Anasayfa    PAMUKKALE KUŞADASI ÇEŞME TURLARI    SALDA - PAMUKKALE - KUŞADASI - ÇEŞME - AYVALIK
 • PAMUKKALE KUŞADASI ÇEŞME TURLARI

 • 3 GECE OTEL KONAKLAMALI

 • SALDA - PAMUKKALE - KUŞADASI - ÇEŞME - AYVALIK

 • Kontenjan Var
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
10.07.2022 14.07.2022 4 Gece - 5 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
1850 ₺ 1850 ₺ 2450 ₺ 0 ₺ 1650 ₺
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL - SALDA GÖLÜ (Pazar, 10 Temmuz)

20:30 - İncirli Doğtaş Mobilya Önü
21:00 - Harbiye Kappa Tur Ofis Önü
21:30 - Kadıköy Belediyesi Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
21:45 - Kartal Köprüsü Altı
22:00 - Çayırova McDonald
23:00 - İzmit Halkevi Önü

Kalkış noktalarımızdan hareket ile Bilecik - Afyon Karayolu üzerinden Ege Turlarımızın en keyiflilerinden biri olan Salda Gölü, Pamukkale, Şirince, Efes, Çeşme, Alaçatı, Ayvalık Turu yolculuğumuza başlıyoruz.

2.GÜN Ι SALDA GÖLÜ - PAMUKKALE - HİERAPOLİS - TRAVERTENLER (Pazartesi, 11 Temmuz)

Sabah yol güzergâhımızda alacağımız (ekstra) kahvaltı sonrası Türkiye'nin Maldivleri olarak bilinen Salda Gölü'ne gidiyoruz.185 metreye varan derinliği ile Türkiye'nin en derin, dünyanın ise üçüncü en derin gölü konumundadır. Dünyada Mars özelliği gösteren iki yerden biridir. Göldeki magnezyum yüklü beyaz kayaların aynısı Mars'ta da vardır. Gölün toprak yapısının sahip olduğu mineraller sayesinde, göl suyu bazı cilt hastalıklarına karşı etkilidir. Göl kenarında isteyenler bol bol resim çekebilir, yürüyüş yapabilir. Göl gezimizin ardından Pamukkale'ye varış. Tarihi Hierapolis Antik Kenti (Nekropol, Domitian Kapısı, Sütunlu Cadde, Karbondioksit Havuzu, Cin Deliği, Tiyatro, Antik havuz ve müzeler) gezdikten sonra termal suların içindeki kirecin çökeltisiyle oluşan Pamukkale Travertenlerinin beyazlığında üzerinde çıplak ayaklarımızla geziyoruz. Dileyen misafirlerimiz Travertenlerin muhteşem manzarasını kuşbakışı izleyebileceği Yamaç Paraşütü (Ekstra) yapabilirler. Ardından Pamukkale merkezinde Tekstil Atölyelerinde alış veriş ve yemek için (ekstra) serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası otelimize varış yerleşme ve serbest zaman. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.


Kahvaltı: Güzergâh Üzeri Mola Tesisinde Ekstra Olarak Alınacaktır
Öğle Yemeği: Pamukkale' de ekstra olarak alınacaktır
Akşam Yemeği: Otelimizde alınacak olup tur fiyatına dâhildir.
Konaklama: Pişkin Otel, Leodikya Otel Vb.

3.GÜN Ι ŞİRİNCE - KUŞADASI - KADINLAR DENİZİ (Salı, 12 Temmuz)

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası Şirince' ye doğru hareket ediyoruz. Şarabı ve eski Rum evleri ile meşhur, kendinizi düşsel bir ülkedeymiş gibi hayal edeceğiniz, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince'ye varıyoruz. Meşhur Şirince şarabının tadımı ve alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saat de Şirince den hareket ediyor ve Kuşadası'na varıyoruz. Panoramik Kuşadası turumuz sonrası Kadınlar Denizi'ne varıyoruz Yüzme için serbest zaman tam gün yüzme imkânı Yüzme için verilecek serbest zamanı takiben rehberimizin belirleyeceği saat de hareket otelimize yerleşme ve serbest zaman.


Kahvaltı: Otelimizde Alınacak Olup Tur Fiyatına Dâhildir.
Öğle Yemeği: Selçuk' Ta Ekstra Olarak Alınacaktır.
Akşam Yemeği: Otelimizde Alınacak Olup Tur Fiyatına Dâhildir.
Konaklama: İzmir Otelleri

4.GÜN Ι ALAÇATI - ÇEŞME - ILICA (Çarşamba, 13 Temmuz)

Sabah erken kahvaltı sonrası otelimizden Çeşme & Alaçatı'ya hareket. Panoramik Çeşme gezimiz ve sörfçülerin mekanı, Arnavut kaldırımlı sokakları, taş evleri ile ünlü Alaçatı'yı geziyoruz. Alaçatı'da sakız reçeli, sakız rakısı, sakızlı dondurma tadabilirsiniz veya sakızlı ürünler satın alabilirsiniz. Alaçatı gezimiz sonrasında Ilıca'ya hareket ediyor yüzmek için serbest zaman veriyoruz. (Yüzme için mevsim ve hava şartlarının uygun olmadığı durumlarda Çeşme ve Alaçatı'da kalış süresi uzatılacaktır). Yüzme için verilmiş olan serbest zaman sonrası otelimize hareket, Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.


Kahvaltı: Otelimizde Alınacak Olup Tur Fiyatına Dahildir
Öğle Yemeği: Alaçatı' da serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır
Akşam Yemeği: Otelimizde alınacak olup tur fiyatına dâhildir.
Konaklama: Labella Otel, Berksoy Otel, Anıl Otel, Mare Otel Vb.

5.GÜN Ι BERGAMA - AKRAPOL ANTİK KENTİ - AYVALIK - CUNDA ADASI - ŞEYTAN SOFRASI (Perşembe, 14 Temmuz)

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası Antik Dönemdeki Pergamon devletinin başkenti olan Akropol'e ulaşıyoruz. Bergama Ovasına hâkim bir tepenin üzerine yapılmış ve Pergamon' un yönetim merkezi konumundaki Akropol'e çıkıyoruz. Buranın eşsiz manzarası eşliğinde yapılan anlatımlar ve çekilen fotoğraflar sonrasında. Gezeceğimiz yerler arasında Almanya'ya kaçırılan Zeus Sunağı, Anadolu'nun en dik şekilde inşa edilmiş Tiyatrosu, Bakhüs Tapınağı, Bergama Kütüphanesi, Athena Tapınağı gezilerimiz sonrasında Ayvalık' a doğru hareket ediyoruz. Ayvalık ve Sarımsaklı plajını gezip, Kapıları, alınlıklar, kapı tokmakları, pencereleri, tahta ve taş işçiliği ile görülmeye değer Ayvalık evlerini panaromik olarak görüyoruz. Ardından Cunda Adası' na doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Rumların ''Kokuluada'' Moshinos adını verdikleri Cunda Adası'na varışımızı takiben Aşıklar Tepesi ve Taksiyaris Klisesi gezilecek noktalar arasındadır. Gezimiz sonrasında günün yorgunluğunu muhteşem manzarası ve kordon boyu keyif dolu anlar yaşayabileceğimiz Taş kahve' de serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz meşhur papalina veya bir çok farklı balık çeşidi, deniz mahsulleri, mezeleri ve zeytinyağlı yemekleri ile Ege lezzetlerinin tadına varabilirsiniz. Farklı bir alternatif ise tatlı bir esintisi olan kordon boyunda közde türk kahvesi içerek dinlenebilirler. Rehberimizin belirlemiş olduğu saatte Şeytan Sofrası' na doğru hareket ediyoruz. Eski bir lav birikintisi olan Demir kafes içinde şeytana ait olduğu söylenen kocaman bir ayak izi olan Çam ormanları ile kaplı Ayvalık adalarına hâkim yüksek bir tepe olan Şeytan Sofrası gezimiz ve fotoğraf çekim molası sonrası hareket ile İstanbul'a yolculuk ve misafirlerimizin alındıkları kalkış noktalarına bırakılması.


Kahvaltı: Otelimizde Alınacak Olup Tur Fiyatına Dahildir
Öğle Yemeği: Ayvalık' ta ekstra olarak alınacaktır
Akşam Yemeği: Güzergah Üzeri Dinlenme Tesisinde Ekstra Olarak Alınacaktır

NOT: Acente dönemsel yoğunluk yaşanan tarihlerde tur programı üzerinde değişiklik yapma hakkını, programda yazılı günleri değiştirme hakkını ve konaklama yapılacak bölgeleri değiştirme hakkını saklı tutar.

NOT: İzmit Halk Evi durağından tura katılım sağlayan misafirlerimiz. Dönüş güzergâhımız Balıkesir -Bursa güzergâhından olacağı için Çayırova Mc' Donald' ta inmeleri gerekmektedir. ( Program günleri değiştiği takdirde ters yönden program başlayacak olup ilk gün programı Ayvalık ile başlayacaktır. İzmit Halk Evi durağından tura katılacak olan misafirlerimizin Çayırova' dan dâhil olmaları gerekmektedir. Dönüş güzergâhında İzmit Halk Evinde ineceklerdir.

PAKET TUR BROŞÜRÜ NOTLAR

1. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.
2. KAPPATUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
3. Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Kappatur sorumlu değildir.
4. Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.
5. Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Kappatur sorumlu tutulamaz.
6. Kappatur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
7. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.
8. Kappatur, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
9. Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.
10. Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
11. Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.
12. Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.
13. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
14. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından KAPPATUR sorumlu tutulamaz.
15. Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.
16. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / veya ilave açılan-kapanan ek yataktır.
17. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.
18. Kappatur konsoloslukla misafirlerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin herhangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Kappatur'dan tazminat hakkı yoktur.
19. Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından Kappatur kesinlikle sorumlu değildir.
20. Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı, reçel, kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.
21. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

ÜCRETE DÂHİL SERVİSLER

LÜKS ARAÇLAR İLE GİDİŞ & DÖNÜŞ ULAŞIM
OTELLERDE 3 GECE KONAKLAMA
3 SABAH KAHVALTISI
3 AKŞAM YEMEĞİ
PROGRAMDA BELİRTİLEN TÜM ÇEVRE GEZİLERİ
PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ
1618 NOLU TURİZM KANUNUNA GÖRE ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI (30 TL - İPTAL VE DEĞİŞİKLİKTE İPTAL İADESİ YOKTUR.)

ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN SERVİSLER

TÜM ÖZEL HARCAMALAR
TÜM ÖĞLEN YEMEKLERİ, İLK GÜN KAHVALTI, SON GÜN AKŞAM YEMEĞİ
EKSTRA BELİRTİLEN TÜM ORGANİZASYONLAR
TÜM YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER
MÜZE KART ( KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞINA AİT MÜZELERE GİRİŞ İÇİN GEREKLİDİR
MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ
ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI) (ISTEGE BAGLI) (50 TL)KAPPA TUR GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKANI SUNAR. ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ.

2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 952,75 641,33
Toplam Tutar : 1.905,50 1.924,00
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit
Taksit Tutarı : 952,75 641,33 485,63 392,20 329,92
Toplam Tutar : 1.905,50 1.924,00 1.942,50 1.961,00 1.979,50
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit 7 Taksit 8 Taksit 9 Taksit 10 Taksit 11 Taksit 12 Taksit
Taksit Tutarı : 925,00 616,67 485,63 392,20 326,83 282,79 249,75 224,06 201,65 185,00 171,13
Toplam Tutar : 1.850,00 1.850,00 1.942,50 1.961,00 1.961,00 1.979,50 1.998,00 2.016,50 2.016,50 2.035,00 2.053,50
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit 7 Taksit 8 Taksit 9 Taksit 10 Taksit 11 Taksit 12 Taksit
Taksit Tutarı : 925,00 616,67 462,50 370,00 308,33 280,14 245,13 217,89 199,80 183,32 168,04
Toplam Tutar : 1.850,00 1.850,00 1.850,00 1.850,00 1.850,00 1.961,00 1.961,00 1.961,00 1.998,00 2.016,50 2.016,50
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 952,75 641,33
Toplam Tutar : 1.905,50 1.924,00
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Betül Yıldırır/6 Ekim Yunanistan Turu

  Her şey çok güzel ve keyifliydi. Teşekkürler.

 • Çiğdem Akbaş Ilgaz/6 Ekim Yunanistan Turu

  Tur rehberimiz Mehmet Taylan Bey Yunanistan'ın tamamına hakim, çok bilgili, hoşgörülü ve profesyonel bir rehberdi. Fiyat performans açısından son derece başarılı bir tatil oldu.

 • Sibel Yıldırım/6 Ekim Yunanistan Turu

  Çok eğlenip güzel yemekler yiyerek ilgili ve güler yüzlü rehberimiz Mehmet Bey'in sayesinde bilgilendik. Teşekkürler.

 • Şevket Bozkurt/6 Ekim Yunanistan Turu

  Kazasız, belasız, sağlıklı ve güzel bir seyahat geçirdik. Çok teşekkür ederim.

 • Tolga Teoman Ünal/6 Ekim Yunanistan Turu

  Tur rehberimiz oldukça bilgili ve yardımseverdi. Ziyaret edilen yerler tamamen harikaydı.

 • İlhan Sülün/28 Ekim Yunanistan Turu

  Gayet dolu dolu bir tur oldu. Çok memnun kaldım. Ayrıca otobüs şoförümüz de çok dikkatli araç kullandı, sabrı için de kendisine teşekkür ediyoruz.

 • Diğdem Ongan/28 Ekim Yunanistan Turu

  Çok güzel bir seyahat geçirdim. Harika arkadaşlar tanıdım.

 • Hatice Kader Çalık/28 Ekim Yunanistan Turu

  Muhteşem, teşekkürler.

 • Hatice Özkan/28 Ekim Yunanistan Turu

  Güzel keyifliydi. Teşekkürler.

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir