Anasayfa    KAPADOKYA TURLARI    ZAFER BAYRAMI ÖZEL
 • KAPADOKYA TURLARI

 • 2 GECE OTEL KONAKLAMALI

 • ZAFER BAYRAMI ÖZEL

 • Kontenjan Var
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
27.08.2022 30.08.2022 3 Gece - 4 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
1490 ₺ 1490 ₺ 1990 ₺ 0 ₺ 1390 ₺
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL - KAPADOKYA (Cumartesi, 27 Ağustos)

21:00 - İncirli Doğtaş Mobilya Önü
21:30 - Harbiye Kappa Tur Merkez Ofis Önü
22:00 - Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
22:15 - Kartal Köprüsü Altı
22:30 - Çayırova Mc'Donalds
23:15 - İzmit Halk Evi Karşısı Otobüs Durağı Önü

Kalkış noktalarımızdan siz değerli misafirlerimizle buluşarak. Bolu - Ankara güzergâhı üzerinden Kapadokya' ya doğru hareket ediyoruz.

2.GÜN Ι TUZ GÖLÜ, AKSARAY, IHLARA VADİSİ, NARLI GÖL, YERALTI ŞEHRİ, NEVŞEHİR, PAŞABAĞ, DERVENT VADİSİ, ÜRGÜP, ŞARAP MAHZENLERİ (Pazar, 28 Ağustos)

Sabah saatlerinde güzergâhımız üzerinde alacağımız ekstra kahvaltı için mola veriyoruz. Kahvaltı sonrasında ülkemizin en büyük ikinci gölü olan Tuz gölünde fotoğraf için kısa bir mola veriyoruz. Fotoğraf molamız sonrasında Eşsiz güzelliğiyle bizleri büyüleyecek olan Ihlara Vadisi' ne doğru hareket ediyoruz. Türkiye'nin en büyük kanyonlarından biri olan, 14 km uzunluğundaki Ihlara Vadisi' ne ulaşıyoruz. Vadide ki ilk gezi noktamız Ağaçlı kilisesi gezimizden sonra, Melendiz Çayı' nın oluşturmuş olduğu nehir yatağında akan nehrin huzur verici sesi eşliğinde ağaçlar arasında yürüyüş yapıyoruz. Verilen serbest zaman içerisinde fotoğraflarımızı çekerek bu unutulmaz anları ölümsüzleştirebilirsiniz. Ihlara Vadisi gezimiz sonrası Narlıgöl' de fotoğraf çekimi için serbest zaman veriyoruz. Fotoğraf molamız sonrasında Derinkuyu veya Kaymaklı Yer altı şehirlerinden birini geziyoruz.(Bölgesel yoğunluğa ve güzergâhımızda olabilecek değişikliklere göre belirlenecektir). Rehber anlatımları eşliğinde yer altı tünelleri gezimizi tamamlayarak öğle yemeğimizi de alacağımız Göreme' ye doğru hareket ediyoruz.( Öğle yemeği noktası program akışına veya bölge ve restoran yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir). Öğle yemeğimiz sonrasında Üç başlı peri bacaları ile tanınan Paşabağ' a varıyor ve serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanı takiben Hayaller Vadisi olarak da bilinen Dervent Vadisine varıyoruz. Hepimizin filmlerde gördüğü ve hayallerimizde olan Dervent Vadisi'ni deve şeklinde oluşan peri bacasından hatırlayacağız. Sonrasında Ürgüp' e ulaşıyoruz. Merkezde yapacağımız panoramik turumuz sonrasında şarap mahzenlerini ziyaret ediyoruz. Mahzen gezimiz sonrasında 3 Güzeller olarak bilinen peri bacalarına varıyoruz. Verilmiş olan fotoğraf molası sonrasında otelimize hareket. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Güzergâhımız üzerinde uygun bir tesiste alınacaktır. (Ekstra)
Öğle Yemeği: Bölge restoranlarında menü olarak alınacaktır. (Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.

3.GÜN Ι BALON TURU - UÇ HİSAR KALESİ - ÇAVUŞİN ÖREN YERİ - GÜVERCİNLİK VADİSİ - ÇÖMLEK ATÖLYESİ - GÖREME AÇIK HAVA MÜZESİ - AVANOS - ONYX TAŞ ATÖLYESİ - TÜRK GECESİ (Pazartesi, 29 Ağustos)

Sabah erken saatlerde dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan balon seyir turuna katılabilirler.

Dileyen misafirlerimiz ise balon turuna katılım sağlayabilirler( Bölgesel yoğunluğa göre değişkenlik gösterebilir rehberimiz tur esnasında net fiyat ve müsaitlik bilgisi verecektir)

Ekstra turlardan dönüşümüz sonrasında otelde alacağımız kahvaltı sonrasında ilk durağımız Uçhisar kalesi olacak. Panoramik olarak çekilecek fotoğraf molamızın ardından Güvercinlik Vadisi' nin eşsiz manzarasında büyüleneceğimiz Salkım tepesine varıyoruz. Verilecek olan serbest zamanda fotoğraflarımızı çektikten sonra çömlekçilik sanatı görebileceğimiz çömlek atölyesine gidiyoruz. Atölyede ki keyifli dakikaların ardından Göreme Açık Hava Müzesine hareket ediyoruz. Rehberimizin Hristiyanlık tarihi hakkında verilen bilgilerin ardından Elmalı Kilise, Çarıklı Kilise, Yılanlı Kilise gibi sayısız kiliseyi gezeceğiz. Gezimiz sonrasında Onyx taşının işlendiği atölyeye gidiyoruz. Burada yapılan anlatımlar ardından Çavuşin Ören yerine gidiyoruz. Sit alanı ilan edildikten sonra boşaltılan bu tarihi kasabada dolaşırken eski insanların yaşadıkları mağara taş evler kendinizi o çağlarda hissettirecek. Rehber anlatımlarımız sonrasında verilecek olan serbest zamanda fotoğraflarınızı çekebilir bu büyülü ortamı ölümsüzleştirebilirsiniz. Rehberimizin belirlemiş olduğu saatte yöresel ürünleri de bulabileceğiniz özellikle sütte kavrulmuş kabak çekirdeği bulabileceğiniz alışveriş molası sonrası otelimize dönüyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Türk Gecesi programına katılabilirler.

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.
Öğle Yemeği: Uranos Restaurant vb. menü olarak alınacaktır. (Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.

4.GÜN Ι SİNASSOS MUSTAFA PAŞA - HACI BEKTAŞ-I VELİ - ANKARA - İZMİT - İSTANBUL (Salı, 30 Ağustos)

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrasında, eski bir Rum köyü olan Sinassos - Mustafapaşa olacak. Rehber anlatımlarımız eşliğinde yolculuğumuzu tamamlıyoruz. Verilmiş olan serbest zamanda Eleni - Constantinus kilisesini görebilir, eski sokaklarında yürüyüş yapıp birbirinden ilginç yöresel taş işçiliğinin en güzel örneklerini görebileceğiniz bu kasaba bizleri çok etkileyecek ve birbirinden güzel fotoğraflar çekebileceğiz. Gezimiz sonrasında Hacı Bektaş-ı Veli' nin makamını ziyaret ediyoruz. Gezimiz sonrasında İstanbul'a doğru yola çıkıyoruz. Ankara - Bolu karayolunu takip ederek İstanbul'a varıyor siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalarda bırakarak vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.
Öğle Yemeği: Avanos'ta menü olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Güzergâhımız üzerinde uygun bir tesiste alınacaktır. (Ekstra)

NOT: Acente dönemsel yoğunluk yaşanan tarihlerde tur programı üzerinde değişiklik yapma hakkını, programda yazılı günleri değiştirme hakkını ve konaklama yapılacak bölgeleri değiştirme hakkını saklı tutar. (Kapadokya - Niğde, Kapadokya - Aksaray gibi)

PAKET TUR BROŞÜR NOTLAR

1. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.
2. KAPPATUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
3. Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Kappatur sorumlu değildir.
4. Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.
5. Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Kappatur sorumlu tutulamaz.
6. Kappatur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
7. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.
8. Kappatur, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
9. Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.
10. Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
11. Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.
12. Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu takdirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.
13. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
14. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından KAPPATUR sorumlu tutulamaz.
15. Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.
16. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / veya ilave açılan-kapanan ek yataktır.
17. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.
18. Kappatur konsoloslukla misafirlerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin herhangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Kappatur'dan tazminat hakkı yoktur.
19. Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından Kappatur kesinlikle sorumlu değildir.
20. Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı, reçel, kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.
21. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

ÜCRETE DÂHİL SERVİSLER

İstanbul - Kapadokya / Kapadokya - İstanbul Arası Ulaşım
Bölge Otellerinde 2 Gece Konaklama
2 Sabah Kahvaltısı
2 Akşam Yemeği
Profesyonel Rehberlik hizmetleri
Otoban, Otopark, Köprü Ücretleri
Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
Araç İçi Su İkramı
1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası (30 TL - İptal Ve Değişiklikte İptal İadesi Yoktur.)

ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN SERVİSLER

İlk Gün Yolda Alınan Kahvaltı ve Öğle Yemekleri
Kişisel Ve Extra Harcamalar
Program dışı geziler
Müze, Ören Yeri, Konak, Kale, Antik Kent, Tüm Giriş Ücretleri İsteğe Bağlı Olup Misafirlerimize Aittir. Müze Kart Alınması Tavsiye Edilir
Erıs Garantısı (Erken Rezervasyon Iptal Sıgortası) (İsteğe Bağlı) (50TL) Kappa Tur Güvencesi Altında Tur Hareketine 3 Gün Kalaya Kadar Koşulsuz Şartsız Turu İptal Etme İmkânı Sunar. Zorunlu Sağlık Sigortası Ve Eris Ücreti İade Edilmez.

2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 767,35 516,53
Toplam Tutar : 1.534,70 1.549,60
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit
Taksit Tutarı : 767,35 516,53 391,13 315,88 265,72
Toplam Tutar : 1.534,70 1.549,60 1.564,50 1.579,40 1.594,30
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit 7 Taksit 8 Taksit 9 Taksit 10 Taksit 11 Taksit 12 Taksit
Taksit Tutarı : 745,00 496,67 391,13 315,88 263,23 227,76 201,15 180,46 162,41 149,00 137,83
Toplam Tutar : 1.490,00 1.490,00 1.564,50 1.579,40 1.579,40 1.594,30 1.609,20 1.624,10 1.624,10 1.639,00 1.653,90
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit 7 Taksit 8 Taksit 9 Taksit 10 Taksit 11 Taksit 12 Taksit
Taksit Tutarı : 745,00 496,67 372,50 298,00 248,33 225,63 197,43 175,49 160,92 147,65 135,34
Toplam Tutar : 1.490,00 1.490,00 1.490,00 1.490,00 1.490,00 1.579,40 1.579,40 1.579,40 1.609,20 1.624,10 1.624,10
2 Taksit 3 Taksit
Taksit Tutarı : 767,35 516,53
Toplam Tutar : 1.534,70 1.549,60
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Betül Yıldırır/6 Ekim Yunanistan Turu

  Her şey çok güzel ve keyifliydi. Teşekkürler.

 • Çiğdem Akbaş Ilgaz/6 Ekim Yunanistan Turu

  Tur rehberimiz Mehmet Taylan Bey Yunanistan'ın tamamına hakim, çok bilgili, hoşgörülü ve profesyonel bir rehberdi. Fiyat performans açısından son derece başarılı bir tatil oldu.

 • Sibel Yıldırım/6 Ekim Yunanistan Turu

  Çok eğlenip güzel yemekler yiyerek ilgili ve güler yüzlü rehberimiz Mehmet Bey'in sayesinde bilgilendik. Teşekkürler.

 • Şevket Bozkurt/6 Ekim Yunanistan Turu

  Kazasız, belasız, sağlıklı ve güzel bir seyahat geçirdik. Çok teşekkür ederim.

 • Tolga Teoman Ünal/6 Ekim Yunanistan Turu

  Tur rehberimiz oldukça bilgili ve yardımseverdi. Ziyaret edilen yerler tamamen harikaydı.

 • İlhan Sülün/28 Ekim Yunanistan Turu

  Gayet dolu dolu bir tur oldu. Çok memnun kaldım. Ayrıca otobüs şoförümüz de çok dikkatli araç kullandı, sabrı için de kendisine teşekkür ediyoruz.

 • Diğdem Ongan/28 Ekim Yunanistan Turu

  Çok güzel bir seyahat geçirdim. Harika arkadaşlar tanıdım.

 • Hatice Kader Çalık/28 Ekim Yunanistan Turu

  Muhteşem, teşekkürler.

 • Hatice Özkan/28 Ekim Yunanistan Turu

  Güzel keyifliydi. Teşekkürler.

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir