Anasayfa    GEMİ TURLARI    6* RİVİERA İLE KARADENİZ KIYILARI&EGE&YUNAN ADALARI - CONCİERGE KABİN
 • GEMİ TURLARI

 • 6* OCEANİA RİVİERA İST ÇIKIŞLI KARADENİZ KIYILARI

 • 6* RİVİERA İLE KARADENİZ KIYILARI&EGE&YUNAN ADALARI - CONCİERGE KABİN

 • Kontenjan Var Vize bilgisi al
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
17.07.2022 27.07.2022 10 Gece - 11 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-17 Yaş Çocuk
4369 € 4369 € 8296 € 4369 € 4369 €
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL (Pazar, 17 Temmuz)

İstanbul Galataport Limanı’nda demirli bulunan 6* Oceania Riviera gemimize pasaport ve check-in işlemlerinin ardından yerleşme ve serbest zaman. Gemimiz saat 21.00’de hareket edecektir. Geceleme gemide.

2.GÜN Ι Nesebar Bulgaristan (Pazartesi, 18 Temmuz)

Nesebar Bulgaristan 08.00 18.00

3.GÜN Ι Köstence Romanya (Salı, 19 Temmuz)

Köstence Romanya 06.00 Geceleme

4.GÜN Ι Köstence Romanya (Çarşamba, 20 Temmuz)

Köstence Romanya - 20.00

5.GÜN Ι Odessa Ukrayna (Perşembe, 21 Temmuz)

Odessa Ukrayna 09.00 18.00

6.GÜN Ι İstanbul ve Çanakkale Boğazlarından Geçiş (Cuma, 22 Temmuz)

İstanbul ve Çanakkale Boğazlarından Geçiş

7.GÜN Ι Kuşadası Türkiye (Cumartesi, 23 Temmuz)

Kuşadası Türkiye 09.00 23.00

8.GÜN Ι Bodrum Türkiye (Pazar, 24 Temmuz)

Bodrum Türkiye 08.00 23.00

9.GÜN Ι Santorini Yunanistan (Pazartesi, 25 Temmuz)

Santorini Yunanistan 08.00 23.00

10.GÜN Ι Mikonos Yunanistan (Salı, 26 Temmuz)

Mikonos Yunanistan 08.00 19.00

11.GÜN Ι ATİNA, PİRE/ YUNANİSTAN (Çarşamba, 27 Temmuz)

Gemimiz sabah saat 08.00’de Atina’nın Pire Limanı’na yanaşacaktır. Gemide alınacak kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve turumuzun sonu.

GEMİ BİLGİLERİ

6* RİVİERA
Yapım tarihi: 2012 (Yenilenme 2019)
Yolcu sayısı: 1250 kişi
Personel sayısı: 800 kişi
Tonaj: 66.085 gross ton
Uzunluk: 239,27 metre
Genişlik: 32,31 metre
Kabin Sayısı: 625
Yolcu Katı Sayısı: 11

PAKET TUR BROŞÜR NOTLAR

İPTAL ŞARTLARI
Gemi şirketinin iptal şartlarına göre 15 güne kadar olan seyahatlerde ; seyahate 91-120 gün kala yapılan iptallerde, hizmet bedeli olarak kişi başı 225 Euro, 76 -90 gün kala toplam tutarın % 25'i, 61 - 75 gün kala % 50 'si, 31- 60 gün kala % 75 'i, 0 – 30 gün kala yapılan iptallerde 100% yanmaktadır. Belirtilen şartlar promosyon kodlu rezervasyonlarda geçerli değildir. Depozito tamamen yanabilir ve daha ağır iptal şartları uygulanabilir. Lütfen teyit ediniz. Uçak bileti iptali ayrı yansıtılacaktır. (Seyahat süresi 15 gün ve üzeri olan programların iptal şartlarını lütfen sorunuz.)

PAKET TUR BROŞÜR NOTLAR
Pasaportların ve gerekli belgelerin eksiksiz olarak teslim edilmesi halinde acentemiz vize alımlarında yardımcı olacaktır. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.
Tur için Multiple Schengen vizesi gerekmektedir.
Vize için istenilen gerekli belgelerin zamanında ve eksiksiz verilmemesinden kaynaklanacak problemlerden acentemiz sorumlu değildir.
Programda belirtilen saatler havayolu ve gemi firmasından alınmıştır. Saatlerde oluşabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliği durumunda acentemiz programın içeriğini düzenleme hakkını saklı tutar. Ayrıca deniz & nehir turlarımızda ani gelişen liman şartları, kötü hava şartları, su seviye değişimi, deniz & nehir trafiği, nehir seviye havuzlarındaki grev vb. “fors majör” nedenlerden ötürü gemi firması ve gemi kaptanı programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu değişikliklerden acentemiz sorumlu olmayacaktır.
Tura başlangıç için acentemiz tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havalimanında ya da geminin yanaşacağı limanda hazır bulunmayan, uçağı ya da gemiyi kaçırarak binemeyen yolcuların seyahati gerçekleştirememelerinden acentemiz sorumlu olmayacaktır. Uçağı ya da gemiyi kaçıran yolcuların tura yeniden dahil olmaları için gerekli olacak ulaşım masrafları kendilerine aittir.
Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine maksimum 8 kg ve 40 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 55 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet valiz alabilme hakkına sahiptir. Bu valizin izin verilen ücretsiz kilo sınırı havayolu şirketi, uçuş güzergahı ve biletin sınıfına göre değişkenlik göstermektedir. Uçuş öncesi lütfen biletinizden veya acentemizden teyit ediniz.
Gemiye yapılan check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) manyetik “cruise card”larını alırken kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Bu ibraz sonucunda her kredi kartından kişi başına ortalama 300 USD’lik bir provizyon çekimi yapılacaktır. Bunun nedeni sizler gemiye check-in yaptıktan sonra seyir esnasında gemi içinde yapacağınız ekstra harcamalar içindir. Gemi içindeki ekstra harcamalarınızı check-in esnasında sizlere verilmiş olan bu manyetik cruise card ile yapabileceksiniz. Gemide casino haricinde hiç bir yerde nakit para geçmemektedir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki interaktif televizyonlardan, gemi içerisindeki interaktif ekranlardan veya resepsiyondan takip edebilirsiniz.
Gemiye alkollü içki, ütü, saç kurutma makinası, kettle, biberon ısıtıcı, elektrikli battaniye vb. eşyalar sokmak kesinlikle yasaktır. Her kabinde saç kurutma makinası bir çok kabinde kettle mevcuttur.
Gemi seyahatimizin başlangıcında valizleriniz için belirli renklerde valiz etiketleri tahsis edilecektir. Bu etiketlerin eksiksiz doldurulması valizlerinizin kabinlerinize doğru olarak gelmesi açısından son derece önemlidir.
Valizleriniz geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakite kadar kabinize gelmeyebilir. Bu yoğunluk ve kalabalıktan kaynaklanan, kesinlikle geminin sorumluluğunda olan bir durumdur. Bu yüzden gemiye bineceğiniz ilk gün önemli ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızda fayda vardır.
Acil bir durumda tahliye prosedürlerini tanımanız açısından seyahatinizin ilk günü çok kısa sürecek bir güvenlik tatbikatı ve brifingi yapılacaktır. Katılımı son derece önemlidir. Tatbikattaki buluşma noktasına rehberleriniz ve odanızdan sorumlu gemi çalışanı yönlendirmektedir.
Gemi yolculuğu sırasında masanızın ilk gün belirlendiği, ana alakart restaurantta alacağınız akşam yemeklerinden bazıları resmi akşam yemeği olacaktır. Gemi kuralları gereği burada yemek isteyen her erkek yolcumuzun takım elbise, kadın yolcumuzun da gece elbisesi giyinmesi zorunludur. Arzu eden yolcularımız bu resmi akşamlarda ya da diğer akşamlarda yemeklerini geminin başka restaurantlarında ve açık büfesinde alma hakkına sahiptir.
Geminin ücretli olan uydu bağlantılı internet sisteminden faydalanabilirsiniz. Maliyetinin düşük olması için mutlaka gemi tarafından önerilen paketleri tercih ediniz.
Gemide her akşam, bir sonraki güne ait ayrıntılı bir program kabininize teslim edilecektir. Bu programda, gemi içerisindeki tüm aktiviteler, eğlence organizasyonlarına dair bilgiler ve önemli notlar eksiksiz şekilde yer almaktadır.

Tur süresince tüm özel eşyalarınıza titizlikle sahip çıkmanızı önemle rica ederiz. Gemide tüm kabinlerde değerli eşyalarınızı muhafaza edebileceğiniz bir kasa mevcuttur. Acentemiz kabinde ve bagajda unutulan para veya değerli eşyaların kaybolmasından ve çalınmasından dolayı sorumluluk üstlenmemektedir. Bulunan eşyalarınızın bulunduğu ülkeden karşı ödemeli kargo hizmeti ile tarafınıza gönderilmesi konusunda destek sağlanacaktır.
Tur başlangıcından sonraki günlerde de geminin limanlardaki kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda geminin kalkış saatinden en geç 45 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan acentemiz sorumlu olmayacaktır. Gemi turuna izin verilen uygun bir limandan yeniden dahil olunması için gerekli olacak ulaşım masrafları yolcunun kendisine aittir.
Cruise gemilerinde uzman doktorların ve tıbbi personelin hizmet verdiği, donanımlı Sağlık Merkezi bulunmaktadır. Acil durum numarasını arayarak 24 saat boyunca acil durum hizmetlerinden de yararlanmak mümkündür. Gemide sunulan sağlık hizmetleri ücretlidir. Nehir gemilerinde sağlık personeli bulunmamakta olup acil durumlarda ambulansların gemiye ulaşması mümkündür.
Gemi seyahatinizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden kabinlerinize bırakılacak etiketleri takarak saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir. Ertesi sabah gemiden çıkış işlemleri sonrasında valizler geminin dışında bulunan istasyonlardan yolcular tarafından teslim alınacaktır.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

GEMİDE 10 GECE 11 GÜN TAM PANSİYON KONAKLAMA
ZORUNLU SİGORTA (15€) İPTAL VE DEĞİŞİKLİKTE İADESİ YOKTUR.
LİMAN VERGİLERİ (642 €)
ÜCRETSİZ İNTERNET (1 KULLANICI GİRİŞİ)
KABİN BAŞI 600 $ GEMİ HARCAMA KREDİSİ VEYA KİŞİ BAŞI 3 ADET ÜCRETSİZ GEMİ EKSTRA TURU VEYA HOUSE SELECT ALKOLLÜ İÇECEK PAKETİ DAHİLDİR.
ÜCRETSİZ SOFT İÇECEKLER(KOLA & SODA VB)(MİNİBAR VE RESTAURANTLAR DAHİL)
ÜCRETSİZ SHUTTLE SERVİSLERİ (GEMİ TARAFINDAN DÜZENLENEN LİMAN-ŞEHİR MERKEZİ ARASI ÜCRETSİZ ULAŞIM. GEÇERLİ LİMANLAR GEMİDE BELLİ OLMAKTADIR.)
24 SAAT ÜCRETSİZ ODA SERVİSİ

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

UÇAK BİLETİ VE TRANSFERLER
PERSONEL BAHŞİŞLERİ (KİŞİ BAŞI 160 $)
GEMİDEKİ TÜM ALKOLLÜ VE BAZI ALKOLSÜZ İÇECEKLER
KİŞİSEL HARCAMALAR (TELEFON, KURU TEMİZLEME VS.)
GEMİ TARAFINDAN ORGANİZE EDİLECEK TÜM EKSTRA TURLAR
YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI (50 TL)
VİZE ÜCRETİ

2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 39.375,62 26.505,27
Toplam Tutar : 78.751,23 79.515,80
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 39.375,62 26.505,27
Toplam Tutar : 78.751,23 79.515,80
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 39.375,62 26.505,27
Toplam Tutar : 78.751,23 79.515,80
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 39.375,62 26.505,27
Toplam Tutar : 78.751,23 79.515,80
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Betül Yıldırır/6 Ekim Yunanistan Turu

  Her şey çok güzel ve keyifliydi. Teşekkürler.

 • Çiğdem Akbaş Ilgaz/6 Ekim Yunanistan Turu

  Tur rehberimiz Mehmet Taylan Bey Yunanistan'ın tamamına hakim, çok bilgili, hoşgörülü ve profesyonel bir rehberdi. Fiyat performans açısından son derece başarılı bir tatil oldu.

 • Sibel Yıldırım/6 Ekim Yunanistan Turu

  Çok eğlenip güzel yemekler yiyerek ilgili ve güler yüzlü rehberimiz Mehmet Bey'in sayesinde bilgilendik. Teşekkürler.

 • Şevket Bozkurt/6 Ekim Yunanistan Turu

  Kazasız, belasız, sağlıklı ve güzel bir seyahat geçirdik. Çok teşekkür ederim.

 • Tolga Teoman Ünal/6 Ekim Yunanistan Turu

  Tur rehberimiz oldukça bilgili ve yardımseverdi. Ziyaret edilen yerler tamamen harikaydı.

 • İlhan Sülün/28 Ekim Yunanistan Turu

  Gayet dolu dolu bir tur oldu. Çok memnun kaldım. Ayrıca otobüs şoförümüz de çok dikkatli araç kullandı, sabrı için de kendisine teşekkür ediyoruz.

 • Diğdem Ongan/28 Ekim Yunanistan Turu

  Çok güzel bir seyahat geçirdim. Harika arkadaşlar tanıdım.

 • Hatice Kader Çalık/28 Ekim Yunanistan Turu

  Muhteşem, teşekkürler.

 • Hatice Özkan/28 Ekim Yunanistan Turu

  Güzel keyifliydi. Teşekkürler.

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir