Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları

 • YILMAZ/TEŞEKKÜR

  01.04.2018-08.04.2018 Tarihleri arası Eşimle ile birlikte Orta Avrupa Turuna katıldım. Rehberimiz Gökalp Kasım eşliğinde bu turu kapsayan Budapeşte-Viyana-Prag-Bratislava ve turu içeren diğer küçük kasabalara da detaylıca gezdik.Gerçekten gidilmesi ve görülmesi gereken yerler.Çok beğendik.Tur ile ilgili ciddi derecede eleştirecek hiç bir konu oluşmadı.Konaklama da öyle..Zaten Acentalar ve Merkezi birimler kayıt olurken her şeyi açıklıyorlar ve ona göre imzalanıyor.Yani tur bilgi dahilinde gerçekleşiyor.İnanın her adımda arayıp bilgi verdiler.Tabi ki telaş oluyor. Açıklamalar ve yönlendirmeler son derece yerindeydi. Başta Rehberimiz Gökalp Bey'e çok teşekkür ediyoruz.Her adımda yukarıda bahsettiğimiz gibi çok yardımcı oldu.Kesinlikle mübalağa etmiyoruz.Gerçek neyse o. Acenta olarak da Ankara Kavaklıdere Erel- Tur yetkililerine ve Sabri beye de özellikle teşekkür ediyoruz.Selamlar Songül-Yılmaz BEKTAŞ

 • Birol Şengün /Teşekkürler

  Geçen hafta katıldığımız Benelüx Paris turu için emeği geçen rehber, kaptan, acente çalışanları , yurt dışı otelleri personeli ve Türk hava yollarına, bizlere sorunsuz ,çok keyifli bu tatili hazırladıkları ve yaşattıkları için sonsuz müteşekkiriz. Daha önceki yıllardaki İtalya ve İspanya seyahatlerimizdede aynı keyifi yaşadığımız için bir kez daha KAPPA tur tercihimizin son derece isabetli olduğunu anladık. Tüm Kappa tur ailesini gönülden kutluyoruz. Rehberimiz Hüseyin Güleryüz’ün soyadıyla son derece uyuşan sürekli gülen yüzünü hiç unutmayacağız.

 • Çiğdem Çelik/Benelüx turu

  18/25 Mart döneminde eşimle Benelüx Paris turuna katıldık.Rehberimiz Uğur Aras işini inanılmaz severek yapan, donanımlı ve eğlenceli bir rehberdi..Otellerimiz genel olarak iyi olmakla birlikte bazı aksilikler yaşamış olsak da harika bir tur geçirdik..Başta rehberimiz ve diğer yardımcı personel olmak üzere tüm kappa ekibine yürekten teşekkürler..Katılmayı planladığımız diğer turlardan da aynı memnuniyetle dönmek umuduyla :)

 • Guler Guvenc/Buyuk Ispanya turu

  Ilk defa Kappa Tur la seyahat etme firsatim oldu. Buyuk Ispanya Endulus turu beklentimin cok ustunde gerceklesti. Ozellikle rehberimiz Cem beyin bilgi ve donanimindan dolayi daha da dolu dolu gecti. Emeklerine tesekkurler, baska seyahatlerde bulusmak dilegiyle.

 • Dilek Çetin Öztürk/Teşekkür

  Merhaba; 04/11 Mart 2018 tarihinde Kappa tur ile geçirdiğim tatil beklediğimden çok güzel geçti. Turdaki herkesin birbirine uyumu ve yardımcı olmaya çalışması turu daha da güzelleştirdi. Rehberimiz Uğur Aras'ın enerjisi ve tavrı gayet iyiydi. Aynı zamanda otobüs şöförleri de bize karşı nazik ve yardımcıydı. Turun çoğunluğunda otobüs kullandığımız için koltuklar daha rahat olabilirdi.

 • Gülnur Kaptanoğlu/Teşekkür

  04-11.03.2018 Tarihinde Kızımla birlikte Benelüx-Paris Turuna katıldım.Kappa ile İtalya turundan sonra bu tur iyi geldi.Belirtmek isterim ki ,rehberimiz Uğur Aras beyin kibarlığı ,bilgisi ,kalitesi ve grubun iyi olması dolayı ise ile turumuz zevkli ve üzüntülü bitti.İlk defa bir turun bitmesini istemedim.Zamanım olsaydı tura devam ederdim. Ayrıca Aracı kullanan kaptan şoförlerimize de bir teşekkürü borç bilirim.Tek sıkıntım araç koltuklarının dar olmasıydı.Otellerde gayet güzeldi.Bir başka Kappa turunda buluşmak dileğimle .SEVGİLER

 • Yasemin Ünal/İtalya Turu

  İtalya Turu'na katıldık.Rehberimiz Serap Hanım çok bilgiliydi ve çok güzel bir hafta geçirdik.Kesinlikle tavsiye ediyorum...

 • NALAN/harika

  28.01.2018 /4.02.2018 ispanya Endülüs gezisine katıldık,rehberimiz Cem Bey ve Kaptanımız Ethem Beye özellikle teşekkür ederiz.Gerçekten keyif ve bilgi dolu geziydı.Rehberimiz Cem Bey genç yaşına rağmen oldukça bilgili ve yardımseverdi.

 • mesut dikmen/Teşekkürler Kappa Tur

  Ailemle birlikte kappa turdan 7 gün baştanbaşa İtalya turu aldık. Turu almadan önce araştırmalarımız sonucu turla gitmenin tedirginliği vardı.Fakat tura başlayınca ilk gününden son gününe kadar müthiş bir keyif aldık.Kappa tur ailesine çok teşekkür ederiz.Özellikle rehberimiz Ayşe TONYALI hanıma gösterdiği ilgi ve alaka için ayrıca teşekkürlerimizi borç biliriz. Ve şöförümüz Özkan beyede tur boyunca bize yardımlarından dolayı teşekkür ederiz.Rehberimiz Ayşe Tonyalı hanımla tekrar bir tura katılmak dileğiyle..DİKMEN ailesi.İyi çalışmalar.

 • Lara özkal/Alpler’in gölgesinde beş ülke

  Mükemmel bir rehberle mükemmel bir turdu bu güzel tatil için hem kappa tura hem de müthiş rehberimiz Cem karapinar a ailecek çok teşekkür ederiz. Güzellikleriyle bizi büyüleyen 5 ülke Cem bey in güzel konuşmalarıyla esprileriyle ve inanılmaz tarih,sanat bilgisiyle daha da büyüleyici bir hal aldı.Her şey için çok teşekkürler.Her şey çok güzeldi.

Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 
Kampanyaları Bildir