Anasayfa    ITALYA FRANSA    THY ILE ITALYA FRANSA FCONCE 8 GECE 9 GUN 3*4*
 • ITALYA FRANSA

 • ROMA FLORANSA VENEDIK NICE

 • THY ILE ITALYA FRANSA FCONCE 8 GECE 9 GUN 3*4*

 • Kontenjan Var Vize bilgisi al
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
29/07/2018 06/08/2018 8 Gece - 9 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
549 € 549 € 749 € 100 € 549 €
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL-ROMA (Pazar, 29 Temmuz)

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali kappatur deski önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 11:00’de buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK 1861 sayılı tarifeli seferi ile saat 08:15’de Roma'ya uçuş. Yerel saat ile 09:55’de varış ve havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik şehir turu için hareket. Turumuzda, Hristiyanlığın merkezi olarak kabul edilen San Pietro Meydanı ve Bazilikası, Cem Sultan’ın hapsedildiği Castel Sant’Angelo, Mussoli’nin halka seslenmiş olduğu Venedik Meydanı ve II. Vittorio Emmauele anıtı, Gladyatör savaşlarına ev sahipliği yapan Kolezyum, Tatlı Hayat filmiyle ünlenen Aşıklar Çeşmesi, 135 basamaktan oluşan İspanyol merdivenleri ve batık gemi çeşmesini bulunduran İspanyol merdivenleri görülecek yerler arasındadır.Dileyen misafirlerimiz akşam rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Roma Gece Turu’na veya Antik Roma Tarzı Yemekli  Eğlenceli Gece Turu’na katılabilirler.Tur sonrasında otelinize transfer. Geceleme otelinizde.   
Roma Gece Turu:(kişi başı):25€
Antik Roma tarzı yemekli, eğlenceli  Gece Turu (Kişi Başı): 55 €

2.GÜN Ι ROMA (Pazartesi, 30 Temmuz)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Napoli &Pompei Turu’na katılabilirler. Dünya üzerinde 2000 yıl öncesinden bu yana olduğu gibi kalabilen yegane antik şehirlerden biri olan Pompei, Vezüv yanar dağının getirdiği lavlar ve küller altında kalmış olup, taşlaşmış insanları görebileceğiniz tek şehirdir. Daha sonra Italya'nın egzotik & romantik liman kentlerinden biri olan Napoli gezisi ve serbest zaman. Tur bitimi otele transfer. Geceleme otelinizde.
Napoli&Pompei Turu (KişiBaşı): 90 €
 

3.GÜN Ι ROMA-FLORANSA (Salı, 31 Temmuz)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Floransa’ya hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Siena Turu’na katılabilirler. Şehir turumuzda UNESCO dünya kültür mirası olan bu kent sizi adeta zamanda yüzyıllar öncesine götürecek. San Domenico kilisesi, Duomo Katedrali, Palio yarışlarının yapıldığı Piazza del Campo, şimdilerde Belediye Binası olarak kullanılan ünlü Palazzo del Popolo ve geçmişin tüm izlerini halen yansıtan dar sokaklar görülecek yerler arasındadır.  Siena’nın görülmesinin ardından Floransa’ya hareket. Varışı takiben panoramik Floransa şehir turu. Turumuzda Arno Nehri, Ponte Vecchio köprüsü, San Giovanni Battista, Vaftizhane, Santa Maria del Fiore Katedrali (Duomo) ve Signoria Sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde Montecatini`deki otelimize transfer. Geceleme otelinizde.Siena Turu:(Kişi Başı):35€

4.GÜN Ι FLORANSA (Çarşamba, 1 Ağustos)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Pisa, Portofino Turu’na katılabilirler. Turumuzda Pisa Kulesi ve Miracoli Meydanı görüldükten sonra şarkılara konu olan dünyaca ünlü Portofino kasabasına tekne ile gidilecektir. Milli park içinde yeralan bu küçük beldeye doyamayacaksınız. Tur sonrasında otelinize transfer. Geceleme otelinizde. 
Pisa,Portofino Turu (Kişi Başı) : 90 €

5.GÜN Ι FLORANSA-VENEDİK (Perşembe, 2 Ağustos)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Venedik`e hareket ediyoruz.Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından alternatif olarak düzenlenecek olan Bologna Turu’na katılabilirler.Neptün Çeşmesi, Piazza Maggiore(Büyük Meydan), Eski Borsa Binası,Avrupanın ilk üniversite binası,Quadrilatero(eski pazar) Garisenda ve Asinelli kuleleri görülecek yerler arasında. Turumuz sonrası Venedik’e varışın ardından panoramik şehir turu. Turumuzda San Marco Meydanı ve Kilisesi, Tövbe Köprüsü, Rialto Köprüsü, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi, Giorgio Maggiore Kilisesi ve Büyük Kanal görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Venedik`in sembolü olan Gondol Turu’na katılabilirler. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde. 
Gondol turu kişi başı: 25 € 
Bologna turu kişi başı: 25€  

6.GÜN Ι VENEDİK-MİLANO (Cuma, 3 Ağustos)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Milano’ya hareket. Varışımıza istinaden panoramik şehir turu Turumuzda Duomo katedrali, Fortezza kalesi, La galleria, dünyaca ünlü moda markaların bulunduğu lüks cadde ve sokaklar görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman. Dileyen  misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Como Gölü Turu’na katılabilirler. Alpler’in eteklerinde uzanan büyüleyici manzarasıyla Lombardiya bölgesinin buzul gölü Como ve çevresini ziyaret ediyoruz. Kasabayı ziyaretimiz sonrası bu güzel göl üzerinde unutamayacağınız bir tekne gezisi yapıyoruz. Gezi sonrası Milano’da bulunan otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Como Gölü Turu:(Kişi Başı):45€

7.GÜN Ι MİLANO-NİCE (Cumartesi, 4 Ağustos)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Nice’e hareket. Güzergah üzerinde rehberimizin alternatif  olarak düzenleyeceği Cenova Turu’na katılabilirler. Turumuz  Cenova liman bölgesi ile başlıyor. Sampdoria’nın maçlarını oynadığı Luigi Ferraris Stadı, Piazza de Ferrari, San Lorenzo Katedrali ve Torre Della Lanterna görülecek yerler arasındadır. Turun ardından Nice’e varış ve panoramik şehir turu. Turumuzda ünlü Yürüyüş Caddesi La Promenade des Anglais, Nice Limanı, Eski Nice ve dar yaya sokakları, Massena Meydanı, Çiçek Pazarı, Adliye Sarayı ve Jean Medecin Bulvarı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer ve dinlenme. Geceleme otelinizde.Cenova Turu: (Kişi Başı):30€  

8.GÜN Ι NİCE (Pazar, 5 Ağustos)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından alternatif olarak düzenlenecek olan St.Paul de Vence ve St.Tropez Turu’na katılabilirler. Turumuzda sanat galerileri ve benzersiz coğrafyası ile St.Paul de Vence gezimizin ilk durağı. Ardından 1950’lerde Brigitte Bardot’un ‘Ve Tanrı Kadını Yarattı’ filmi ile Avrupa’nın ilgisini üstüne çektikten sonra, sosyetenin göz bebeği olan Saint-Tropez'e gidiyoruz. Burada şehir turu yapıyor ve bu ünlü kasabayı keşfetmek için serbest zaman veriyoruz. St. Tropez’i ziyaretimizden sonra otelimize geri dönüyoruz. Akşam ise dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından alternatif olarak düzenlenecek olan Monaco / Monte Carlo Turu’na katılabilirler.Turumuzda Vatikan'dan sonra Dünya'daki ikinci küçük bağımsız devlet olan Monako Prensliği ile gösterişli casinoları ve renkli gece hayatıyla Avrupa’nın en ışıltılı noktalarından biri olan Monte Carlo ziyaret edilecektir. Trafiğin durumuna göre, yine dönüş yolu üzerinde değişik manzaralarla seyahat ederek, akşam saatlerinde Nice’e dönülecektir. Geceleme otelimizde. 
St.Paul de Vence ve St.Tropez Turu (Kişi Başı):60€
Monaco / Monte Carlo Turu(Kişi Başı):75€

9.GÜN Ι NİCE-İSTANBUL (Pazartesi, 6 Ağustos)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından alternatif  olarak düzenlenecek olan Antibes ve Cannes Turuna katılabilirler .Turumuza ilk olarak dünyaca ünlü film festivaline ev sahipliği yapan Cannes şehri ile başlıyoruz. Fransız Rivierası’nın en ünlü şehirlerinden biri olan bölgede Festival Binası, Croisette Bulvarı ve tarihi sokakları gezdikten sonra Provence-Alpes-Côte d'Azur bölgesindeki Antibes' e doğru hareket ediyoruz. Pablo Picassonun da eserlerinin sergilendiği Grimaldi Şatosunu da panoramik olarak görüyoruz. Tur sonrası havalimanına transfer. Türk Hava Yollarının TK 1816 sefer sayılı uçağı ile saat 18:20’de İstanbul’a uçuş ve 22:20’de Atatürk Havalimanına varış ve Kappatur hizmetlerinin sonu.Antibes ve Cannes Turu(Kişi Başı).35€

Dahil Olan Hizmetler

 • TÜRK  HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE İSTANBUL(IST)- / NİCE (NCE)-İSTANBUL(IST) ARASI EKONOMİ SINIFI UÇAK BİLETLERİ
 • HAVALİMANI VERGİLERİ
 • 3 VE 4* OTELLERDE 7 GECE KAHVALTI DÂHİL KONAKLAMALAR
 • HAVALİMANI-OTEL-HAVALİMANI TRANSFERLERİ
 • TÜM ŞEHİRLER ARASI TRANSFERLER 
 • PANORAMİK ROMA, FLORANSA, VENEDİK VE MİLANO ŞEHİR TURLARI 
 • ŞEHİR VERGİLERİ 
 • VAPORETTO ÜCRETİ (15 EURO)
 • PROFESYONEL TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ

Dahil Olmayan Hizmetler

 • SCHENGEN VİZE UCRETI VE HİZMET BEDELI 120 €(ISTEGE BAGLI) 
 • YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI BEDELİ 15 TL (SADECE BANKAYA VEYA HAVALİMANI VERGI OFISINE ODENIR)
 • PROGRAMDA BELİRTİLMEYEN TÜM GEZİ VE TURLAR,
 • ŞAHSİ HARCAMALAR
 • ŞÖFÖR BAHŞİŞLERİ(KİŞİ BAŞI 5 €) (ISTEGE BAGLI)
 • PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR (ISTEGE BAGLI)
 • MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ (ISTEGE BAGLI)
 • 30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SIGORTASI ( 15 EUR ) (ISTEGE BAGLI)
 • ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI) (ISTEGE BAGLI)
 • 30 €)(KAPPA TUR GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ.

Kappatur farkıyla İtalya Turu Videosunu mutlaka izleyin!

Notlar

- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.
- KAPPATUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
- Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Kappa tur sorumlu değildir. 
- Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir. 
- Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Kappa tur sorumlu tutulamaz. 
- Kappa tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. 
- Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler  gerçekleştirilebilir. 
- Kappa tur, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
- Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez. 
- Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. 
- Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez. 
- Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. 
- Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. 
- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından KAPPATUR sorumlu tutulamaz. 
- Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir. 
- 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. 
- Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir. 
- Kappa Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Kappa tur dan tazminat hakkı yoktur. 
- Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından kappatur kesinlikle sorumlu değildir. 
- Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır. 
- Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

Dahil Olan Hizmetler

 • TÜRK  HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE İSTANBUL(IST)- / NİCE (NCE)-İSTANBUL(IST) ARASI EKONOMİ SINIFI UÇAK BİLETLERİ
 • HAVALİMANI VERGİLERİ
 • 3 VE 4* OTELLERDE 7 GECE KAHVALTI DÂHİL KONAKLAMALAR
 • HAVALİMANI-OTEL-HAVALİMANI TRANSFERLERİ
 • TÜM ŞEHİRLER ARASI TRANSFERLER 
 • PANORAMİK ROMA, FLORANSA, VENEDİK VE MİLANO ŞEHİR TURLARI 
 • ŞEHİR VERGİLERİ 
 • VAPORETTO ÜCRETİ (15 EURO)
 • PROFESYONEL TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ

Dahil Olmayan Hizmetler

 • SCHENGEN VİZE UCRETI VE HİZMET BEDELI 120 €(ISTEGE BAGLI) 
 • YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI BEDELİ 15 TL (SADECE BANKAYA VEYA HAVALİMANI VERGI OFISINE ODENIR)
 • PROGRAMDA BELİRTİLMEYEN TÜM GEZİ VE TURLAR,
 • ŞAHSİ HARCAMALAR
 • ŞÖFÖR BAHŞİŞLERİ(KİŞİ BAŞI 5 €) (ISTEGE BAGLI)
 • PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR (ISTEGE BAGLI)
 • MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ (ISTEGE BAGLI)
 • 30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SIGORTASI ( 15 EUR ) (ISTEGE BAGLI)
 • ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI) (ISTEGE BAGLI)
 • 30 €)(KAPPA TUR GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ.

2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit 7 Taksit 8 Taksit 9 Taksit
Taksit Tutarı : 1,627.24 1,095.25 829.27 669.67 563.27 487.28 430.28 382.47
Toplam Tutar : 3,254.47 3,285.76 3,317.06 3,348.35 3,379.64 3,410.94 3,442.23 3,442.23
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit 7 Taksit 8 Taksit 9 Taksit
Taksit Tutarı : 1,611.59 1,084.82 821.44 663.41 558.06 478.34 422.46 378.99
Toplam Tutar : 3,223.18 3,254.47 3,285.76 3,317.06 3,348.35 3,348.35 3,379.64 3,410.94
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit 7 Taksit 8 Taksit 9 Taksit
Taksit Tutarı : 1,611.59 1,074.39 813.62 657.15 552.84 473.87 418.54 375.52
Toplam Tutar : 3,223.18 3,223.18 3,254.47 3,285.76 3,317.06 3,317.06 3,348.35 3,379.64
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit 7 Taksit 8 Taksit 9 Taksit
Taksit Tutarı : 1,658.53 1,116.12 844.91 682.19 573.71 496.22 438.10 392.90
Toplam Tutar : 3,317.06 3,348.35 3,379.64 3,410.94 3,442.23 3,473.52 3,504.82 3,536.11
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit 7 Taksit 8 Taksit 9 Taksit
Taksit Tutarı : 1,627.24 1,095.25 829.27 669.67 563.27 487.28 426.37 378.99
Toplam Tutar : 3,254.47 3,285.76 3,317.06 3,348.35 3,379.64 3,410.94 3,410.94 3,410.94
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir