları ve lezzetli sokak yemekleri ile dikkat çeker. Hanoi, Ho Chi Minh Şehri, Hoi An ve Halong Körfezi gibi bölgeleri ziyaret edebilirsiniz.

Güney Kore: Güney Kore, tarihi mirası, doğal güzellikleri ve modern şehirleri ile ünlüdür. Seul, Busan, Gyeongju ve Jeju Adası gibi yerleri keşfedebilirsiniz.

Singapur: Singapur, modern şehir manzaraları, lezzetli yemekleri ve eğlence olanakları ile ünlüdür. Marina Bay Sands, Sentosa Adası ve Gardens by the Bay gibi yerlere ziyaret edebilirsiniz.

Çin: Çin, Büyük Çin Seddi, Yasak Şehir, Şangay ve Xi'an gibi önemli turistik bölgelere ev sahipliği yapmaktadır. Tarihi ve kültürel zenginlikleri keşfedebilirsiniz.

Filipinler: Filipinler, beyaz kumlu plajları, dalış olanakları ve doğal güzellikleri ile tanınır. Palawan, Boracay, Cebu ve Manila gibi yerlere seyahat edebilirsiniz.

Kamboçya: Angkor Wat tapınağı ile ünlü Kamboçya, tarihi ve kültürel zenginlikleri ile dikkat çeker. Siem Reap, Phnom Penh ve Sihanoukville gibi bölgeleri ziyaret edebilirsiniz.

Maldivler: Maldivler, lüks tatil köyleri, su bungalovları ve berrak denizleriyle mükemmel bir plaj tatili destinasyonudur.

Tayland turlarımız için vize gerekmemektedir.

Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Kübra Sırsaklar/Yunanistan Turu

  Kappatur ile ilk kez seyahat ettik, tur rehberimiz Mehmet Taylan Bey'in engin bilgisi ve güzel dili ile tarihte yolculuk ettik,nazik ve profesyonellerdi,olumsuz hava şartlarina rağmen çocuklarımızla katılmış olduğumuz turdan rehberimiz ve kaptanlarimiz sayesinde güzel anılar ile döndük, Selanikte konakladığımız otel ve müzik ziyafeti şahaneydi... Tekrar görüşmek dileğiyle..

 • Aylin A./Italya Turu

  Eylül 10-17 tarihleri arasında Napoli, Roma,Floransa ve Venedik'i kapsayan İtalya turuna katıldık. Özellikle bazı yorumlarda gördüğünüz olumsuz otel değerlendirmelerine aldırmayın. Oteller şehir merkezine o kadar uzak değil, tertemiz ve yeterli konnfora sahipler. 8 gün boyunca güneyden kuzeye dolu dolu bir tur programımız vardı ve olağanüstü güzel zaman geçirdik. Burada müthiş rehberimiz Hakan Güngör 'e ayrı bir paragraf açmadan geçemeyiz. Öncelikle iş disiplini, işine saygısı, bir tarihçi gibi İtalya'nın geçmiş ve güncel bilgilerinin tamamına sahip olması ve bunları bize aktarma konusundaki olağanüstü başarısı,turdaki herkese eşit yaklaşımı ve kendimizi gerçekten müşteri değil misafiri olarak hissettirmesi ile tur rehberliği kavramının zirvesinde yer aldığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Kappa Tur Sn.Hakan Güngör ile kesinlikle fark yaratıyor. Kendisine ve Kappa Tur'a bize böyle harika bir tur deneyimi yaşattığı için bir kez daha teşekkür ediyoruz. Sonraki turlarda görüşmek üzere..

 • Oguz Akcelik/Ispanya Turu

  Her şey mükemmeldi. Rehberimiz Mehmet Bey'e nezaketi ve değerli bilgileri için özellikle teşekkür ederim. Kappa turunu herkese tavsiye ederim...

 • Iremsu Albay/Italya Turu

  10 eylül italya turuna annemle katıldık, harikaydı mükemmeldi , her şey kusursuzdu ve tabiki rehberimiz Hakan Bey kendisi tam bir bilgi küpü hayran kaldık her şey için teşekkürler

 • Op.Dr. Sertan AKSU/Italya Turu

  10 Eylul 2023 7 gunluk italya turumuzda rehberimiz Hakan Gungor sayesinde italyanin hem bugünü hem de gecmisi hakkinda oldukca bilgilendik, turumuzda olmayan ekstra yerleri de gorduk ucretsiz tadimlar yaptik, bizim icin cok guzel bir deneyim oldu tavsiye ederiz (Aksu Ailesi)

 • Erdinç Murat Aktürk/Balkanlar Turu

  Tur gerçekten her şeyiyle harika idi.Kappa tura ve özellikle Anıl beye çok teşekkür ederim.bir sonraki turda ilk sorum Anıl beyin kafilede olup olmadığı olacaktır.teşekkürler

 • Hüseyin Avcı/Orta Avrupa Turu

  Orta Avrupa turu için Kappatur seçimimiz bizi yanıltmadı. Emrah Meto rehberliğinde dolu dolu bir hafta yaşadık. Şirketin tecrübesine Emrah Beyin tecrübesi, bilgisi ve sıcak yaklaşımı eklenince güzel hatıralarımıza yeni 8 gün eklendi. Başta Emrah Bey olmak üzere emeği olan herkese teşekkürler.

 • Betül Can/Orta Avrupa Turu

  kappatur ile ilk kez yaptığımız yolculuğumuzdan çok memnun kaldık rehperimiz Emrah bey sayesinde harika deneyim ve bilgiler edindik biz çok keyif aldık herkese tavsiye ediyorum bundan sonra geziler Emrah bey ve Kappatur

 • Ayşe T/Orta Avrupa Turu

  5 Yıldız rehberimiz Emrah METO için kendisi aşırı bilgili birisi her gittiğimiz yerde bize tüm ayrıntısı ile anlattı yardımcı oldu eğlendik muhabbetli sohbetli birisi tüm sorduklarımıza keyifle cevap verdi yardımcı oldu .. keyifli geçti gezimiz beklentilerimin üstünde idi grubumuz da keyifli insanlar idi ama Emrah bey gerçekten tarih bilgisi ile şaşırttı yaldızlar ona kappaya böyle başarılı rehberleri olduğu için teşekkür ederim

 • ÇAĞ OTOMASYON/Orta Avrupa Turu

  Meto beye ilgileri için ve kappa tura meto bey gibi bir rehbere bizi denk getirdiği için çok teşekkür ederiz. Sağolsun kendisi herkesle çok igilendi. İlk kappa tur seyahatimizden çok memnun kaldık.

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir