Anasayfa    UZAKDOGU    SİNGAPUR HY İLE KOH SAMUI USM USM 4* OTELLER
 • UZAKDOGU

 • KOH SAMUI

 • SİNGAPUR HY İLE KOH SAMUI USM USM 4* OTELLER

 • Kontenjan Var Vize bilgisi al
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
26/08/2019 02/09/2019 7 Gece - 8 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
899 € 899 € 1099 € 250 € 899 €
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL – SINGAPUR – KOH SAMUI (Pazartesi, 26 Ağustos)

Siz değerli misafirlerimiz ile Istanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali Singapur Havayolları kontuarı önünde saat 10.30'da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Singapur Hava Yolları’nın SQ 391 sefer sayılı uçağı ile saat 13.30’da Singapur’a hareket

2.GÜN Ι SINGAPUR – KOH SAMUI (Salı, 27 Ağustos)

Yerel saat 05:00’de Singapur’a varış. Varışımızın ardından Singapur Hava Yolları’nın SQ 772 sefer sayılı tarifeli uçağı ile saat 08:10’da Koh Samui’ye hareket. Yerel saat 08:55’te Koh Samui’ye varış. Varışımızı takiben otelimize transfer. Varışın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyecek olduğu Samui Adası Turu’na  katılabilirler. Bu turumuzda ilk durak Ladd Koh. Burada adanın en güzel sahili olan Chaweng Beach’in panoramik görüntüsünü izliyoruz. Ardından rotamızda bulunan ilginç şekilleriyle ilgi çeken Grand Pa ve Grand Ma doğal kayalıklarıı, mumyalanmış keşişi, 30 metre yüksekliğindeki Na Muang Şelalesini ve Loung Por Daeng’in anısına yapılmış Wat Kunaram’ı sırayla geziniyoruz. Son olarak bir tepe üzerinde bulunan Büyük Buda heykeline gelerek, buradan çevreyi kuş bakışı olarak izleyebiliyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde. 
Samui Adası Turu: 55 USD (Kişi bası)

3.GÜN Ι KOH SAMUI (Çarşamba, 28 Ağustos)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyecek olduğu Koh Nang Yuan ve Koh Tao Adaları Turu’na katılabilirler. İlk olarak dalış için biçilmiş kaftan olan, Samui’nin yaklaşık 70km kuzeyinde ki Koh Nang Yuan Adası’na doğru harekete geçiyoruz. Bir buçuk saatlik deniz yolculuğumuzun ardından, Tayland körfezinin dalış cennetlerinden biri olan bu adaya varıyoruz. 3 adacıktan oluşan Koh Nang Yuan’daki gezimizde şnorkel için hazırlıklarımızı yapıp kendimizi bu renkli dünyanın içine atıyoruz. Burada binlerce renkteki çeşitli balıkta beraber yüzmeye başlıyoruz, hatta dilerseniz bu tropik balıkları ellerinizle besleme şansınız bile oluyor. Bu olağanüstü sualtı dünyasında geçirdiğiniz eğlenceli saatlerden sonra sürat motorumuzla rotamızı Koh Tao Adası’na doğru çeviriyoruz. Burada keyifle yiyeceğimiz öğle yemeğinin ardından, kendinizi bu muhteşem denize bırakabilir ya da sıcak kumlarda güneşe teslim olabilirsiniz. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

4.GÜN Ι KOH SAMUI (Perşembe, 29 Ağustos)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyecek olduğu Samui Adventure Turu’na  katılabilirsiniz. 4WD jipler ile 30 dakikalık seyahat ile adanın güney kısmına gidilip Fil Kampına ulaşılacak. Burada yeşillikler ile bezenmiş alanında devasa büyüklükteki hayvanları günlük yaşantılarını, yıkanan filleri ve hindistan cevizi ağaçlarında çalışan maymunları görme imkanına sahip olacaksınız. Show izlendikten sonra ormanın içine doğru devam eden fil safarisine katılıp akabinde vahşi hayatlarını yaşayan timsahları görme olanağı bulacaksınız. Turun devamına dağın tepesine gidilerek muhteşem Tarn Nim şelalesini görüp Saui adasının dağın tepesinden görünüş manzarasını izleyebileceksiniz. Gezimiz sırasında lokal restoranda öğle yemeğimizi alıyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Samui Adventure Turu:60 USD ( Kişi başı)

5.GÜN Ι KOH SAMUI (Cuma, 30 Ağustos)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyecek olduğu Anthong Marine Ulusal Parkı turuna  katılabilirler.. Koh Samui Adasının 45 km kuzey batısında bulunan ve Tayland’ın ikinci Ulusal Parkı olan Anthong Marine; 250 km2 lik alana yayılmış 40 tane adadan oluşmaktadır. Koh Samui’den sürat teknesi ile yaklaşık 1 saat mesafede bulunan bu parkta; yeşilliklerle bezenmiş adacıklar; kristal mavi göletler, esrarengiz mağaralar ve ilginç kaya oluşumları ile görenleri büyülemektedir. Sabah erken saatte başlayan turunuzun 2 durağı bulunmaktadır; Koh Wua Talap yani “Uyuyan İnek Adası” ve   Koh Mae Anne Ada yani “Zümrüt Yeşili Renkli Koy”. Görsel anlamda sizleri sonsuz tatmin edecek bu turumuzda öğle yemeği Koh Wua Talap’da alınacaktır. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Anthong Marine Ulusal Parkı:65 USD ( Kişi başı)

6.GÜN Ι KOH SAMUI (Cumartesi, 31 Ağustos)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyecek olduğu Mercan Adası Turu’yla günün keyfini çıkarabilirsiniz. Meanem Pier’den botla hareket ederek, Koh Tan’a doğru harekete geçiyoruz. Koh Tan, sahip olduğu en iyi mercan kayalıkları ve ender rastlanan balık türleriyle şnorkel için mükemmel bir nokta. İster denizaltını keşfe çıkabilir, isterseniz buradaki eşsiz denizde yüzmenin tadına varabilirsiniz. Öğleye doğru Koh Mudsum için yeniden yola çıkıyoruz. Burada keyifli öğle yemeğimizin ardından deniz ve güneşle huzur ve eğlenceyi bir arada buluyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Mercan Adası Turu:55 USD ( Kişi başı)

7.GÜN Ι KOH SAMUI – SINGAPUR (Pazar, 1 Eylül)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından rehberimizin daha önceden belirleyecek olduğu saatte Koh Samui Havalimanı’na hareket. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Singapur Hava Yolları’nın SQ 773 sayılı tarifeli seferi ile saat 11:50’de Singapur’a hareket. Yerel saat 14:55’te Singapur’a varış. Varışımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Singapur Şehir turuna  (turumuz min. 6 kişi ile gerçekleştirilir. Şehir turu esnasındaki rehberlik İngilizce dilinde olacaktır.) katılabilirler. Turumuzda Singapur Nehri, Orchard Caddesi, Singapur’un simgesi olan aslan heykeli, Meclis - Opera - Mahkeme Binaları ve Çin Mahallesi görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası Havalimanı’na transfer.  
Singapur Şehir turun:70 USD ( Kişi başı)
 

8.GÜN Ι SINGAPUR – ISTANBUL (Pazartesi, 2 Eylül)

Varışımızın ardından Singapur Hava Yolları’nın SQ392 sayılı tarifeli seferi ile saat 01:45’te İstanbul’a hareket. Yerel saat 07:45’ta İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. 

Dahil Olan Hizmetler

 • SINGAPUR YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE İSTANBUL- SINGAPUR-KOH SAMUI ARASI EKONOMI SINIFI UCAK BILETLERI 
 • HAVALİMANI VERGİLERİ (250 €)
 • ZORUNLU SİGORTA ( 30 € )
 • HAVALİMANI-OTEL-HAVALİMANI TRANSFERLERİ
 • SECILEN KATEGORI OTELLERDE  5 GECE KAHVALTI DAHIL KONAKLAMALAR
 • TÜM ŞEHİRLER ARASI TRANSFERLER
 • PROFESYONEL TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ ( MİN.15 KİŞİ OLDUĞUNDA TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETİ VERİLİR. GURUBUN 15 KİŞİ ALTINDA KALMASI DURUMUNDA LOKAL İNGİLİZCE REHBERLİK HİZMETİ VERİLECEKTİR.)

Dahil Olmayan Hizmetler

 • YARIM PANSİYON KONAKLAMA FARKI 4* 150€
 • YARIM PANSİYON KONAKLAMA FARKI 5* 200€
 • YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI (SADECE BANKAYA YA DA HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ÖDENİR) ( 15 TL )
 • OPSİYONEL TURLAR
 • TÜM  ÖĞLE/AKŞAM YEMEKLERİ VE İÇECEKLER
 • KİŞİSEL HARCAMALAR
 • MUZE VE OREN YERLERI GIRISLERI (İSTEĞE BAĞLI
 • MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ
 • 30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (30 €) (İSTEĞE BAĞLI)
 • ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI)
 • (60 €) (İSTEĞE BAĞLI)(KAPPA TUR GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ)  

Kappatur farkıyla İtalya Turu Videosunu mutlaka izleyin!

Notlar

- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.
- KAPPATUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
- Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Kappa tur sorumlu değildir. 
- Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir. 
- Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Kappa tur sorumlu tutulamaz. 
- Kappa tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. 
- Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler  gerçekleştirilebilir. 
- Kappa tur, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
- Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez. 
- Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. 
- Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez. 
- Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. 
- Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. 
- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından KAPPATUR sorumlu tutulamaz. 
- Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir. 
- 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. 
- Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir. 
- Kappa Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Kappa tur dan tazminat hakkı yoktur. 
- Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından kappatur kesinlikle sorumlu değildir. 
- Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır. 
- Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

Dahil Olan Hizmetler

 • SINGAPUR YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE İSTANBUL- SINGAPUR-KOH SAMUI ARASI EKONOMI SINIFI UCAK BILETLERI 
 • HAVALİMANI VERGİLERİ (250 €)
 • ZORUNLU SİGORTA ( 30 € )
 • HAVALİMANI-OTEL-HAVALİMANI TRANSFERLERİ
 • SECILEN KATEGORI OTELLERDE  5 GECE KAHVALTI DAHIL KONAKLAMALAR
 • TÜM ŞEHİRLER ARASI TRANSFERLER
 • PROFESYONEL TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ ( MİN.15 KİŞİ OLDUĞUNDA TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETİ VERİLİR. GURUBUN 15 KİŞİ ALTINDA KALMASI DURUMUNDA LOKAL İNGİLİZCE REHBERLİK HİZMETİ VERİLECEKTİR.)

Dahil Olmayan Hizmetler

 • YARIM PANSİYON KONAKLAMA FARKI 4* 150€
 • YARIM PANSİYON KONAKLAMA FARKI 5* 200€
 • YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI (SADECE BANKAYA YA DA HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ÖDENİR) ( 15 TL )
 • OPSİYONEL TURLAR
 • TÜM  ÖĞLE/AKŞAM YEMEKLERİ VE İÇECEKLER
 • KİŞİSEL HARCAMALAR
 • MUZE VE OREN YERLERI GIRISLERI (İSTEĞE BAĞLI
 • MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ
 • 30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (30 €) (İSTEĞE BAĞLI)
 • ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI)
 • (60 €) (İSTEĞE BAĞLI)(KAPPA TUR GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ)  

2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit
Taksit Tutarı : 3,026.53 2,043.45 1,552.92 1,257.57 1,060.67
Toplam Tutar : 6,053.05 6,130.36 6,211.68 6,287.84 6,364.00
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit
Taksit Tutarı : 3,079.21 2,062.54 1,567.38 1,280.82 1,080.43
Toplam Tutar : 6,158.42 6,187.62 6,269.51 6,404.09 6,482.55
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit
Taksit Tutarı : 3,055.16 2,057.77 1,559.79 1,260.43 1,059.71
Toplam Tutar : 6,110.31 6,173.31 6,239.16 6,302.16 6,358.28
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit
Taksit Tutarı : 3,081.22 2,083.54 1,593.01 1,293.87 1,094.55
Toplam Tutar : 6,162.43 6,250.62 6,372.02 6,469.37 6,567.30
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit
Taksit Tutarı : 3,004.19 2,029.14 1,537.60 1,243.82 1,048.93
Toplam Tutar : 6,008.38 6,087.41 6,150.40 6,219.12 6,293.57
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • ARİFE KARADOĞAN/TEŞEKKÜR

  11-18 Mayıs 2019 Baştan başa İTALYA turuna katıldım. Tur rehberimiz Sayın Ahmet Mermerbaş, misafirlerini yürekten karşılayan cana yakın hoşgörülü, esprili, prensipleri olan, kibarlığıyla bizlerin sevgisini kazanan ,bilgi birikimiyle, bizleri zamanda yolculuk yaptıran rüya gibi bir gezi sunan güzel insana teşekkür ederim.Bir başka kappatur gezisinde Sayın Mermerbaş ile gitmek isterim.Sevgi ve Saygılarımla

 • Arife Karadoğan/Teşekkür

  11-18 mayıs 2019 baştan başa İTALYA turuna katıldım.Tur rehberimiz Sayın Ahmet Mermerbaş, misafirlerini yürekten karşılayan, cana yakın hoşgörülü, prensipleri olan, misafirlerine her konuda yardımcı olan, bilgi birikimiyle bizlere rüya gibi bir gezi sunan güzel insana ve bizleri huzurlu bir şekilde her yere ulaştıran otobüs şoförümüze , kaliteli Kappatur turizme sonsuz teşekkür ederim. Saygılarımla.

 • yüksel- salih karakaya/italya turu

  İtalya turuna halamız Arife Karadoğan,ı gönderdik .Yalnız gittiği için biraz tedirgin olmuştuk hepimiz fakat tur rehperi Ahmet Beyin ,in yakın ilgisi mesleki bilgisi ve becerisinden çok etkilenmiş olarak çok mutlu döndü .Kappa Tura Ahmet beye çok teşekkürediyoruz.Yeni gezilerde buluşmak dileğiyle

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir