Anasayfa    UZAKDOGU    EMIRATES HY ILE 10GECE 11GUN HK BK PT 4*5*OTEL VB
 • UZAKDOGU

 • KUALA LUMPUR-SINGAPUR-PATTAYA-BANGKOK-HONGKONG

 • EMIRATES HY ILE 10GECE 11GUN HK BK PT 4*5*OTEL VB

 • Kontenjan Var Vize bilgisi al
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
29.08.2017 09.09.2017 11 Gece - 12 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
1649 € 1649 € 1999 € 250 € 1649 €
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL – DUBAİ – HONG KONG (Salı, 29 Ağustos)

Siz değerli misafirlerimiz ile Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Emirates kontuarı önünde saat 16.30'da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Emirates Hava Yolları’nın Boeing 777 tipi EK 122 sefer sayılı uçağı ile saat 19:25’de Dubai’ye hareket. 
 

2.GÜN Ι HONG KONG (Çarşamba, 30 Ağustos)

Saat 01.15’de Dubai’ye varış. Saat 03:15’de Emirates Hava Yolları’nın Airbus A380 tipi EK 382 sefer sayılı uçağı ile Hong Kong’a hareket. Yerel saatle 14:30’da Hong Kong’a varış. Varışımızı takiben panoramik şehir turu. Turumuzda Kowloon, Causeway Bay, Victoria Tepesi, Aberdeen Balıkçılar Koyu, Repulse Bay ve Tin Hau tapınağı görülecek yerler arasındadır.Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Hong Kong Körfezi Tekne Gezisi Turuna katılabilirler (Ulaşım + Tekne + Yemek+ Rehberlik).Turumuzda canlı müzik ve açık büfe servisimiz ile Hong Kong’un ışıklar altındaki muhteşem manzarasını seyrederek güzel bir gece geçirme imkanı bulabilirsiniz.. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.  
Hong Kong Körfezi Tekne Gezisi Turu: 80$ (Kişi Başı) (Ulaşım + Tekne + Yemek+ Rehberlik)
 

3.GÜN Ι HONG KONG (Perşembe, 31 Ağustos)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Macau Adası Turuna katılabilirler (Ulaşım+Feribot+ÖğleYemeği+Rehberlik).Turumuzda Hon Kong İskelesi’nden hareket edecek katamaranlar ile Macau Adası’na hareket ediyoruz. 1 saatik keyifli bir deniz yolculuğunun ardından gezimize başlıyoruz. Guia Pisti (Macau Grand Prix’sinin alanı), Tanrıca Kum Lam Heykeli, A-Ma Tapınağı, Macau kulesinden Penha tepesine geçiş, Porta Do Cerco (Çin ile Macau arasındaki bariyer kapısı), Macau hediyelik dükkanı, St. Paul Kilisesi, Japon Jesuit Rahipleri, Ladies Caddesi, Macau’nun dünyaca meşhur Casinosu göreceğimiz yerler arasındadır.. Öğle yemeğimizi adada yerel bir restoranda alıyoruz. Gezi sonrası otelimize dönüş ve geceleme.
Macau Adası Turu: 190$ (Kişi Başı) (Ulaşım+Feribot+ÖğleYemeği+Rehberlik)

4.GÜN Ι HONG KONG – BANGKOK (Cuma, 1 Eylül)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Okyanus Parkı Turuna katılabilirler (Ulaşım+Giriş+Rehberlik). Turumuzda An An ve Jia Jia adlı pandaları, dünyanın en uzun yürüyen merdiveni, 30.000’den fazla balık çeşitliliği ile Atoll Reef Akvaryumu görülecek, okyanus tiyatrosunda yunus ve fokların ilginç gösterilerine tanıklık edeceğiz. Uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer. Saat 21:50’de Emirates Hava Yolları’nın Airbus A380 tipi EK 385 sefer sayılı uçağı ile Bangkok’a hareket. Yerel saatle 23:45’de varış ve otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

Okyanus Parkı Turu: 70$ (Kişi Başı) (Ulaşım+Giriş+Rehberlik)

5.GÜN Ι BANGKOK (Cumartesi, 2 Eylül)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından panoramik şehir turu. Turumuzda dünyaca meşhur 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliğiyle Yatan Budha heykeli, Oturan Budha heykeli, Stupa’lar (mezar taşları), Kraliyet Tapınağı Wat Pho ve içinde 5,5 ton ağırlığında Altın Budha heykeli bulunan Wat Traimit Tapınağı, Çin Mahallesi, Çiçek Pazarı, Parlamento Binası ve Tayland’ın şu anki kralının Bangkok’taki malikânesi gezilecek yerler arasında bulunmaktadır. Şehir turundan sonra dileyen misafirlerimiz, rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği uzakdoğunun Venediği olarak bilinen Bangkok Kanal Turuna katılabilirler. Uzak Doğu’nun Venedik’i olarak bilinen Bangkok’ta yapacağımız bu turumuz esnasında Bangkok’un tarihi kanallarında özel teknemiz ile dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz ilginç manzaraları görme fırsatı bulacaksınız. Taylıların kanallar üzerindeki yaşamını yakından tanıyacak, Tayland’ın zengin ile fakir kesiminin kaynaşmasına şahit olacaksınız. Tapınaklardan birinin önünde kutsal kedi balıklarını besleyecek ve gezimizi bitirmeden önce Bangkok’un en meşhur 3 tapınağından biri olan muazzam mimarisiyle Wat Arun’u panoramik olarak göreceğiz.  Akşam dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Sea Food Market & Pat Pong Gece Pazarı gezisine katılabilirler Turumuzda önce Tayland’ın en büyük deniz mahsulleri restoranına gidecek burada günlük getirilen deniz mahsullerinden seçerek istediğimiz şekilde pişirterek keyifli bir yemek yiyeceğiz. Bu restoranın sloganı “if it swims we have it” yani “yüzüyorsa bizde vardır”. Yemeğin ardından Bangkok’un en meşhur gece pazarı olan Çin stili ve Tayland stili alışveriş yapabileceğiniz daha çok taklit ürünlerin (Rolex saat, Versace Çanta v.s) ağırlıklı olduğu PatPong Gece Pazarı'na geçiyoruz. Ünlü alışveriş ve barlar sokağında güzel vakit geçireceksiniz. Sıkı pazarlık yapmayı unutmayınız.(Ulaşım+Rehberlik)
Bangkok Kanal Turu: 40$ (Kişi Başı) (Ulaşım + Rehberlik)
Sea Food Market & PatPong Gece Pazarı: 20$ (Kişi Başı) (Ulaşım+Rehberlik)

6.GÜN Ι BANGKOK – PATTAYA (Pazar, 3 Eylül)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirler alternatif olarak düzenlecek Yüzen Çarşı Turuna katılabilirsiniz. Bu turumuzda Bangkok’un dışına çıkarak yol üzerinde ilk önce dünyaca tanınmış Siam İkizleri’nin doğduğu Samut Songkram Kasabası’nda bir Hindistan cevizi çiftliğine uğruyoruz. Burada Tay Halkı’nın Hindistan cevizi ağacından nelerde faydalandıkları hakkında bilgi alıp, bu ağaçtan yapılmış hediyelik eşyaları görüyoruz. Ayrıca içerdeki orkide bahçesini de gezebilirsiniz. Buradan hareket edip 10 dakika civarında otobüs yolculuğundan sonra Tay stili teknelerin kalktığı iskeleye geliyoruz. Buradan teknelere binip nefis egzotik Uzak Doğu manzaraları eşliğinde yaklaşık yarım saatlik zevkli bir yolculuktan sonra dergilere kapak, belgesellere jenerik olmuş meşhur Yüzen Çarşı’ya geliyoruz. Nehir üzerindeki kanoların içinde kurulan açık pazarı görecek ve alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız. Yüzen Çarşı’yı öğlen kapanana kadar geziyoruz. Dönüş yolunda ağaç oymacılığının en güzel örneklerinin bulunduğu ağaç oyma atölyesini gezecek, burada gül ve tik gibi değerli ağaçların sanatçıların elinde nasıl mükemmel biçimde şekillendiğini göreceğiz. Turumuzun ardından Pattaya’ya hareket. Yol üzerinde alternatif olarak Timsah Çiftliği turu düzenlenecektir. Milyon yaşında ağacların bulundugu ve ödül almis bir park olan Timsah çiftliğinde; timsah, kaplan, dev kedi balığı ve diğer hayvanları görüyoruz. Pattaya’ya varış ve otelinize transfer. Aksam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin alternatif olarak düzenleyeceği ünlü kabare Alcazar Show’da unutulamayacak bir gece geçirme imkanını bulabilirler. Tayland’ın Lido tarzı bu en güzel kabare show’unda, değişen sahne dekorları, ilginç kostümleriyle dansçıları, muhteşem ışık ve ses sistemleriyle güzel bir aksam geçiriyoruz. Geceleme otelimizde. 
Yüzen Çarşı Turu: 50$ (Kişi Başı) (Ulaşım + Rehberlik)
Timsah Çiftliği turu : 25 $ (Kişi Başı) (Ulaşım + Rehberlik)
Alcazar Show : 40$ (kişi başı) (Ulaşım+Rehberlik)

7.GÜN Ι PATTAYA (Pazartesi, 4 Eylül)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Mercan Adası turuna katılabilirler. Turumuzda özel süratli bir tekne ile Mercan Adasına gidecek, billur gibi bir suya sahip denizden faydalanacak, arzu ederseniz jetski, paraşüt gibi sportif faaliyetlerde bulunabilecek, öğle yemeğinizi kömür ateşinde pişirilmiş mercan balığı ile alıp, turistlerin çok rağbet ettiği bu küçük okyanus adasının ince kumlu kumsalında güneş altında güzel bir gün geçireceksiniz. Tur sonrası otelinize transfer ve geceleme. 
Mercan Adası turu : 50$ (Kişi Başı)  (Ulaşım+Öğle Yemeği+Rehberlik)

8.GÜN Ι PATTAYA- BANGKOK-SINGAPUR (Salı, 5 Eylül)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Nong Nooch Tropik Bahçe Gezisi'ne katılabilirler. Tayland’da yıllarca en iyi düzenlenmiş bahçe ödülü almış olan bu muazzam tropik bahçede çok sayıda fotoğraf çekeceğinizi garanti ediyoruz. Önce Tay Kültürü’nü yakından tanıyacağımız bir kültürel şov izleyeceğiz. Tay dansları, Tay Boksu Gösterisi, tarihi savaşların canlandırmasını izledikten sonra ikinci bolüme geçecek ve burada fillerin yaptıkları harika gösteriyi izleyeceğiz. Tayland’ın simgesi bu sevimli hayvanların marifetlerine inanamayacaksınız. Daha sonra büyüleyici bahçeyi gezecek ve çeşit çeşit orkidenin bulunduğu özel bölümü göreceğiz. Öğleden sonra otele dönüşümüz gerçekleşiyor. Dileyen misafirlerimiz rehberlerinizin düzenleyeceği alternatif Fil Safarisi Gezisi'ne katılabilirler. Hayatınızda kaç kere fil üstünde safariye çıkabilirsiniz. İşte ayağınıza gelen fırsat. Fillerle ilgili bilgi alımından sonra orman içinde fillerle safari macerası başlıyor. Gezi bitiminde otelden ayrılış ve Bangkok Havalimanına transfer. Yerel bir havayolu ile Singapur uçuşumuz gerçekleşiyor.
Nong Nooch Tropik Bahçe Turu : 35 $ (kişi başı) (Ulaşım+Rehberlik)
Fil Safarisi turu : 40 $ (kişi başı) (Ulaşım+Rehberlik)

9.GÜN Ι SINGAPUR (Çarşamba, 6 Eylül)

Sabah erken saatte yarım günlük panoramik Singapur turumuz başlıyor. Turumuzda Singapur Nehri, Meclis - Opera - Mahkeme Binaları ve Çin Mahallesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer ve dinlenme.  Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Sentosa Adası Turu’na katılabilirler. Turumuzda teleferikle ulaşacağımız adada singapurun sembolü olan merlionu görecek ve sonrasında dans eden çeşmedeki gösteriyi izleyeceğiz. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz rehberinizin alternatif olarak düzenleyeceği “Universal Stüdyoları” turumuza katılabilirler. Turumuzda sinema dünyasına adım atıyor ve kendimizi bir anda gerçek bir Hollywood stüdyosunda buluyoruz. Gişe rekorları kıran, aralarında Shrek, Madagaskar, Jurassic Park, Transformers’ın da olduğu 18 film stüdyosu ve eğlence parkları sizleri bekliyor. Gezi sonrası otele dönüş ve geceleme.
Sentosa Adası Turu:  85 $ (kişi başı) (Ulaşım+Rehberlik)
Universal Stüdyoları  turu : 90 $ (kişi başı)

10.GÜN Ι SİNGAPUR-KULALUMPUR (Perşembe, 7 Eylül)

Sabah kahvaltının ardından otelden ayrılış ve yerel havayolu ile Kuala Lumpur’a hareket. Varışı takiben Kuala Lumpur şehir turu. Panoramik sehir turumuz sırasında Kral Sarayı, Çin Mahallesi, Sultan Abdul Samad Binası, Bağımsızlık Meydanı, NationalMonument görülecek yerler arasında bulunmaktadır. Akşam dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Malezya Gecesi Turuna katılabilirler. Malezya’nın geleneksel kültürel danslarını izleyebileceğiniz ve açık büfe Malezya mutfağının en güzel yemeklerinden yiyebileceğiniz şehrin en meşhur restoranına gidiyoruz. Gezimiz bol pazarlıkla alışveriş yapabileceğiniz Çin mahallesindeki gece pazarıyla devam edecek.  Çin mahallesinden sonra kısa bir otobüs turu yapılacak ve şehri gece ışıklar altında göreceğiz.Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde
Malezya Gecesi Turu : 60$ (kişi başı)   (Ulaşım+Rehberlik)

11.gün          KULALUMPUR     03.07.17
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından odalarımızı boşaltıyoruz. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Batu Mağaraları Turuna katılabilirler. Bu turumuzda 130 milyon yıllık kireç taşından Tepenin içine yapılmış Batu Mağarasını ziyaret ediyoruz. Girişte bizi maymunlar karşılıyor. 272 basamak çıkarak mağaranın içindeki Hindu Tapınağını ziyaret ediyor ve Tanrı Muruga’nın en yüksekteki mabedini görüyoruz. Dönüşte Pewter (bakır kalay karışımı) isimli maddeden yöresel eşyaların yapıldığı RoyalSelangorPewter merkezini geziyoruz.Tur bitiminde Kuala Lumpur havalimanına hareket. 
Batu Mağaraları Turu: 55$ (Kişi Başı)

12.gün          KUALA LUMPUR    – DUBAİ – İSTANBUL    04.07.17
Emirates Hava Yolları’nın Boeing 777 tipi EK 343 sefer sayılı uçağı ile saat 02:10’da Dubai’ye hareket. Yerel saatle 04:55’de Dubai’ye varış. Saat 11:20’de Emirates Hava Yolları’nın Boeing 777 tipi EK 123 sefer sayılı uçağı ile İstanbul’a hareket. Yerel saatle 14.55’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.  

Dahil Olan Hizmetler

 •     EMIRATES HAVA YOLLARI ILE İSTANBUL-DUBAI-HONG KONG / KUALA LUMPUR-DUBAI-İSTANBUL EKONOMI SINIFI UÇAK BILETLERI
 •     EMIRATES HAVA YOLLARI ILE HONG KONG – BANGKOK EKONOMI SINIFI UÇAK BILETI 
 •     YEREL HAVA YOLLARI ILE BANGKOK – SINGAPUR UÇAK BILETI 
 •     YEREL HAVA YOLLARI ILE SINGAPUR -  KUALA LUMPUR UÇAK BILETI 
 •     HAVALIMANI VERGILERI
 •     4 VE 5* OTELLERDE 9 GECE KAHVALTI DÂHIL KONAKLAMALAR  
 •     HAVALIMANI-OTEL-HAVALIMANI TRANSFERLERI     
 •     TÜM ŞEHIRLER ARASI TRANSFERLER     
 •     PANORAMIK HONG KONG, BANGKOK VE SINGAPUR ŞEHIR TURLARI 
 •     PROFESYONEL TÜRKÇE REHBERLIK HIZMETLERI
 •  

Dahil Olmayan Hizmetler

 •  YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI (SADECE BANKAYA YA DA HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ÖDENİR) ( 15 TL )
 • 30.000€ TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (30 €) (İSTEĞE BAĞLI)
 • PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR (İSTEĞE BAĞLI)
 • TÜM ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ VE İÇECEKLER
 • KİŞİSEL HARCAMALAR
 • ŞOFOR BAHŞİŞLERİ (KİŞİ BAŞI 5 € ) (İSTEĞE BAĞLI)
 • MUZE VE OREN YERLERI GIRISLERI (İSTEĞE BAĞLI)

Notlar

 - Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.
- KAPPATUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
- Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Kappa tur sorumlu değildir. 
- Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir. 
- Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Kappa tur sorumlu tutulamaz. 
- Kappa tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. 
- Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler  gerçekleştirilebilir. 
- Kappa tur, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
- Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez. 
- Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. 
- Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez. 
- Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. 
- Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. 
- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından KAPPATUR sorumlu tutulamaz. 
- Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir. 
- 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. 
- Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir. 
- Kappa Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Kappa tur dan tazminat hakkı yoktur. 
- Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından kappatur kesinlikle sorumlu değildir. 
- Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır. 
- Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.
TUR BROŞÜRÜNÜ VE NOTLAR PAKET TUR SOZLESMESİNİN AYRILMAZ BIR EKIDIR. 
PAKETTUR SOZLESMESINDE IMZASI BULUNAN KISI VE KISILER ADINA TESLIM ALINMISTIR.
 

Dahil Olan Hizmetler

 •     EMIRATES HAVA YOLLARI ILE İSTANBUL-DUBAI-HONG KONG / KUALA LUMPUR-DUBAI-İSTANBUL EKONOMI SINIFI UÇAK BILETLERI
 •     EMIRATES HAVA YOLLARI ILE HONG KONG – BANGKOK EKONOMI SINIFI UÇAK BILETI 
 •     YEREL HAVA YOLLARI ILE BANGKOK – SINGAPUR UÇAK BILETI 
 •     YEREL HAVA YOLLARI ILE SINGAPUR -  KUALA LUMPUR UÇAK BILETI 
 •     HAVALIMANI VERGILERI
 •     4 VE 5* OTELLERDE 9 GECE KAHVALTI DÂHIL KONAKLAMALAR  
 •     HAVALIMANI-OTEL-HAVALIMANI TRANSFERLERI     
 •     TÜM ŞEHIRLER ARASI TRANSFERLER     
 •     PANORAMIK HONG KONG, BANGKOK VE SINGAPUR ŞEHIR TURLARI 
 •     PROFESYONEL TÜRKÇE REHBERLIK HIZMETLERI
 •  

Dahil Olmayan Hizmetler

 •  YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI (SADECE BANKAYA YA DA HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ÖDENİR) ( 15 TL )
 • 30.000€ TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (30 €) (İSTEĞE BAĞLI)
 • PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR (İSTEĞE BAĞLI)
 • TÜM ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ VE İÇECEKLER
 • KİŞİSEL HARCAMALAR
 • ŞOFOR BAHŞİŞLERİ (KİŞİ BAŞI 5 € ) (İSTEĞE BAĞLI)
 • MUZE VE OREN YERLERI GIRISLERI (İSTEĞE BAĞLI)

2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit 7 Taksit 8 Taksit 9 Taksit
Taksit Tutarı : 3.498,52 2.354,77 1.782,90 1.439,77 1.211,03 1.047,63 925,09 822,30
Toplam Tutar : 6.997,04 7.064,32 7.131,60 7.198,87 7.266,15 7.333,43 7.400,71 7.400,71
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit 7 Taksit 8 Taksit 9 Taksit
Taksit Tutarı : 3.537,21 2.381,01 1.802,92 1.456,06 1.224,82 1.059,65 935,69 839,27
Toplam Tutar : 7.074,41 7.143,03 7.211,66 7.280,28 7.348,91 7.417,53 7.485,48 7.553,44
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit 7 Taksit 8 Taksit 9 Taksit
Taksit Tutarı : 3.464,88 2.332,35 1.766,08 1.426,32 1.199,81 1.028,41 908,27 814,83
Toplam Tutar : 6.929,76 6.997,04 7.064,32 7.131,60 7.198,87 7.198,87 7.266,15 7.333,43
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit 7 Taksit 8 Taksit 9 Taksit
Taksit Tutarı : 3.464,88 2.309,92 1.749,26 1.412,86 1.188,60 1.018,80 899,86 807,35
Toplam Tutar : 6.929,76 6.929,76 6.997,04 7.064,32 7.131,60 7.131,60 7.198,87 7.266,15
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit 7 Taksit 8 Taksit 9 Taksit
Taksit Tutarı : 3.565,80 2.399,62 1.816,54 1.466,69 1.233,45 1.066,86 941,91 844,73
Toplam Tutar : 7.131,60 7.198,87 7.266,15 7.333,43 7.400,71 7.467,99 7.535,27 7.602,55
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit 7 Taksit 8 Taksit 9 Taksit
Taksit Tutarı : 3.498,52 2.354,77 1.782,90 1.439,77 1.211,03 1.047,63 916,68 814,83
Toplam Tutar : 6.997,04 7.064,32 7.131,60 7.198,87 7.266,15 7.333,43 7.333,43 7.333,43
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • Gülsen İskender/En kötü tatil

  1 haftalık baştan başa ispanya turu geçirdiğim en kötü tatil olarak tarihe geçti, daha kötü bir tatil olamazdı, şehrin dışında metronun, otobüsün geçmediği yerlerdeki oteller, berbat bir rehberlik hizmeti, ekstra turları satma gayreti.. Bir daha asla ama asla kappa tur ile adım atmayacağım, kimseye önermeyeceğim. Tatilimizi berbat ettiniz.

 • Serdar Özkurt/memnuniyet

  02.07.2017-09.07.2017 tarihleri arasında şehir içi oteller kategorisinde İtalya turuna katıldım.Kappa tur bu konuda hakikaten önder.çok memnun kaldık.Kızım bayıldı.Rehberimiz Funda Babayiğit bize çok yardımcı oldu.Bakalım bir de Fransa hayalimiz var.Mutlaka Kappa turu tercih edeceğiz...

 • GÜLSEN ERMİŞ/Teşekkürler

  İlk kez Kappa Turla baştan başa italya turuna katıldım. Beklediğimden çok daha güzel geçti. Rehberimiz Kaan inciliye çok Teşekkürler. Gezi boyunca yüzündeki tebbessümü hiç eksik olmadı . Güler yüzüyle turumuzu noktaladık. Birdahaki turda görüşmek dileğiyle.

 • SERPİL YILMAZLAR/TEŞEKKÜRLER

  BİR SONRAKİ SEYAHATİMDE CEM BEY İLE OLACAK. GEZİ OLAN YERLER VE MÜZE ÇOK İYİYDİ!!!

 • MERAL ALTINÇ/ÇOK GÜZELDİ!!

  Rehberimiz Cem ÖNDER sayesinde harika bir seyahat.. Son derece efendi, kültürlü saygılı, kibardı. BİR SONRAKİ SEYAHATİMDE TERCİHİMDİR...

 • LEYLA DUMAN /ÇOK GÜZELDİ!!

  EFENDİLİĞİ, BİLGİSİ VE ANLATIMINDAKİ AKICILIK NEDENİYLE BİRDAHA Kİ SEYATİMDE REHBERİNİZ CEM ÖNDERLE BİRLİKTE OLMA DİLEĞİYLE.. ÇOOK GÜZELDİ..

 • BEHİRE BAYAN/HARİKA!

  Cem Önder önderliğinde çok güzel bir tatil geçirdim. Cem Önder'in rehberliğinde kappa turla tekrar seyahat etmek isterim. Haber verilirse sevinirim..

 • DEFNE KOCATOP/HARİKA!

  Harikaydı rehberin ve tura katılan insanların kaliteinden dolayı çok memnun kaldım. En güzel ve en eğlenceli turumdu diyebilirim. Herşey içim çok teşekkürler..

 • GÜLSEREN-ABDULLAH AKSAKAL/Kalitee

  Çok çok güzel geçti. Özellikle Uğur Aras'ın rehberliğinde son derece kaliteli bir seyahat geçirdik.. Uğur Bey'e Teşekkürler..

 • VOLKAN SUCU/TEŞEKKÜRLER

  ÇOK GÜZEL KEYİFLİ BİR SOHBET OLDU. TEKRAR BU TURDA SEYAHAT ETMEK İSTERSİNİZ, KESİNLİKLE DÜŞÜNÜRÜM. REHBERİMİN DE UĞUR ARAS OLMASINI İSTERİM. İŞİNİ ÇOK İYİ YAPAN BİR REHBER..

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir