Anasayfa    PORTEKIZ    YILBASI PORTEKİZ THY ILE PORTO1LİZBON2 3*4*OTELLER
 • PORTEKIZ

 • PORTO - LİZBON

 • YILBASI PORTEKİZ THY ILE PORTO1LİZBON2 3*4*OTELLER

 • Kontenjan Var Vize bilgisi al
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
30/12/2018 02/01/2019 3 Gece - 4 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
349 € 349 € 529 € 150 € 349 €
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL - PORTO (Pazar, 30 Aralık)

Siz değerli misafirlerimiz ile Atatürk Havaalanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde Türk Hava Yolları kontuarı önünde 07:30'da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerini takiben TK 1449 seferi ile saat 09:30’da Porto’ya uçuş. Yerel saat ile 11:20’de Porto Havalimanı’na varışımızda, özel aracımızla Porto’ya doğru yola çıkıyoruz.Porto’ya varışımıza takiben özel aracımız ile şehri gezmeye başlıyoruz. UNESCO tarafından tarihi kent olarak kabul edilen Porto şehir turumuzda Porto Katedrali, Tarihi Şarap Mahzenleri, Liberdade Meydanı, Batalha Meydanı, Riberia Bölgesi, Tore Dos Clerigos Kulesi, Santa Catarına, Don Luis I. Köprüsü, Arrabida Köprüsü, Boa Vista panoramik olarak göreceğimiz yerler arasında.Ardından dileyen misafirlerimiz hava şartlarının da elverişli olması halinde rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Porto Tekne Turu’na katılabilirler. Atlantik Okyanusu’na akan Douro Nehri’nin kuzeyinde bulunan sehir merkezinin kıyı kısmı olan “Ribeira” eski binaları, balkonlarda asili camasirları, binalarin altindaki restaurantları, barları ve kafelerin olusturdugu bir manzara eşliğinde hoş vakit geçirebilirsiniz.Alternatif tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
Tekne Turu : 25 € (Kişi Başı)

2.GÜN Ι PORTO-LİZBON (Pazartesi, 31 Aralık)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından check out işlerini yapıp otelden ayrılıyoruz ve özel otobüsümüzle Lizbon’a hareket ediyoruz.Porto’dan Lizbon’a geçiş esnasında dileyen misafirlerimiz yol üzerinde alternatif olarak düzenlenecek olan  Aveiro-Nazare-Obidos Turu'na katılabilirler. İlk durak Portekiz’in Venediği olan Aveiro rengarenk gondollora,kanallara ve çok zengin bir mutfağa sahiptir.Ardından sahil kasabası Nazare  ve daracık sokakları,çiçeklerle ve şehrin altın çağından kalma yapılarla bezeli,surlarla çevrili ortaçağ şehri Obidos ‘u yürüyerek keşfediyoruz.Alternatif tur sonrası Lizbon’a transfer varışımızın ardından Lizbon panoromik şehir turu. Şehir turunda görülecek yerler arasında Sao Domingos kilisesi, Se de Lisboa, Monasterio de los Jeronimos,Belem kulesi. Panoromik turun ardından otelimize transfer..Dileyen misafirlerimiz akşam Yemekli-Müzikli Fix Menü Fado Müzikli Show turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.
Geceleme otelimizde.
Aveiro-Nazare-Obidos Turu : 70 € ( kişi başı )
Yılbaşı Gala Yemekli-Müzikli Fix Menü Fado Müzikli Show : 120 € (kişi başı)

3.GÜN Ι LİZBON ( YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN) (Salı, 1 Ocak)

Otelimizde alacağımız Sabah kahvaltısının ardından  Dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel araçlarımız   eşliğinde alternatif olarak Sintra-Roca Burnu Cascais ve Estoril Turu’ na katılabilirler. Bu turumuza Sintra ile başlayıp, UNESCO’ nun dünya mirası listesinde yer alan, Sintra Kraliyet ailesi tarafından av ve mesire yeri olarak kullanılmış kentin merkezindeki mutfak bacaları ile meşhur Şehir Sarayı’ nı ziyaret edeceğiz. 1147 yılında Portekiz kralı tarafından fetih edilene kadar Mağribilere ait olan sarayda yer alan 15. yüzyıl Portekiz ve İspanyol çini koleksiyonuna hayran kalacaksınız. Daha sonra kentin tarihi kısmında gezme ve yemek için serbest zamanımız olacak. Serbest zamanın ardından Avrupa’ nın en batı ucu olan Roca Burnu’ na (Cabo da Roca) devam edeceğiz. Guincho Burnu ve Boca do Inferno kayalığını ziyaret ettikten sonra yazlık evleri ve bahçeleri ile ünlü şık bir banliyö semti olan Cascais’ te serbest zamanımız olacak. Dönüşte ise Casino’ su ile meşhur Estoril’ e uğrayacağız Alternatif tur sonrası otelimize transfer.Geceleme otelimizde.
Sintra-Roca Burnu Cascais ve Estoril Turu : 75€ ( kişi başı )

4.GÜN Ι LİZBON – İSTANBUL (Çarşamba, 2 Ocak)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel araçlarımız   eşliğinde alternatif olarak Outlet Turu’ na katılabilirler.Alternatif tur sonrası rehberin belirleyeceği saatte havalimanına transfer.Bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Türk Havayolları'nın TK 1760 sefer sayılı uçağı ile saat 16:00'da İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 23:55'de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.
Outlet Turu : 35 € ( kişi başı )

 

(30 €) (İSTEĞE BAĞLI)(KAPPA TUR GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ)  
İÇ HAT BAĞLANTI ANKARA VE İZMİR 110 € / DİĞER ŞEHİRLER           110€ / KIBRIS 110 € KİŞİBAŞI DIR (İSTEĞE BAĞLI)
!! 2 EKSTRA TUR 145 € YERİNE SADECE 120 € !!
PROGRAMDA Kİ 2 TURU ALMAK İSTEYEN MİSAFİRLERİMİZ TURA KAYIT ESNASINDA 145 € YERİNE 120 € YA ALABİLİRLER. ( PAKETE TEKNE VE FADO SHOW VE OUTLET TURU DAHİL DEĞİLDİR.)

1. Aveiro-Nazare-Obidos Turu : 70 € ( kişi başı )
2. Sintra-Roca Burnu Cascais ve Estoril Turu : 75€ ( kişi başı )

Dahil Olan Hizmetler

 • TÜRK  HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERLERİ İLE  İSTANBUL-PORTO/LİZBON- İSTANBUL UÇAK BİLETİ
 • HAVALİMANI VERGİLERİ ( 150 EUR )
 • ZORUNLU SIGORTA (15 EUR )
 • SEÇİLEN KATEGORİ  OTELLERDE 3 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMA,
 • ALAN/OTEL/ALAN TRANSFERLERI VE ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER
 • PORTO VE LİZBON  PANORAMİK ŞEHİR TURLARI,
 • PROFESYONEL KAPPATUR REHBERLİK HİZMETLERİ    

Dahil Olmayan Hizmetler

 • SCHENGEN VİZE ÜCRETİ  VE HIZMET BEDELİ (İSTEĞE BAĞLI) (120 € )
 • YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI (SADECE BANKAYA YA DA HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ÖDENİR) ( 15 YTL )
 • 30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (15 €) (İSTEĞE BAĞLI)
 • YEREL OTERITELER TARAFINDAN ALINAN KONAKLAMA VERGILERI GECELIK 3-4€ SADECE GEREKLİ OLAN OTELLERDE PASAPORT İBRAZI İLE DİREKT OTELE ODENİR
 • PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR (İSTEĞE BAĞLI)
 • KİŞİSEL HARCAMALAR
 • ŞOFOR BAHŞİŞLERİ (KİŞİ BAŞI 5 € ) (İSTEĞE BAĞLI)
 • MUZE VE OREN YERLERI GIRISLERI (İSTEĞE BAĞLI)
 • ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI)

Kappatur farkıyla İtalya Turu Videosunu mutlaka izleyin!

Notlar

- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.
- KAPPATUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
- Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Kappa tur sorumlu değildir. 
- Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir. 
- Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Kappa tur sorumlu tutulamaz. 
- Kappa tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. 
- Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler  gerçekleştirilebilir. 
- Kappa tur, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
- Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez. 
- Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. 
- Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez. 
- Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. 
- Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. 
- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından KAPPATUR sorumlu tutulamaz. 
- Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir. 
- 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. 
- Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir. 
- Kappa Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Kappa tur dan tazminat hakkı yoktur. 
- Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından kappatur kesinlikle sorumlu değildir. 
- Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır. 
- Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

Dahil Olan Hizmetler

 • TÜRK  HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERLERİ İLE  İSTANBUL-PORTO/LİZBON- İSTANBUL UÇAK BİLETİ
 • HAVALİMANI VERGİLERİ ( 150 EUR )
 • ZORUNLU SIGORTA (15 EUR )
 • SEÇİLEN KATEGORİ  OTELLERDE 3 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMA,
 • ALAN/OTEL/ALAN TRANSFERLERI VE ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER
 • PORTO VE LİZBON  PANORAMİK ŞEHİR TURLARI,
 • PROFESYONEL KAPPATUR REHBERLİK HİZMETLERİ    

Dahil Olmayan Hizmetler

 • SCHENGEN VİZE ÜCRETİ  VE HIZMET BEDELİ (İSTEĞE BAĞLI) (120 € )
 • YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI (SADECE BANKAYA YA DA HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ÖDENİR) ( 15 YTL )
 • 30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (15 €) (İSTEĞE BAĞLI)
 • YEREL OTERITELER TARAFINDAN ALINAN KONAKLAMA VERGILERI GECELIK 3-4€ SADECE GEREKLİ OLAN OTELLERDE PASAPORT İBRAZI İLE DİREKT OTELE ODENİR
 • PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR (İSTEĞE BAĞLI)
 • KİŞİSEL HARCAMALAR
 • ŞOFOR BAHŞİŞLERİ (KİŞİ BAŞI 5 € ) (İSTEĞE BAĞLI)
 • MUZE VE OREN YERLERI GIRISLERI (İSTEĞE BAĞLI)
 • ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI)

2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit
Taksit Tutarı : 1,139.88 769.63 584.88 473.64 399.48
Toplam Tutar : 2,279.76 2,308.88 2,339.50 2,368.19 2,396.87
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit
Taksit Tutarı : 1,159.72 776.81 590.32 482.39 406.92
Toplam Tutar : 2,319.44 2,330.44 2,361.29 2,411.97 2,441.52
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit
Taksit Tutarı : 1,143.66 769.63 582.61 470.40 397.57
Toplam Tutar : 2,287.31 2,308.88 2,330.44 2,352.01 2,385.44
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit
Taksit Tutarı : 1,160.48 784.72 596.79 484.08 408.90
Toplam Tutar : 2,320.95 2,354.17 2,387.17 2,420.38 2,453.38
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit
Taksit Tutarı : 1,131.47 757.76 571.02 458.97 384.27
Toplam Tutar : 2,262.94 2,273.29 2,284.07 2,294.86 2,305.64
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir