Anasayfa    ISKANDINAVYA    PEGASUS ILE ISKANDINAVYA 7 GECE 8 GÜN ARN CPH 3*4*
 • ISKANDINAVYA

 • STOCKHOLM OSLO GOTEBURG KOPENHAG

 • PEGASUS ILE ISKANDINAVYA 7 GECE 8 GÜN ARN CPH 3*4*

 • Kontenjan Var Vize bilgisi al
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
14/02/2020 21/02/2020 7 Gece - 8 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
699 € 699 € 1049 € 150 € 699 €
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL- STOCKHOLM (Cuma, 14 Şubat)

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali önünde siz değerli konuklarımızla 06:25’de buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yollarının PC 1279 sefer sayılı uçuşu ile saat 08:25’de Stockholm’e uçuş. Yerel saat ile 10:00’da varış. Varışımızı takiben alanda bekleyen özel otobüslerimiz ile panoramik Stockholm şehir turu. Turumuzda; Fjallgatan Tepesi, ortaçağdan kalma Gamla Stan, Nobel ödüllerinin dağıtıldığı Belediye Sarayı, 7 tiyatroyu aynı çatı altında toplamış olan Ulusal Tiyatro Binası, Borsa Binası ve Kunqsrad Parkı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer ve geceleme.

2.GÜN Ι STOCKHOLM (Cumartesi, 15 Şubat)

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz  alternatif düzenlenecek olan Viking Vasa turuna katılabilirler.Turumuzda; 17.y.y.’da yaptırılmış olan ve uzun yıllar deniz dibinde kaldıktan sonra su yüzeyine çıkartılan döneminin tek örneği savaş gemisi Vasa’yı ziyaret ediyoruz. Gezi sonrası otelinize transfer ve geceleme. 
Viking Vasa turu : 50 € ( Kişi Başı )

3.GÜN Ι STOCKHOLM -KARLSTAD-OSLO (Pazar, 16 Şubat)

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Oslo’ya hareket. Yol üzerinde Karlstad’da mola veriyoruz. Oslo’ya varışımızı takiben panoramik şehir turu. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Meclis Binası, Belediye Sarayı, Folk Müzesi, Viking Gemileri Müzesi, Ulusal Tiyatro, Oslo Katedrali, Karl Johans Caddesi, Skitramp Rampast Vigeland Park, Residance Müzesi ve Frogner Parkı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

4.GÜN Ι OSLO (Pazartesi, 17 Şubat)

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile alternatif olarak düzenlenecek olan Flam Fyord turuna katılabilirler. Tam gün sürecek bu turumuzda ana kara içerisine 250 km girmiş olan dünyanın en büyük Fiyordunu görüyoruz. Sabah erken saatte otelimizden ayrılıp Flam’a hareket ediyoruz. iki saat sürecek Flam – Gudvangen arasındaki tekne yolculuğumuzda yüksek, dar fyordlar, şelaleler ve küçük Fyord köyleri sizleri manzarasıyla büyüleyecek. Bu muhteşem gezinin ardından dileyen misafirlerimiz alternatif olarak dünyanın en güzel tren yolculuklarından birisi kabul edilen Flamsbana tren yolculuğu Turuna katılabilir.Olağan üstü tabiat güzellikleri eşliğinde yapacağımız otobüs yolculuğumuzda, 12.yüzyıldan kalma ve inşaatında çivi kullanılmayan Borgund kilisesini görüp dünyanın en uzun tüneli olan Laerdal’dan geçerek Flam’a varıyoruz. Vereceğimiz serbest zamanın ardından Gudvangen’e varışımızın ardından Oslo’ya dönüyoruz. Dönüş yolu üzerinde Aurland vadisi üzerinden, panoramik noktada durup fotoğraf molası veriyoruz. Tur sonrası otelinize transfer ve geceleme.  
Flam Fyord turu :165  €  ( Kişi Başı )
Flamsbana tren yolculuğu : 75 €  ( Kişi Başı )

5.GÜN Ι OSLO - GOTEBURG (Salı, 18 Şubat)

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Goteburg’a hareket. Varışımızın ardından panoramik şehir turu. Bu turumuzda Şehir Tiyatro Binası, Opera Binası, Poseidon Heykeli, Alman ve Haga Kiliseleri ile Goteborg’un deniz feneri olarak kabul edilen Masthugget Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Gezi sonrası otelinize transfer ve geceleme.

6.GÜN Ι GOTEBURG – MALMÖ - KOPENHAG (Çarşamba, 19 Şubat)

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından ilk durağımız olan Malmö’ye hareket. İsveç’in üçüncü büyük şehri  Malmö’ye varışımızın ardından, Malmö kalesi, Turning Törso binası, Liman bölgesi gördükten sonra şehir merkezinde serbest zaman veriyoruz. Daha sonra bir mühendislik harikası, dünyanın ikinci büyük köprüsü olan Oresund’dan (8500 mt) geçiyoruz ve ikinci durağımız Kopenhag şehir turu. Turumuzda, Christianborg Kalesi, Glypthoteki Amelienborg Sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelinize transfer ve geceleme. 

7.GÜN Ι KOPENHAG (Perşembe, 20 Şubat)

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz  alternatif düzenlenecek olan Danimarka Şatoları ve Rivierası turuna katılabilirler. Turumuzda; Kronborg Hamlet Kalesi ve Frederiksborg Kraliyet Yazlık Evi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer ve geceleme.
Danimarka Şatoları ve Rivierası turu: 65 € ( Kişi Başı )

8.GÜN Ι KOPENHAG – İSTANBUL (Cuma, 21 Şubat)

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından ardından uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları’nın PC 1072 sefer sayılı tarifeli seferi ile saat 14:55’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 20:10’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.    

Dahil Olan Hizmetler

 • PEGASUS HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE İSTANBUL(SAW)- STOCKHOLM(ARN) / KOPENHAG(CPH)-İSTANBUL(SAW) ARASI EKONOMİ SINIFI UÇAK BİLETLERİ
 • HAVALİMANI VERGİLERİ (150 €)
 • ZORUNLU SİGORTA (15 € )
 • HAVALİMANI VERGİLERİ
 • 3 VE 4* OTELLERDE 7 GECE KAHVALTI DÂHİL KONAKLAMA
 • HAVALİMANI-OTEL-HAVALİMANI TRANSFERLERİ
 • TÜM ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER
 • PANORAMİK STOCKHOLM, MALMÖ, GÖTEBURG,OSLO, KARLSTAD VE KOPENHAG ŞEHİR TURLARI
 • PROFESYONEL TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ

Dahil Olmayan Hizmetler

 • SCHENGEN VİZE ÜCRETİ  VE HIZMET BEDELİ (İSTEĞE BAĞLI) (120€ )
 • YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI BEDELİ (50 TL)
 • 30.000 € TEMINATLI SEYAHAT SAGLIK SİGORTASI (15 €) (ISTEGE BAGLI)
 • HER TÜRLÜ KİŞİSEL HARCAMALAR 
 • PROGRAMDA BELİRTİLMEYEN TÜM GEZİ VE TURLAR
 • MÜZE VE ÖREN YERLERİ  GİRİŞLERİ
 • REHBER VE ŞOFÖR BAHŞİŞLERİ(KİŞİ BAŞI 5 €)(İSTEĞE BAĞLI)
 • ALTERNATİF TURLAR
 • ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI) (30€) (KAPPA TUR GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ)

Notlar

- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.
- KAPPATUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
- Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Kappa tur sorumlu değildir. 
- Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir. 
- Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Kappa tur sorumlu tutulamaz. 
- Kappa tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. 
- Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler  gerçekleştirilebilir. 
- Kappa tur, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
- Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez. 
- Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. 
- Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez. 
- Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. 
- Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. 
- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından KAPPATUR sorumlu tutulamaz. 
- Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir. 
- 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. 
- Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir. 
- Kappa Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Kappa tur dan tazminat hakkı yoktur. 
- Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından kappatur kesinlikle sorumlu değildir. 
- Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır. 
- Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

Dahil Olan Hizmetler

 • PEGASUS HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE İSTANBUL(SAW)- STOCKHOLM(ARN) / KOPENHAG(CPH)-İSTANBUL(SAW) ARASI EKONOMİ SINIFI UÇAK BİLETLERİ
 • HAVALİMANI VERGİLERİ (150 €)
 • ZORUNLU SİGORTA (15 € )
 • HAVALİMANI VERGİLERİ
 • 3 VE 4* OTELLERDE 7 GECE KAHVALTI DÂHİL KONAKLAMA
 • HAVALİMANI-OTEL-HAVALİMANI TRANSFERLERİ
 • TÜM ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER
 • PANORAMİK STOCKHOLM, MALMÖ, GÖTEBURG,OSLO, KARLSTAD VE KOPENHAG ŞEHİR TURLARI
 • PROFESYONEL TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ

Dahil Olmayan Hizmetler

 • SCHENGEN VİZE ÜCRETİ  VE HIZMET BEDELİ (İSTEĞE BAĞLI) (120€ )
 • YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI BEDELİ (50 TL)
 • 30.000 € TEMINATLI SEYAHAT SAGLIK SİGORTASI (15 €) (ISTEGE BAGLI)
 • HER TÜRLÜ KİŞİSEL HARCAMALAR 
 • PROGRAMDA BELİRTİLMEYEN TÜM GEZİ VE TURLAR
 • MÜZE VE ÖREN YERLERİ  GİRİŞLERİ
 • REHBER VE ŞOFÖR BAHŞİŞLERİ(KİŞİ BAŞI 5 €)(İSTEĞE BAĞLI)
 • ALTERNATİF TURLAR
 • ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI) (30€) (KAPPA TUR GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ)

2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit
Taksit Tutarı : 2,342.13 1,581.36 1,201.76 973.19 820.82
Toplam Tutar : 4,684.26 4,744.09 4,807.02 4,865.96 4,924.90
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit
Taksit Tutarı : 2,382.91 1,596.14 1,212.95 991.19 836.11
Toplam Tutar : 4,765.81 4,788.41 4,851.78 4,955.93 5,016.64
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit
Taksit Tutarı : 2,364.29 1,592.44 1,207.07 975.41 820.08
Toplam Tutar : 4,728.58 4,777.33 4,828.29 4,877.04 4,920.47
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit
Taksit Tutarı : 2,384.46 1,612.39 1,232.78 1,001.29 847.04
Toplam Tutar : 4,768.91 4,837.16 4,931.11 5,006.45 5,082.23
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit
Taksit Tutarı : 2,324.85 1,570.28 1,189.90 962.56 811.73
Toplam Tutar : 4,649.70 4,710.85 4,759.60 4,812.78 4,870.39
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Kenan Çoban/Büyük İspanya Turu

  Kappatur konusunda otellerinin şehir dışında olduğu konusunda eleştiriler vardı. İspanya’ya gidince gördük ki orada şehir dışı diye bir kavram yok. Trafik olmadığı için her yer yakın, oteller de çok iyiydi. Rehberimiz Mehmet Çiftçi de 30 yıldır Barcelona’da yaşayan bölgeyi çok iyi tanıyan deneyimli bir rehberdi. Alhambra Saray’ının her tarafını gezdik. Diğer turlar bir tek bahçesini dolaştırıyorlarmış. Fiyat da diğerlerine göre uygundu. Kappatur ‘a teşekkür ediyoruz. Çok memnun kaldık.

 • hakan özgün/baştan başa YUNANİSTAN turu

  Güzel bir gezi oldu. Öncelikle rehber Mariza hanıma ve hatasız araç kullanan kaptana teşekkür ederiz. Türk-Yunan dostluğuna katkı sağlayan konuları ve tarihi bilen , doğru aktaran ve herkesle ilgilenen bir rehber. Yunan vatandaşı olması nedeniyle gümrüklerde sorun yaşamadık. Selanikte Büyük ATA mızın evini ziyaretinde zamanlama çok yerinde. Selanik ve Atinadaki tavernalarda meze+kalamar tava+ikramlar müzisyenler bizlere harika zaman geçirtti. Herkesin gezmesi görmesi gereken batı trakyalı türklerinde yoğun olduğu iskeçe-gümülcüne-dedeağaç ve selanik çok güzel şehirler.KAPPA tura tşk.

 • Nazan Aytekin/Bastan Basa Italya/Tesekkur

  Ruya gibi bir tur bugun bitti.Biz ulkemizdeyiz ama ruhumuz sanki hala Italyada.Dolu dolu cok keyifli bir hafta gecirdik esimle.Ayrica tur rehberimiz sayin Ece Colak’a bizlere destegi ve harika rehberligi icin sonsuz tesekkurlerimizi iletiyoruz.Italya Ece hanimla gezilir.

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir