Anasayfa    UZAKDOGU    EMIRATES HY ILE 9 GECE HKG BKK PTT SIN 3*4* OTEL
 • UZAKDOGU

 • H.KONG-BANGKOK-PATTAYA-SINGAPUR

 • EMIRATES HY ILE 9 GECE HKG BKK PTT SIN 3*4* OTEL

 • Kontenjan Var Vize bilgisi al
Satın Al
 Gidiş  Dönüş  Gece  -  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
02.11.2017 12.11.2017 10 Gece - 11 Gün Müsait Sorunuz
Paket/Ek Hizmet Fiyat Bilgisi
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
1249 € 1249 € 1599 € 250 € 1249 €
Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat

1.GÜN Ι İSTANBUL – DUBAİ – HONG KONG (Perşembe, 2 Kasım)


Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Kappatur kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 16.30'da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Emirates Hava Yolları’nın Boeing 777 tipi EK 122 sefer sayılı uçağı ile saat 20:05’de Dubai’ye hareket. Saat 01:20’de Dubai’ye varış. Saat 03:15’de Emirates Hava Yolları’nın Airbus A380 tipi EK 382 sefer sayılı uçağı ile Hong Kong’a hareket. Yerel saatle 14:30’da Hong Kong’a varış. Varışımızı takiben panoramik şehir turu. Turumuzda Kowloon, Causeway Bay, Victoria Tepesi, Aberdeen Balıkçılar Koyu, Repulse Bay ve Tin Hau tapınağı görülecek yerler arasındadır. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenlenleyeceği Hong Kong körfezi tekne gezisi turuna katılabilirler.Turumuzda canlı müzik ve açık büfe servisimiz ile Hong Kong’un ışıklar altındaki muhteşem manzarasını seyrederek güzel bir gece geçirme imkanı bulabilirsiniz.. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.  
Hong Kong körfezi tekne gezisi turu (Kişi Başı) : 80 USD (Ulaşım + Tekne + Yemek + Rehberlik)
 

2.GÜN Ι DUBAİ – HONG KONG (Cuma, 3 Kasım)

Saat 01:20’de Dubai’ye varış. Saat 03:15’de Emirates Hava Yolları’nın Airbus A380 tipi EK 382 sefer sayılı uçağı ile Hong Kong’a hareket. Yerel saatle 14:30’da Hong Kong’a varış. Varışımızı takiben panoramik şehir turu. Turumuzda Kowloon, Causeway Bay, Victoria Tepesi, Aberdeen Balıkçılar Koyu, Repulse Bay ve Tin Hau tapınağı görülecek yerler arasındadır. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenlenleyeceği Hong Kong körfezi tekne gezisi turuna katılabilirler.Turumuzda canlı müzik ve açık büfe servisimiz ile Hong Kong’un ışıklar altındaki muhteşem manzarasını seyrederek güzel bir gece geçirme imkanı bulabilirsiniz.. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.  
Hong Kong körfezi tekne gezisi turu (Kişi Başı) : 80 USD (Ulaşım + Tekne + Yemek + Rehberlik)
 

3.GÜN Ι HONG KONG (Cumartesi, 4 Kasım)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Macau Adası turuna katılabilirler .Turumuzda Hong Kong İskelesi’nden hareket edecek katamaranlar ile Macau Adası’na hareket ediyoruz. 1 saatik keyifli bir deniz yolculuğunun ardından gezimize başlıyoruz. Tanrıca Kum Lam Heykeli, A-Ma Tapınağı, Macau kulesinden Penha tepesine geçiş, Macau hediyelik dükkânı, St. Paul Kilisesi, Macau Grand Prix müzesi, Senato Caddesi, Macau’nun dünyaca meşhur Casinosu göreceğimiz yerler arasındadır. Öğle yemeğimizi adada yerel bir restoranda alıyoruz. Gezi sonrası otelimize dönüş ve geceleme.
Macau Adası turu (Kişi Başı) :  190 USD (Ulaşım + Feribot + Öğle Yemeği + Rehberlik)
 

4.GÜN Ι HONG KONG – BANGKOK (Pazar, 5 Kasım)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Okyanus Parkı turuna katılabilirler. Turumuzda An An ve Jia Jia adlı pandaları, dünyanın en uzun yürüyen merdiveni, 30.000’den fazla balık çeşitliliği ile Atoll Reef Akvaryumu görülecek, okyanus tiyatrosunda yunus ve fokların ilginç gösterilerine tanıklık edeceğiz. Uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer. Saat 21:15de Emirates Hava Yolları’nın Airbus A380 sefer sayılı uçağı ile Bangkok’a hareket. Yerel saatle 23:15’de varış ve otelinize transfer. Geceleme otelimizde.
Okyanus Parkı turu (Kişi Başı) : 80 USD(Ulaşım + Giriş + Rehberlik)

5.GÜN Ι BANGKOK (Pazartesi, 6 Kasım)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından panoramik şehir turu. Turumuzda dünyaca meşhur 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliğiyle Yatan Budha heykeli, Oturan Budha heykeli, Stupa’lar (mezar taşları), Kraliyet Tapınağı Wat Pho ve içinde 5,5 ton ağırlığında Altın Budha heykeli bulunan Wat Traimit Tapınağı, Çin Mahallesi, Çiçek Pazarı, Parlamento Binası ve Tayland’ın şu anki kralının Bangkok’taki malikânesi gezilecek yerler arasında bulunmaktadır. Şehir turundan sonra dileyen misafirlerimiz, rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği uzakdoğunun Venediği olarak bilinen Bangkok kanal turuna katılabilirler. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği  Baiyoke Sky & Pat Pong Gece Pazarı katılabilirler 309 Metre yüksekliği ile Baiyoke Sky Tayland’ın 85 katlı en uzun binasıdır. Binanın 77. Katında bulunan 360 derece tüm şehri görebileceğiniz restoranda müthiş manzaraya karşı açık büfe akşam yemeği. Yemeğin ardından Bangkok’un en meşhur gece pazarı olan Çin stili ve Tayland stili alışveriş yapabileceğiniz daha çok taklit ürünlerin (Rolex saat, Versace Çanta vs.) ağırlıklı olduğu PatPong Gece Pazarı'na geçiyoruz. Ünlü alışveriş ve barlar sokağında güzel vakit geçireceksiniz. Sıkı pazarlık yapmayı unutmayınız.
Bangkok kanal turu (Kişi Başı) : 40 USD (Ulaşım + Rehberlik)
Baiyoke Sky & Pat Pong Gece Pazarı turu (Kişi Başı) : 35 USD (Ulaşım + Akşam Yemeği + Rehberlik)
 

6.GÜN Ι BANGKOK (Salı, 7 Kasım)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Yüzen Çarşı turuna katılabilirler. Turumuzda uzak Doğu’nun Venedik’i olarak bilinen Bangkok’ta yapacağımız, turumuz esnasında Bangkok’un tarihi kanallarında özel teknemiz ile Taylılar'ın kanallar üzerindeki yaşamını yakından tanıyacak, Tayland’ın zengin ile fakir kesiminin kaynaşmasına şahit olacaksınız. Tapınaklardan birinin önünde kutsal kedi balıklarını besleyecek ve gezimizi bitirmeden önce Bangkok’un en meşhur 3 tapınağından biri olan muazzam mimarisiyle Wat Arun’u panoramik olarak göreceğiz Tur sonrası Bangkok’a dönerek mücevher fabrikasını gezeceğiz. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Siam Niramit turuna katılabilirler.  Gezimizde  Tayland’a özgü dünyanın en büyük sahne gösterilerinden biri olan kültürel töreni izleyecegiz. Gösteri öncesi açık büfe yemeğimiz var. Geceleme otelimizde. 
Yüzen Çarşı turu (Kişi Başı) : 50 USD (Ulaşım + Rehberlik)
Siam Niramit turu (Kişi Başı) : 55 USD (Ulaşım + Giriş + Rehberlik + Akşam Yemeği)

7.GÜN Ι BANGKOK – PATTAYA (Çarşamba, 8 Kasım)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Pattaya’ya hareket. Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Timsah Çiftliği turuna katılabilirler. Milyon yaşında ağacların bulundugu ve ödül almis bir park olan Timsah çiftliğinde; timsah, kaplan, dev kedi balığı ve diğer hayvanları görüyoruz. Pattaya’ya varış ve otelimize transfer. Dileyen misafirlerimiz için rehberlerimizin alternatif olarak düzenleyeceği Fil Safarisi turuna katılabilirler.Hayatınızda kaç kere fil üstünde safariye çıkabilirsiniz. İşte ayağınıza gelen fırsat. Fillerle ilgili bilgi alımından sonra orman içinde fillerle safari ve ardından meyve ikramı.  Aksam dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği ünlü kabare Alcazar Show’da unutulamayacak bir gece geçirme imkanını bulabilirler. Tayland’ın Lido tarzı bu en güzel kabare show’unda, değişen sahne dekorları, ilginç kostümleriyle dansçıları, muhteşem ışık ve ses sistemleriyle güzel bir aksam geçiriyoruz. Geceleme otelimizde. 
Timsah Çiftliği Turu  (Kişi Başı): 25 USD (Ulaşım + Rehberlik).
Fil Safarisi Turu (Kişi Başı): 40 USD (Ulaşım + Rehberlik).
Alcazar Show  (Kişi Başı): 40 USD (Ulaşım + Rehberlik).

8.GÜN Ι PATTAYA (Perşembe, 9 Kasım)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği  Mercan Adası turuna katılabilirler Turumuzda özel süratli bir tekne ile Mercan Adasına gidecek, billur gibi bir suya sahip denizden faydalanacak, arzu ederseniz jetski, paraşüt gibi sportif faaliyetlerde bulunabilecek, öğle yemeğinizi kömür ateşinde pişirilmiş mercan balığı ile alıp, turistlerin çok rağbet ettiği bu küçük okyanus adasının ince kumlu kumsalında güneş altında güzel bir gün geçireceksiniz.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Nang Nooch Tropical Garden turuna katılabilirler.Tur sonrası otelinize transfer ve geceleme. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde. 
Mercan Adası turu (Kişi Başı) : 50 USD (Ulaşım+Öğle Yemeği+Rehberlik).
Nang Nooch Tropical Garden Turu (Kişi Başı) : 40 USD (Ulaşım + Giriş + Rehberlik)

9.GÜN Ι PATTAYA – BANGKOK – SİNGAPUR (Cuma, 10 Kasım)

Sabah erken saatte otelimizden ayrılış ve Bangkok Havalimanına transfer. Yerel bir havayolu ile Singapur uçuşumuz gerçekleşiyor.. Varışın ardından yarım günlük panoramik Singapur turumuz başlıyor. Turumuzda Singapur Nehri, Meclis - Opera - Mahkeme Binaları ve Çin Mahallesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer ve dinlenme. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenlenleyeceği  Singapur by Night turuna katılabilirler. . Uzakdoğu’nun Champs Elysees Caddesi kabul edilen ışıklı Orchard Road’ta serbest zaman. Singapur’un tek doğal su kaynağı Singapur nehri üzerinde ışıklar altında yapacağınız tekne turu. Garden by the Bay yapay ağaçlarının ışık gösterisi sonrasında gece hayatının merkezi olan Clark Quay’de turumuz son bulur. Tur sonrası otelinize transfer ve geceleme.    
Singapur by Night  turu (Kişi Başı) :. 55 USD (Ulaşım + Tekne + Işık Gösterisi + Rehberlik).

10.GÜN Ι SİNGAPUR (Cumartesi, 11 Kasım)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği  Sentosa Adası Turu’na katılabilirler. Turumuzda teleferikle ulaşacağımız adada singapurun sembolü olan merlionu görecek, Sea Aquarium ziyaret edilecek ve sonrasında Wings of Time dans eden çeşme gösterisini izleyeceğiz. Gezi sonrası otele dönüş ve geceleme. Dileyen misafirlerimiz için rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Universal Stüdyoları turu düzenlenecektir. Turumuzda sinema dünyasına adım atıyor ve kendimizi bir anda gerçek bir Hollywood stüdyosunda buluyoruz. Gişe rekorları kıran, aralarında Shrek, Madagaskar, Jurassic Park, Transformers’ın da olduğu 18 film stüdyosu ve eğlence parkları sizleri bekliyor.
Sentosa Adası Turu (Kişi Başı) : 90 USD  (Ulaşım + Girişler + Rehberlik)
Universal Stüdyoları turu (Kişi Başı) : 90 USD (Ulaşım + Giriş + Rehberlik)

11.GÜN Ι SİNGAPUR – DUBAİ – İSTANBUL (Pazar, 12 Kasım)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılış ve Singapur Havalimanına transfer. Emirates Hava Yolları’nın Boeing 777 tipi EK 433 sefer sayılı uçağı ile saat 09:35’de Dubai’ye hareket. Yerel saatle 13:00’da Dubai’ye varış. Saat 14:35’de Emirates Hava Yolları’nın Boeing 777 tipi EK 121 sefer sayılı uçağı ile İstanbul’a hareket. Yerel saatle 18:35’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu 

Dahil Olan Hizmetler

 •     EMİRATES HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE İSTANBUL- DUBAİ-HONG KONG/SİNGAPUR-DUBAİ- ISTANBUL ARASI EKONOMI SINIFI UCAK BILETLERI
 •     EMİRATES HAVA YOLLARI İLE HONG KONG-BANGKOK  EKONOMİ SINIFI UÇAK BİLETİ
 •     YEREL HAVA YOLLARI İLE BANGKOK-SİNGAPUR UÇAK BİLETİ
 •     HAVALİMANI VERGİLERİ
 •     HAVALİMANI-OTEL-HAVALİMANI TRANSFERLERİ
 •     PROGRAMDA BELİRTİLEN TÜM YOL GÜZERGAHINI KAPSAYACAK ŞEKİLDE, OTOBÜSLER İLE ULAŞIM HİZMETİ
 •     4*, 5* OTELLERDE 9 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMA.
 •     HONG KONG,BANGKOK,SİNGAPUR PANORAMİK ŞEHİR TURLARI
 •     KAPPATUR TURKCE REHBERLİK HİZMETLERİ
 •     ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI (30€)

Dahil Olmayan Hizmetler

 •     YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI (SADECE BANKAYA YA DA HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ÖDENİR) ( 15 YTL )
 •     30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (30 €) (İSTEĞE BAĞLI)
 •     PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR (İSTEĞE BAĞLI)
 •     TÜM  ÖĞLE/AKŞAM YEMEKLERİ VE İÇECEKLER
 •     KİŞİSEL HARCAMALAR
 •     ŞOFOR BAHŞİŞLERİ (KİŞİ BAŞI 5 € ) (İSTEĞE BAĞLI)
 •     MUZE VE OREN YERLERI GIRISLERI (İSTEĞE BAĞLI)
 •     ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI)
 • (60 €) (İSTEĞE BAĞLI)(KAPPA TUR GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ)  
   

Kappatur farkıyla İtalya Turu Videosunu mutlaka izleyin!

Notlar

- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.
- KAPPATUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
- Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Kappa tur sorumlu değildir. 
- Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir. 
- Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Kappa tur sorumlu tutulamaz. 
- Kappa tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. 
- Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler  gerçekleştirilebilir. 
- Kappa tur, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
- Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez. 
- Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. 
- Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez. 
- Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. 
- Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. 
- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından KAPPATUR sorumlu tutulamaz. 
- Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir. 
- 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. 
- Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir. 
- Kappa Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Kappa tur dan tazminat hakkı yoktur. 
- Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından kappatur kesinlikle sorumlu değildir. 
- Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır. 
- Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

Dahil Olan Hizmetler

 •     EMİRATES HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE İSTANBUL- DUBAİ-HONG KONG/SİNGAPUR-DUBAİ- ISTANBUL ARASI EKONOMI SINIFI UCAK BILETLERI
 •     EMİRATES HAVA YOLLARI İLE HONG KONG-BANGKOK  EKONOMİ SINIFI UÇAK BİLETİ
 •     YEREL HAVA YOLLARI İLE BANGKOK-SİNGAPUR UÇAK BİLETİ
 •     HAVALİMANI VERGİLERİ
 •     HAVALİMANI-OTEL-HAVALİMANI TRANSFERLERİ
 •     PROGRAMDA BELİRTİLEN TÜM YOL GÜZERGAHINI KAPSAYACAK ŞEKİLDE, OTOBÜSLER İLE ULAŞIM HİZMETİ
 •     4*, 5* OTELLERDE 9 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMA.
 •     HONG KONG,BANGKOK,SİNGAPUR PANORAMİK ŞEHİR TURLARI
 •     KAPPATUR TURKCE REHBERLİK HİZMETLERİ
 •     ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI (30€)

Dahil Olmayan Hizmetler

 •     YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI (SADECE BANKAYA YA DA HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ÖDENİR) ( 15 YTL )
 •     30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (30 €) (İSTEĞE BAĞLI)
 •     PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR (İSTEĞE BAĞLI)
 •     TÜM  ÖĞLE/AKŞAM YEMEKLERİ VE İÇECEKLER
 •     KİŞİSEL HARCAMALAR
 •     ŞOFOR BAHŞİŞLERİ (KİŞİ BAŞI 5 € ) (İSTEĞE BAĞLI)
 •     MUZE VE OREN YERLERI GIRISLERI (İSTEĞE BAĞLI)
 •     ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI)
 • (60 €) (İSTEĞE BAĞLI)(KAPPA TUR GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ)  
   

2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit 7 Taksit 8 Taksit 9 Taksit
Taksit Tutarı : 2.734,31 1.840,40 1.393,45 1.125,27 946,49 818,79 723,02 642,68
Toplam Tutar : 5.468,62 5.521,20 5.573,79 5.626,37 5.678,95 5.731,54 5.784,12 5.784,12
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit 7 Taksit 8 Taksit 9 Taksit
Taksit Tutarı : 2.708,02 1.822,87 1.380,30 1.114,76 937,73 803,77 709,87 636,84
Toplam Tutar : 5.416,04 5.468,62 5.521,20 5.573,79 5.626,37 5.626,37 5.678,95 5.731,54
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit 7 Taksit 8 Taksit 9 Taksit
Taksit Tutarı : 2.708,02 1.805,35 1.367,16 1.104,24 928,97 796,26 703,30 630,99
Toplam Tutar : 5.416,04 5.416,04 5.468,62 5.521,20 5.573,79 5.573,79 5.626,37 5.678,95
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit 7 Taksit 8 Taksit 9 Taksit
Taksit Tutarı : 2.786,90 1.875,46 1.419,74 1.146,31 964,02 833,81 736,16 660,21
Toplam Tutar : 5.573,79 5.626,37 5.678,95 5.731,54 5.784,12 5.836,70 5.889,28 5.941,87
2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit 7 Taksit 8 Taksit 9 Taksit
Taksit Tutarı : 2.734,31 1.840,40 1.393,45 1.125,27 946,49 818,79 716,44 636,84
Toplam Tutar : 5.468,62 5.521,20 5.573,79 5.626,37 5.678,95 5.731,54 5.731,54 5.731,54
Sizlerden Gelen Teşekkür Mesajları
 • EGE KOCAMAN /ORTA AVRUPA

  Orta Avrupa’nın tarihi bende büyük bir zevk uyandırdı. Turun ilgisinden bir şikayetim yok, fakat otellerin temizliğine özen gösterilmesinde fayda var.

 • AYŞE BAHAR/İSPANYA

  Hep merak ettiğim İspanya’ya büyük bir heyecanla gittim. Fakat tur oldukça kalabalıktı. Yolculuk gürültülü geçse de Oteller ve tur şirketinin ilgi ve alakası güzel, Aydınlatıcı rehberliği için Cem Bey’e teşekkürler.

 • UMUT ALAGÖZ /PORTEKİZ & ENDÜLÜS

  Turların ucuz olması aslında beklentimi oldukça düşürmüştü ama yinede öyle olmadı. Oteller kötü olmayacak derecede beklentimi karşıladı ve tur rehberimizden memnun kaldım.

 • SELMA AYDIN /ORTA AVRUPA

  Kappatur ile yaptığım Orta Avrupa turu gezilen yerlerin fazlalığından dolayı çok yorucuydu çok fazla yürüdük. Fakat tur rehberimiz Hayrettin Bey anlatımıyla keyifli bir hal aldı. Özellikle Prag çok etileyiciydi Teşekkürler.

 • BEHİYE TÜRKOĞLU /BENELUX - PARİS

  Hava çok sıcaktı bazen gezmek bunaltıcı bir hal alsada Paris hayal ettiğim kadar güzeldi. Bu hizmeti bizlere sunduğunuz için Teşekkürler Kappatur.

 • MEHMET TUNÇ /BALKANLAR

  Yakın bir yere kaçmak ve uygun fiyata gezmek isteyenler için oldukça güzel olabilir. Oteller için ise aynı kelimeyi söyleyemem ama çok keyifli bir tatil geçirdim. Değerli rehberimiz Batuhan Coşkun’a teşekkürler.

 • AHMET DOĞAN /İTALYA

  Vizenin kısalığı dolayısı ile, İtalya’nın güzelim tarihine ve yemeklerine doyamadım. Tur rehberimiz Canan Hanım oldukça bilgilendiriciydi. Fakat İtalya’yı doyasıya gezmek için bir hafta yeterli bir süre değil elbette yinede Teşekkürler.

 • İREM ÇEKİÇ /BENELUX-PARİS

  Yaz mevsiminin sıcaklarının azizliğine uğrasakta Brugge’nin şirin evleri, Amsterdam’ın güzel Cafeleri ve Paris’in eşsiz atmosferini görünce herşeyi unutuyorsunuz. Keyifli bir yolculuk yaşadım Teşekkürler.

 • NERİMAN ASLAN /ORTA AVRUPA

  Tur yolculuğu boyunca çocuklu ailelerin rahatsızlığı ile karşılandık. Çocukların ağlaması bazen rahatsız edici olsada bizim gezimizi etkilemedi. Budapeşte, Viyana, Prag muhteşem şehirler ve fiyatlar uygun tavsiye ederim.

 • BARIŞ KUTLU /İTALYA

  İtalyanın tarihi dokusu müthiş, tur rehberimizde oldukça bilgili ve yardımcıydı. Fakat özellikle Venedik yaz ayları çekilmeyecek kadar kalabalık oluyor. Sonbahar aylarını tercih etmeniz daha mantıklı olabilir.

Yorum Yaz
Ad Soyad
Tur Tarihi
Konu
Mesaj
 

Diğer Seçenekler

Kampanyaları Bildir